Balrog box 70W TC mod by UD

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: Tommy Black » ndz mar 13, 2016 9:39 am

julka1973 pisze:Parowniczek jak dla mnie idealnej wielkości. Zasilanie też, ale urodą nie powala. Jednakże taki zestaw na smyczy to dla mnie idealne rozwiązanie do samochodu. Nie szukam, nie macam po omacku, tylko zawsze wiem gdzie jest. ;)


Zupełnie jak kierownica... ;) :)
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: julka1973 » ndz mar 13, 2016 9:36 am

Parowniczek jak dla mnie idealnej wielkości. Zasilanie też, ale urodą nie powala. Jednakże taki zestaw na smyczy to dla mnie idealne rozwiązanie do samochodu. Nie szukam, nie macam po omacku, tylko zawsze wiem gdzie jest. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: Tommy Black » ndz mar 13, 2016 9:13 am

AdamDz pisze:Fajny jako starter :) i dlatego go nie kupię, żeby chociaż zachwycił mnie wyglądem :)


Nie mam nic przeciwko starterom,ale wygląd i ergonomia ma dla mnie znaczenie.Tu ani wyglądu,ani ergonomii.Tej "smyczki" nawet nie próbowałem używać,acz muszę przyznać że mialem ochotę zbiec z Balrogiem na szyji z Kopca Kościuszki.W towarzystwie była jednak jedna trzeźwa dziewczyna i ...zamówiłem coś do picia.
Na zdjęciach to wygląda fajnie,w rzeczywistości dość tandetnie i pretensjonalnie.Mówię tu wyłącznie o zasilaniu.
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: toska » ndz mar 13, 2016 7:24 am

Nie lubię małych zasileń a tym bardziej małych parowników a ten zastaw mnie zauroczył :D
Używam grzałki 1,8ohm , bo wolę dopaszczowo niż dopłucnie .
Smak oddaje przyzwoicie , choć mam wrażenie że gubi się na nim słodycz :(
LQ schodzi w miarę szybko a niestety uzupełnianie jest z leksza upierdliwe ( jak dla mnie ) .
Smyczka na początku wydawała mi się super pomysłem , jednak po jednodniowym noszeniu Balroga na smyczy stwierdzam że to był pierwszy i ostatni raz . Dynda to i wiucha na wszystkie strony , przy każdym schyleniu , łapanie za moda co by w coś nie przywalić a przy chodzeniu to prawie jak dyndadełko , lata z lewa na prawo , więc smyczce mówię NIE .
Zestaw super na wyjścia , mały zgrabny i poręczny :mrgreen:
AdamDz
Płeć: nieokreślona

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: AdamDz » czw lut 18, 2016 10:33 pm

Fajny jako starter :) i dlatego go nie kupię, żeby chociaż zachwycił mnie wyglądem :)
Awatar użytkownika
poster82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz cze 14, 2015 2:11 pm
Lokalizacja: Legionowo
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 110 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: poster82 » czw lut 18, 2016 10:17 pm

Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: dorota » czw lut 18, 2016 5:02 pm

no coz nie posiadam zdolnosci i wiedzy Adama , Matiego i wielu innych licznych specjalistow Naszych Szanownych salonowych! z gory przepraszam ze ich wszystkich nie wymienilam, wiec napisze cos od siebie :twisted: :
piekny box! niezly parownik , przepiekne opakowanie! :mrgreen:
parownik typowo doplucny , nie wiem jak jest z grzalka 1.8 ktora tez mamy w pudelku, ale tam po prostu z regulacja powietrza jest slabo tzn - wiucha! *mrgreen* Z napelnianiem tez srednio wygodnie tzn lepiej miec butelczyne z igla , no i lepiej zeby raczki sie nie trzesly! ;) Ale ogolnie jest :ok: ( tank ponoc jest kompatibilny z goblinem v2), drip z derlin , wiec sie nieprzegrzewa, jest dosc krotki i z malum otworem, ale w pudelku mamy tez no wlasnie nie znam fachowej nazwy polskiej :oops: , wlosi nazywaja to dissipatore... ;) - jest tez w zephyrusie! grzalki : 0.5 / 1.8 i Ni 0.15 i maja od gory siateczke!
Box bardzo przypomina mi IPV D2 malutka i poreczna! jesli ktos lubi wieszac na szyii to jest tez tasiemka na srobce , niby super sprawa ale wydaje mi sie ze przy mocniejszym pociagnieciu moze sie urwac, ale oczywiscie moge sie mylic! menu "przejrzyste" :mrgreen: i proste w obsludze ! *mrgreen*
no i oczywiscie olbrzymi power , wygodny do naciskania nawet w rekawiczkach !!! mozna uzywac calego kciuka. *czajniczek*
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: Tommy Black » ndz sty 10, 2016 8:34 pm

Chciałbym to mieć w rekach,choć przez chwilę...bo taki jest tajemniczy,tolkienowski. No a jaki może być Balrog?
Ogień, mrok i cień. Drużyna Pierścienia, Silmarillion,Morgoth i ja ujarzmiający Balroga...
Piękne...
;) :)
chomik
Płeć: nieokreślona

Re: Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: chomik » ndz sty 10, 2016 2:07 pm

To jeszcze krótki filmik... Dzięki dla kol. Vaneheim z Trawnika :ok:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=4scvTeX5Lh4

Dziś znalezione na YT - troszkę dłuższa recka... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aZvcO64u1PU
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Balrog box 70W TC mod by UD

Postautor: dorota » sob sty 09, 2016 11:56 am

Bardzo interesujacy box ! :twisted:
Obrazek
nowoscia jest o-ring z bawelna , znajdujacy sie pomiedzy batt. a atomizerem, majacy na celu ochrone przed ewentualnym wyciekiem liquidu i skroplinami.
Atom :
Obrazek

Obrazek
wiecej tutaj:

http://www.yourcig.com/product/balrog-70w-tc-mod.html
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości