Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Emill
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 16, 2020 8:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Emill » pn lis 23, 2020 1:41 pm

Powiało lodem, gradem, dreszczami i w ogóle grozą z wąsikiem, a poniedziałek należy zaczynać z uśmiechem.

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tommy Black » pn lis 23, 2020 1:30 pm

Można się tak już w głupocie i bezsensie zagalopować, że aż pogrążyć, zaorać całkowicie. Nie sadzę aby ktoś chciał z tymi ludźmi zamienić choć kilka zdań kiedykolwiek...

Obrazek
Awatar użytkownika
Emill
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: pn lis 16, 2020 8:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Emill » sob lis 21, 2020 8:58 pm

bo71rys pisze:Czasami zastanawiam się, czym PIS mnie jeszcze zaskoczy?
Zawsze po jakiejś pisowskiej aferze, wyskoku, idiotycznym posunięciu, myślę że to już wszystko, że to koniec, niestety okazuje się, że ja na starcie dopiero jestem. :ble:

To cecha polityków nie tylko z PIS. Choć ten ostatnio bryluje.
Wystarczy przypomnieć Olejniczaka w angielskim, Tuska śpiewającego "Hey Jude", "bul" Komorowskiego lub jego znajomość etykiety na królewskim przyjęciu, setki wypowiedzi najwybitniejszego entymologa RP, klimat Bieńkowskiej, wakacje Petru, polskie i ukraińskie drogi Zegarmistrza czy nieustanny rzyg z Budki.
Oczywiście nic nie przebije mądrości Kaczora prawionych z rozpiętym rozporkiem, przebłysków światłości profesórki Pawłowicz, czy ostatnich popisów mixu kultury z mądrością posłanki Lichockiej. Jednak oni są wszyscy siebie warci. Nie ważne jaką noszą etykietkę i w którego bożka są wpatrzeni.
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: shpongled » sob lis 21, 2020 2:38 pm

Aktualnie zmierzamy do wyjścia z Unii. Przemowa pinokia, która w skrócie zmierza do tego że Unia to banda zgniłych komuchów, a tylko my jesteśmy strażnikiem (haha) praworządności, to jest takie wprost - pierdolcie się. I jest to na użytek wewnętrzny, oczywiście podsycany przez wszystkie reżimowe media. Dokładnie powielany styl Putina i Rosji.
***** ***
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: bo71rys » sob lis 21, 2020 2:09 pm

Czasami zastanawiam się, czym PIS mnie jeszcze zaskoczy?
Zawsze po jakiejś pisowskiej aferze, wyskoku, idiotycznym posunięciu, myślę że to już wszystko, że to koniec, niestety okazuje się, że ja na starcie dopiero jestem. :ble:
Jak można na antenie radia tak się wypowiadać ???
Gdzie kultura osobista, gdzie profesjonalizm, gdzie szacunek dla historii, dla poległych?
Ci ludzie zachowują się jak "u cioci na imieninach". Rynce opadajo. :facepalm1:
Brak im namiastki elementarnego wychowania, wypowiedzi niejednokrotnie porównywalne z tymi z rynsztoka.
Ech! Szkoda strzępić sobie język. Zresztą zobaczcie sami:


Obrazek


Cały artykuł tutaj: https://radom.naszemiasto.pl/dariusz-wo ... c1-8005965


PS. A tłumaczenie, że tylko cytował te słowa, nijak się ma do stwierdzenia: "Ja zgadzam się z tym co powiedział Churchill..."
Cytować, a zgadzać się z cytatem, to już dwie odrębne sprawy. :facepalm:

Dokąd zmierzasz Polsko, dokąd?
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: iron64 » sob lis 21, 2020 5:01 am

Myślę, że tutaj ten link będzie pasował. Zastanawiałem się czy dać nowy temat, ale tutaj chyba będzie dobre miejsce dla niego. Przez lata komuny w zasadzie był spokój w tym temacie, Teraz noo teraz już nie. Ciekawy wywiad moim zdaniem.


Zaczynało się od stwierdzeń: nie, no, przesadził! Z penisem na wierzchu?! Ale to, co mnie cieszy, to fakt, że dyskusje przechodziły do etapu: ale właściwie, dlaczego miałby nie móc?! - mówi Maciej Socha. 42-letni lekarz pozował ze swoim partnerem do "rozbieranego" kalendarza na 2021 rok, wydanego przez pismo społeczności LGBT+ "Replika".

Nie bał się pan zmasowanej krytyki ludzi?

Bałem, choć w sumie mam grubą skórę i okrzepłem przez lata.

Dlaczego?

Bo dzielę życie z innym facetem. Tak żyję i nie ukrywam tego też w pracy. Musiałem się przyzwyczaić do komentarzy w stylu: "zajeb… operuje jak na geja" albo "pedał, a taki normalny". Żeby u mnie na biurku w pracy stanęło nasze wspólne zdjęcie - moje i Mateusza - też musiałem przejść pewien etap.
https://magazyn.wp.pl/ksiazki/artykul/l ... kom-dzieci
Obrazek
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: bo71rys » pt lis 20, 2020 1:28 pm

Wiem, że koniec tygodnia, ale jeszcze ostatnia lekcja matematyki i "łikend". :evil_dance:


Obrazek
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: bo71rys » śr lis 18, 2020 5:50 pm

Łukasz Rybarski jak zwykle w punkt.

A swoją drogą, ta łachudra (nie mam na myśli Pana Łukasza ;) ) mogła zostać w tym Sydney na stałe. :ble2:
Jak można być tak perfidnym i bezczelnym?





"Po wypowiedzi lidera Bayer Full w Polsat News wyprzedała się płyta Kultu.
-W tej chwili złożyliśmy zamówienie na dotłoczenie 11 000 płyt Kultu. Pierwszy nakład wyprzedał się w całości - napisał Jurek Owsiak na swoim facebookowym profilu.
Sławomir Świerzyński swoim komentarzem na temat Kultu wpłynął pozytywnie na sprzedaż płyt rockowego zespołu. Fani zamawiają krążki na potęgę."

No i gitara. :ok:
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: Tomba » śr lis 18, 2020 1:29 pm

Jeszcze spływają fotki po bitwie z kobietami. Oto gwardia narodowa Kaczyńskiego.
Jakie powstanie taka poezja.
Oryginał:
"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką.
Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?"
K.K. Baczyński


Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2020/1420

Postautor: bo71rys » wt lis 17, 2020 1:59 pm

Nie połączyłem postów, bo to dwie różne sprawy.

Ależ mnie ten Świerzyński wkur....... :diabel:


Obrazek

"- A kto by chciał ich płytę kupić? Kto pamięta taki zespół jak Kult? - pytał lider zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński,
który w Polsat News został zapytany o wypłaty dla muzyków z Funduszu Wsparcia Kultury.
- Ja się akurat obracam w zupełnie innym środowisku i towarzystwie i tego rodzaju muzyka tam nie jest w ogóle słuchana."

Cała wypowiedź tego ******** "artysty" w tym artykule.




Jest też zdecydowany odzew ludu pracującego:


Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości