Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
liven
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 6:16 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: liven » sob maja 08, 2021 9:54 pm

Witam wszystkich. :)
Wapuję ponad 2 lata. Często korzystam z rad zawartych w tej kopalni wiedzy. :) Aktualnie posiadam sprzęt Aegis Solo+Zeus X Mesh, jestem z niego aktualnie zadowolny. Bardzo miło mi Was poznać. :)

 ! Wiadomość od: edarek
Prosimy o kończenie zdań kropką @
Awatar użytkownika
liven
, nie emotką.

Obrazek
metadon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: sob maja 08, 2021 11:48 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: metadon » sob maja 08, 2021 11:52 am

Witam wszystkich.
Wapuję od ponad 8 lat. Zarejestrowałem się tutaj, ponieważ jestem na etapie zakupu nowego sprzętu, a nie znam się za bardzo, bo przez ostatnie chyba 3 lata używałem zwykłego Volish Alpha.

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » sob maja 08, 2021 4:33 am

getto pisze:Excuse moi, pardon et bonjour, ca va.


Chcesz nam delikatnie dać do zrozumienia, że możesz pisać po francusku?

getto pisze:No i musiałem się rozpisać, aby coś wyjaśniać, a wystarczyło "siema ludzie, jestem getto"... ech. Wybaczcie, moja wina, tak to działa, a czasu coraz mniej.


Tak, to rzeczywiście jakoś działa. Tak sobie pomyślałem, że gdybyś kupił samoprzylepne tapety, to co? Siedziałbyś i czekał aż się rozwiną i same przylepią?
Zaprosiłbym Cię do tematu dla nowych użytkowników, jak wszystkich w tym miejscu. Obawiam się jednak, że znów byś się rozpisał, że nawet nie czytając tego tematu, straciłeś masę czasu. A czasu coraz mniej...
getto
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: getto » pt maja 07, 2021 8:32 pm

Selene pisze:
getto pisze:No i już po pierwszym poście (bez przywitania) mam całe mnóstwo zbędnych informacji, które absorbują i niewiele wnoszą.

Ale jesteś nieprzyjemny... Koledzy w tamtym temacie co go założyłeś, odpisali z chęcią pomocy, a Ty takie kwiatki że zbędne? Oj nieładnie. ;)
Mimo to witaj w Salonie i może uda Ci się być bardziej miłym. :db:


Excuse moi, pardon et bonjour, ca va. :bry:
Hm, trudno mi określić ile życia przetrwoniłem na bajdurzenie na forach i mediach społecznościowych. Mam problem, który mógłby być wyjaśniony przez osoby doświadczone. Najpierw dostałem po uszach, że nie ładnie tak bez przywitania, potem, że powinienem odwiedzić lekarza. No i takie rzeczy oddalają od problemu, tak jak i odpisywanie i wyjaśnianie, dlaczego mogę być nieprzyjemny.
Doceniam chęć pomocy i dziękuję.
Tyle, że jako osoba uzależniona od nikotyny, po 10 latach wapowania jestem zmuszony do wciągania gówna i nie mogę wyjaśnić dlaczego sprzęt o potężnych możliwościach ustawień nie da rady podawać liquidu bez szkodliwości dla żołądka, to mnie szlag trafia. :szok1: A może bardziej, że nikt nie widzi w tym problemu (jak jest problem, to sobie zrób swoją grzałkę).
No i musiałem się rozpisać, aby coś wyjaśniać, a wystarczyło "siema ludzie, jestem getto"... ech. Wybaczcie, moja wina, tak to działa, a czasu coraz mniej. :bicz:

DP
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » pt maja 07, 2021 6:35 pm

andrz6 pisze: Ostatnio przeżyłem bardzo trudne chwile w sklepie pewnej nikotynowej sieciówki gdy miły pan podał mi buteleczkę ulbionej bazy VPG 18% mg ze śliczną państwową naklejką. Dlatego zajrzałem tutaj by się wyżalić i ew. dowiedzieć czegoś nowego.


Nawet jeśli nie dowiesz się niczego nowego, bo o tej banderoli to powinieneś wiedzieć od dawna, to zawsze możesz się tu wyżalić. Wyżalanie odbywa się zbiorowo we wtorki i piątki, od 22:07 do 6:12. W sprawie indywidualnego wyżalania są zapisy i musisz się skontaktować z moderatorem.

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
andrz6
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 07, 2021 4:22 pm
Lokalizacja: Chorzów
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: andrz6 » pt maja 07, 2021 4:26 pm

Witam. Jestem Adam. Jestem uzależniony od nikotyny od ponad 20 lat, a od wapowania jakieś 8 lat. Ostatnio przeżyłem bardzo trudne chwile w sklepie pewnej nikotynowej sieciówki gdy miły pan podał mi buteleczkę ulbionej bazy VPG 18% mg ze śliczną państwową naklejką. Dlatego zajrzałem tutaj by się wyżalić i ew. dowiedzieć czegoś nowego. :friends:

eD
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Selene » pt maja 07, 2021 3:01 pm

getto pisze:No i już po pierwszym poście (bez przywitania) mam całe mnóstwo zbędnych informacji, które absorbują i niewiele wnoszą.

Ale jesteś nieprzyjemny... Koledzy w tamtym temacie co go założyłeś, odpisali z chęcią pomocy, a Ty takie kwiatki że zbędne? Oj nieładnie. ;)
Mimo to witaj w Salonie i może uda Ci się być bardziej miłym. :db:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
getto
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: getto » pt maja 07, 2021 2:33 pm

Cześć, gdybym miał choć trochę czasu i cierpliwości, to posiedziałbym w Google i wyszukał odpowiedzi na dręczące mnie zagadnienia w jakieś dwa-trzy dni. Rejestruję się na forum, aby zaoszczędzić na czasie. No i już po pierwszym poście (bez przywitania) mam całe mnóstwo zbędnych informacji, które absorbują i niewiele wnoszą. Dlatego nie bywam na fejsbukach i innych, bo nic z tego nie wynika oprócz straty czasu.
Jak nie było Internetu to byłem muzykiem, w sensie, że grałem na instrumentach. Teraz to bez sensu, trzeba być online i na bieżąco, a nie tam pitu pitu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » pt maja 07, 2021 6:40 am

pawelwolski84 pisze: I witam się dopiero dzisiaj bo nie pamiętam czy jak zakładałem konto to się przywitałem.
Więc pozdrawiam wszystkich.


A widzisz...gdybyś wtedy się przywitał, to mógłbyś przywitać tylko niektórych, tych co czytasz albo tych których lubisz. A tak, dziś, musisz pisać PW do wszystkich, czyli do każdego. To dużo roboty. Tu jest 8276 użytkowników...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
pawelwolski84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 28, 2016 9:03 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: pawelwolski84 » pt maja 07, 2021 6:36 am

Witam sznowne grono. Jestem na forum już dość długo. Często korzystam z porad zamieszonych tutaj. I witam się dopiero dzisiaj bo nie pamiętam czy jak zakładałem konto to się przywitałem.
Więc pozdrawiam wszystkich.

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości