Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: trusiu » sob kwie 24, 2021 8:22 am

Pogoda jaka jest każdy widzi. Trzeba się wspomagać rozgrzewaczami. Ether na niezniszczalnym Paranormalu. Obrazek

Wysłane z mojego DUB-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: S.Z.arak » sob kwie 24, 2021 12:22 am

Moja mała duma. Trochę się szarpnąłem. Dziś przyszedł mój najdroższy parownik. Jest pięknie.
Oryginalny Kayfun Lite Plus 2021 z zaimplementowanym pinem MTL Pro.
Ów przystojniak został nasadzony na Aspire NX75, który wyżebrałem za piwo od przyjaciela. A w środku? Liquid z Gumijagód zwany Amphore od naszego króla Artura.
I kto powiedział, że w pracy nie może być pięknie? :rockers:
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Nikotynos » pt kwie 23, 2021 10:18 pm

A tutaj na szybko mój podstawowy zestawik, bo małżownia kręciła się z wałkiem po domu. :D I cała masa innych dupereli z tyłu w pudele. Z grubsza Kayfun 2019 Lite z bazą aerokona i górną dolewką, Dvarw V2, Ares 2, Taifun GTR, Gate RTA itp. Dalej zdjęcie dla nowicjuszy jak powinna wyglądać idealna grzałka (spaced coils). :P ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Halah » pt kwie 23, 2021 3:09 pm

Dwa zestawy na dziś. :) Asmodus Luna + Recurve Single oraz Vaporesso Gen + Blotto.

Obrazek

Nie jestem wielbicielem squonków, ale Lunę pokochałam całym sercem. :mrgreen: Można się nie zgodzić, ale moim zdaniem te mody są wyjątkowo ładne. Co ważniejsze od urody, to że świetnie leżą w dłoni. Boczny przycisk ustawia się pod kciukiem, a palcem serdecznym można wygodnie ściskać buteleczkę z liquidem. Chociaż osoby leworęczne niestety nie mogą docenić tej wygody... Na Lunie najczęściej siedzi Recurve Single z grzałeczką w okolicy 0,3 oma. Dzisiaj zalany jest moją mieszanką Green Tea / Peach. To moje ostatnie 30 ml, ponieważ ciężko teraz dostać poszczególne elementy tej mikstury. :(

Jeśli chodzi o Gena, to na początku nie mogłam się do niego przekonać. To chyba dlatego, że byłam przyzwyczajona do innego kształtu modów na dwa akumulatory i ten wydawał mi się dziwny, nienaturalny. Dopiero po 2 miesiącach od dostawy porządnie się za niego wzięłam, teraz nadrabiam stracony czas. :mrgreen: Gen szybko został stałym kompanem Blotto, którego używam cały czas. No właśnie, Blotto... Pisałam o nim już dosyć dawno, że to mój numer 1 - może ex aequo z Destiny - i nic się w tym zakresie nie zmieniło. Dzisiaj zalany jest samogonem na bazie gotowej mieszanki od Mastery o nazwie Peachy Mango. Z odrobiną słodzika jest to bardzo przyjemny smak, taka owocowa zapowiedź lata. :)
Awatar użytkownika
Art80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 14, 2021 2:36 pm
Lokalizacja: Genève
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Art80 » pt kwie 23, 2021 2:08 pm

A ja dziś interes życia zrobiłem, wracając do domu z roboty, wpadłem do znajomego
vape shopu, po szpulkę druciora.
A wyszedłem z takim oto "Zygą" za całe 22CHF (promocja bo ostatni i nie będzie więcej)
No ja nie wezmę :-D ...
Oczywiście, jak na recenzji @
Awatar użytkownika
Bogu
singiel coil i smaczy mega znakomicie.
(Oryginalny drip od razu zdjęty, Thokarskey rządzi).
Ciekawy weekend z nowym kolegą, nakręconym standardowo na Centaurusa, "zalany" ichniejszym kaktusem się zapowiada.

Miłego weekendu i pozdrowienia ze słonecznej Genewy kochani.
Obrazek

eD
vaping or life-simple choices are best


Kilogramy, różnej maści żelastwa
dobrej i mniej dobrej jakości
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: DooshPastesh » pt kwie 23, 2021 2:03 pm

To i ja wrzucę mój ostatni nabytek (jeden z kilku, ale ten na który polowałem od bardzo dawna), mianowicie Asmodus Ultroner EOS II. Mój pierwszy stabwood. Drewno wymaga trochę odświeżenia, ale na gorąco, razem z WPU. #chwalesie

Obrazek
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Polon » pt kwie 23, 2021 11:48 am

Dziś kolejny dzień archeologicznego eksperymentu z atomizerem. Kylin Mini. Grzałka jaką skręciłem jest z moim zdaniem najlepszego drutu pod ten parownik: Wotofo TriCore Fused Clapton 5 zwojów na rdzeniu 3 mm, wysokość grzałki 5 mm. Miłego dzionka. Obrazek
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Azgar » pt kwie 23, 2021 8:47 am

Dziś w użytku nowy nabytek, Asmodus EOS z niezawodnym VapeFly Horus RTA, całość dodatkowo zdobi ustnik Tokarskiego.
Atomizer zalany 5-cio procentowym roztworem Shisha Forest, oczywiście produkcji @MA.

Obrazek
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: PrzemekM » czw kwie 22, 2021 7:28 pm

Jako że najlepszym zasilaniem na dwa akumulatory ever został wybrany RX Gen3 Dual https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?t=13113 to postanowiłem wyciągnąć go z szafy i zobaczyć co w trawie piszczy.
Zaktualizowałem liska, nałożyłem na niego świeżo umytego Kayfuna 5 i... Wyszedł wizualny potworek. :D Chudy i grubszy.
Ale bardzo fajnie leży w dłoni. Liquid to mój ulubiony Tytoń mocny. A w słuchawkach leci Floodland by Sisters of Mercy. :brawo:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kamyk87
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 01, 2020 10:49 pm
Lokalizacja: Ełk
Podziękował: 1488 razy
Otrzymał podzięk.: 1382 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: kamyk87 » czw kwie 22, 2021 1:32 pm

Małe jest piękne.
Mimo słabych opinii zanabyłem Taurena MTL, natychmiast zainstalowałem w nim grzałkę z VV Superfine i... no jest bardzo dobrze.
Testuję go dopiero drugi dzień, więc jeszcze wszystko przede mną ale zapowiada się całkiem sympatycznie - wysoka kultura pracy, jak dotąd brak wycieków oraz wygląd tego parownika wróżą nam udany związek... Posadzony na Paramour SBS, a obok kolejny dzielny maluch - OBS Engine MTL na Swagu II.Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 2 gości