Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
PanChmurka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:35 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: PanChmurka » czw kwie 29, 2021 5:45 pm

Tommy Black pisze:Mamy tu dwa stany skupienia. Intensywny i pasywny. No i mamy zapowiedź zmiany. Teraz musimy się dowiedzieć czy się bać?




Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek


Bać się raczej nie ma czego. No chyba, że głupich pytań. :-D Ale takich podobno nie ma, więc bez obaw. :bry:

eD
Obrazek
sethu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 10:09 am
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: sethu » czw kwie 29, 2021 2:48 pm

Cześć, jestem Sebastian, wapuję od jakiś 6 lat, sporo sprzętów przerobiłem, a trafiłem na forum całkiem przez przypadek przez jakąś recenzję RTA na YT chyba od użytkownika o ksywce Bogu, więc postawiłem zajrzeć.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » śr kwie 28, 2021 5:39 am

PzK` pisze:Cześć! Wita was Paweł, od jakiegoś czasu sobie spokojnie wapuję, ale ostatnio mam coraz to większą ochotę na robienie swoich liquidów i na dowiadywanie się, co z czym się je, a to forum wygląda na odpowiednie miejsce żeby zacząć!


Właśnie, to spokojne wapowanie doprowadziło do takiego stanu. Jakoś można zrozumieć tę ochotę i to coraz większą, ale już na dowiadywanie się? Jest u nas kilku waperów po wywiadzie, znaczy po szkole w Kiejkutach, niestety nie chcą nic mówić. Poczekamy...nabiorą ochoty powiedzą. Zaglądnij za godzinę...

Nunchako23 pisze:Witam, jestem Paweł, wapuję już około 4 lat (brzmi jak spowiedź alkoholika na AA). Miałem konto, ale zapomniałem loginu i hasła, więc witam się ponownie .


Nie martw się. Ważne że jednak pamiętasz gdzie miałeś konto i że już raz się witałeś. No i skoro jesteś w grupie około 4 lata, to może ktoś Cię rozpozna?

polopl65 pisze:Witam, jestem Szymon i jestem trochę nowy, a trochę nie, to zależy.


Tak, dużo zależy od przyjętych form zależności. Zawsze, ile razy myślisz, że coś zależy od ciebie, okazuje się przecież jesteś żonaty.

PanChmurka pisze:Wapuję od 2019 roku i intensywnie czytam to forum. Do tej pory przeglądałem "pasywnie" lecz mam nadzieję, że to się zmieni.


Mamy tu dwa stany skupienia. Intensywny i pasywny. No i mamy zapowiedź zmiany. Teraz musimy się dowiedzieć czy się bać?

wolfiq pisze:Korzystałem z tego co było na rynku, nie zagłębiałem się w temat zbytnio, dopiero od poprzedniego roku gdzie zaczął być problem z koroną i zdałem sobie sprawę, że pomimo stażu to ja jestem laikiem w wapingu.


Jednak ten pandemiczny wirus zapalił jakieś światełko. Przynajmniej w wapingu. Będzie coraz mniej laików, waperzy pójdą na staże, może nawet , w końcu, płatne?

kalpat95 pisze:Miła odskocznia po pracy jak można na spokojnie zbudować setup i przystąpić do jego testów.


No widzisz...? Zamiast przystępować do do jakiejś durnej partii czy do wegan, Ty przystępujesz do testów. A myślałeś może o partii testerów?



Salon wita Was w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
Nunchako23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 27, 2021 8:59 pm
Lokalizacja: Żyrardów
Podziękował: 18 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Nunchako23 » wt kwie 27, 2021 8:16 pm

Witam, jestem Paweł, wapuję już około 4 lat (brzmi jak spowiedź alkoholika na AA). Miałem konto, ale zapomniałem loginu i hasła, więc witam się ponownie ^^. W sumie forum już śledzę ze 2-3 lata. Z ciekawszych rzeczy: staram się mieszać liquidy samemu, nie kupuję już premixów, idzie różnie.
kalpat95
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 27, 2021 11:13 am
Lokalizacja: Pleśna
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: kalpat95 » wt kwie 27, 2021 11:37 am

Hejo , witajcie Patryk z tej strony. Aktualnie powrót do e, wcześniej kilka lat analogi, później rok IQOS (ble). Aktualnie na nowo uczę się kręcenia grzałek, układania waty bawełny, no i mieszania liquidów. Na początku kilka premixów, ale poziom cukru w nich to jakieś nieporozumienie. Miła odskocznia po pracy jak można na spokojnie zbudować setup i przystąpić do jego testów. :)

DP
Awatar użytkownika
wolfiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: ndz kwie 25, 2021 6:40 pm
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: wolfiq » ndz kwie 25, 2021 8:46 pm

Cześć, na imię mam Adrian, przygodę z e-papierosami zacząłem już jak były te pierwsze podobne do zwykłych papierosów, gdzie trzeba było się namęczyć z nimi ciężkie, nieporęczne, no i jednak nie przypadły mi wtedy, później kilka prób z nowościami i w efekcie od 2014 roku już tylko e, bez normalnych papierosów. :)
Korzystałem z tego co było na rynku, nie zagłębiałem się w temat zbytnio, dopiero od poprzedniego roku gdzie zaczął być problem z koroną i zdałem sobie sprawę, że pomimo stażu to ja jestem laikiem w wapingu. :D

Tak z grubsza to tyle, liczę na to, że dowiem się więcej, może jakieś rozwiązania typu DIY itp... Także jeszcze raz:

Witam Wszystkich Rozchmurzonych. ;)
polopl65
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob lip 06, 2019 3:47 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: polopl65 » sob kwie 24, 2021 12:32 am

Zawsze staram się być neutralny, aktywnie czytałem forum ale nie udzielałem się zbytnio. Dlatego zależy, jak kto spojrzy. [emoji854]

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

eD
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: PrzemekM » pt kwie 23, 2021 9:02 pm

polopl65 pisze:, to zależy. :)

Jedyna poprawna odpowiedź konsultanta. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
PanChmurka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:35 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: PanChmurka » pt kwie 23, 2021 6:44 pm

Witam wszystkich salonowiczów. Wapuję od 2019 roku i intensywnie czytam to forum. Do tej pory przeglądałem "pasywnie" lecz mam nadzieję, że to się zmieni. :D

eD
archibald
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 22, 2021 4:06 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: archibald » pt kwie 23, 2021 4:47 pm

looque pisze:
archibald pisze:Od czerwca 2012 na poprzednim forum


Krasnal już tropi, ale w czerwcu 2012 na trawniku zarejestrowało się 429 osób, więc może chociaż dokładniejszą datę byś podał. :D


Nie ma kogo tropić :D - tam miałem nick iambrg, czytałem i parę pytań zadałem. :beer1:

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość