Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
GrzegorzK71
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 22, 2021 8:27 am
Lokalizacja: Jaworzno
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: GrzegorzK71 » czw kwie 22, 2021 8:39 am

Witajcie, palę chmurzę te na baterie od czterech lat i jest mi z tym bardzo dobrze.
:) Jestem zdrowszy, portfel mam grubszy... i nie śmierdzę, a to jest bardzo ważne. :)

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » czw kwie 22, 2021 4:55 am

Entry pisze:Witam serdecznie wszystkich.

eD


Ale dlaczego? Dlaczego wszystkich?

dariuszhr pisze:W tej chwili poznaję sztukę wapowania MTL z Berserkerem v2.


O tak, to jest prawdziwa sztuka. Uważaj tylko abyś nie uzyskał zbyt dobrego smaku i wielkiej chmury. Bo wtedy Cię zjedzą i nikt nie zauważy.

Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
dariuszhr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 20, 2021 9:17 pm
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: dariuszhr » śr kwie 21, 2021 8:42 pm

Witam serdecznie wszystkich. Wapuję od kilku lat zaczynając od wspomnianych długopisów, vape penów a skończywszy na Dragu S Plus z Serpentem Elevate. W tej chwili poznaję sztukę wapowania MTL z Berserkerem v2.
Entry
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 21, 2021 11:24 am
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Entry » śr kwie 21, 2021 12:15 pm

Witam serdecznie wszystkich.

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » śr kwie 21, 2021 5:20 am

Dzio pisze:Dzień dobry, nazywam się Przemek, nie piję od... a nie, to nie tutaj.


Jak to nie tutaj? Myślisz, że tu nikt nie pije? A, tak, nowy jesteś, jasne. Połazisz, posiedzisz to zobaczysz. Co prawda było tu kilka osób które nie piły ale już piją.

Dzio pisze:Oczywiście podczas przygody z e-paleniem miałem swoje chwile słabości do analogów...


Nie, chwile słabości są nam zdecydowanie obce, my tu jesteśmy pokoleniem następców starożytnych czeskich waperów i potrafimy słabościom stawiać...pewnie myślisz sobie, że opór? Otóż nie, to byłoby zbyt proste. My słabościom stawiamy whisky, potem gramy w karty, wygrywamy co chcemy i uzależniamy je od siebie. Słabości musza robić co my chcemy.
A teraz zrób przewrót i czytaj Salon...

Obrazek


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Dzio
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 20, 2021 1:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Dzio » wt kwie 20, 2021 8:07 pm

Dzień dobry, nazywam się Przemek, nie piję od... a nie, to nie tutaj. ;) E-palę już ładnych kilka lat, począwszy od wspomnianych wyżej długopisów z wysp w galeriach, przez różne smokowe kity, a skończywszy na Kylinie M RTA. Choć skończywszy to może nie najlepsze słowo, bo korci mnie spróbować przygody z drutami jeszcze, ;) przy bazie RBA od Big Baby nie było za dużego pola do popisu. :P Z ciekawostek box Vaporesso Gen wyzionął wczoraj ducha na mych rękach, powrót chwilowy do starej, zdezelowanej, jednak (póki co) niezawodnej Tesli DB219. :P Powolutku rozglądam się już za czymś nowym. Oczywiście podczas przygody z e-paleniem miałem swoje chwile słabości do analogów, jednak odkąd jakieś trzy lata temu w bębenku mojej (już) małżonki pojawił się mały terrorysta, nie towarzyszy nam już wątpliwie przyjemny zapach popielniczki. ;]
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » pn kwie 19, 2021 5:38 pm

Nikopol pisze:...i tak oto od prawie dwóch tygodni towarzyszy mi Drag S z którego jestem bardzo zadowolony. To przepaść między tym, co zostawiłem za sobą 6 lat temu - zarówno pod względem technicznym jak i "chemicznym", a jestem dopiero na etapie premixów, bez zabawy w samodzielne mieszanie.


Czyli najlepsze dopiero przed Tobą. A niespodzianki? Nawet nie chcę zaczynać wyliczanki. Wiesz, to jak z globusem. Kupisz dziś dziecku globus a skąd wiesz czy jutro będzie jeszcze aktualny? Chyba, że masz starszego syna. Powinien się pośpieszyć. Wesele bez gości tylko w tym roku! Wtedy też zaoszczędzisz na kupnie globusa.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
Nikopol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 10:32 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Nikopol » pn kwie 19, 2021 5:33 pm

Hej, witam i pozdrawiam Wszystkich. Po 6 latach wróciłem do E-palenia. Swoją przygodę zaczynałem od Volish Ego (nie pamiętam który) - zestaw dla dwojga kupiony na wyspie w galerii za chyba grubo ponad trzy stówy - niesamowite, jak dużo się zmieniło od tamtego czasu. Moja wtedy jeszcze nie-Żona wkrótce potem w ogóle rzuciła palenie, jeden z Egonów poszedł do teścia, a ja odkryłem wtedy pierwszy sklep sieci (wolno z nazwy?) E-dym i jako gadżeciarz wsiąkłem w zakupy kolejnych baterii, clearomizerów, pierwsze tanki, pierwszy prosty mod (za cholerę nie pamiętam nazwy). Na moją klęskę w epaleniu złożyło się kilka czynników - cieknące, brudzące, bobrzące parowniki, niesmaczne liquidy dostępne w popularnych sieciówkach (specjalnie zapisałem się na subskrypcję Zamplebox), pokusa spróbowania nowych na tamte czasy papierosów z kulką - miętowe, jagodowe, cytrynowe. Ostatecznie, gdy mod się zepsuł, stwierdziłem, że albo jedno albo drugie i zostałem przy smrodach. Po jakimś czasie przeszedłem na znacznie ekonomiczniejsze, ale w cale nie zdrowsze i jednak trochę upierdliwe skręcanie.

Do powrotu paradoksalnie przyczynił się demoniczny koncern BAT - na promce wyrwałem nowe GLO, z myślą, że będę go używał wieczorami w domu (mniejszy smród, brak śmierdzących petów) a w dzień skręcał. Po kilku dniach ćmokania podgrzewacza, zwykłe fajki zaczęły odrzucać, jednak GLO drażnił mnie specyficznym, kukurydzianym posmakiem. Za jakieś uzbierane punkty kupiłem Vype, stwierdziłem, że nie majątek a przypomnę sobie epalenie. No i tutaj już krótka piłka, forma przyjmowania nikotyny się sprawdziła, nie odpowiadała tylko cena wkładów (16,5 za 2 kartridże po 2_ml, rozbój!) - decyzja była prosta, epapieros wraca - i tak oto od prawie dwóch tygodni towarzyszy mi Drag S z którego jestem bardzo zadowolony. To przepaść między tym, co zostawiłem za sobą 6 lat temu - zarówno pod względem technicznym jak i "chemicznym", a jestem dopiero na etapie premixów, bez zabawy w samodzielne mieszanie.
Szkoda tylko, że zdecydowałem się na to teraz, jak wchodzi akcyza. :D:D:D

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » pn kwie 19, 2021 12:31 pm

niiko pisze:No ale nadszedł czas, żeby rzucić zwykłe papierosy (wreszcie!).


Zauważyłaś może, że odkąd nauczyłaś się chodzić szukasz miejsca aby usiąść, a kiedy zauważysz to siadasz. Po prostu. Tak samo jest z papierosami. Siadasz i rzucasz.
Czas nie ma tu nic do rzeczy albowiem czas można wykorzystać na inne super fajne sprawy jak właśnie chmurzenie. Siedzisz i chmurzysz a czas sobie leci...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
niiko
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 12:02 am
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: niiko » pn kwie 19, 2021 11:52 am

Dzieeń dobry!
Stawiam pierwsze kroki w wapowaniu na serio (wcześniej tak o, dla smaczka bardziej). No ale nadszedł czas, żeby rzucić zwykłe papierosy :omg: (wreszcie!). No właśnie, ale czy ten czas jest dobry? Jak to wychodzi z tą akcyzą, którą każdy straszy?
Miłego dnia dla wszystkich! :)

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości