Ekosystem Apple - a może i kupię jeśli sprzedajesz :)

Przenośne, multimedialne urządzenie, łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego i komputera czyli to czego potrzebujemy. A ponieważ nie zawsze wiemy czego potrzebujemy to mamy to subforum.
Regulamin forum
O czym jest to subforum to już wiadomo. A skoro wiadomo to pisujemy tu tylko o tym. Telefony mamy wszyscy, a teraz będziemy mogli o nich porozmawiać i być może dowiedzieć się czegoś nowego.
kangaroo
Płeć: nieokreślona

Re: Ekosystem Apple - a może i kupię jeśli sprzedajesz :)

Postautor: kangaroo » ndz lip 11, 2021 3:16 pm

Rozejrzyj się za iPhone XR. Dobry na początek, do 2 tysięcy powinieneś znaleźć używkę z pamięcią 128 GB.
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Ekosystem Apple - a może i kupię jeśli sprzedajesz :)

Postautor: Cinmar » ndz lip 11, 2021 2:50 pm

Moja brzydsza połówka narzeczoną zwana, zachorowała na "japko"... Straszna choroba nawiasem mówiąc.
Nie jest to dla mnie lekkie, więc do brzegu.
Dla niej cena powyżej 3000 zł za "tylko telefon" jest nie do przyjęcia, a z drugiej strony cały czas ogląda się na najnowszymi iPhonami (ostatnio za 12 Mini, bo podobno ładny).
Jasne, że najlepiej mieć topowy model, najlepiej w cenie telefonu z Androidem z dolnej półki. Ale niestety tak się nie da.

Dlatego sprawa jest dość prosta - żeby oszczędzić moje uszy postanowiłem nabyć drogą kupna coś nieco starszego, żeby zapoznała się z ekosystemem, co zakończy marudzenia. Bo jeśli się jej spodoba, wyłoży ile trzeba na sensowny model bez marudzenia. Jeśli nie podejdzie - to tak, czy siak będę miał spokój.

I w pierwszej kolejności kieruję tutaj: jeśli ktoś ma starego, ale w pełni sprawnego iPhona (w granicach rozsądku naturalnie, iPhone 3 już jest "trochę" za stary), chętnie go odkupię.

Nie piszę w handlowym, bo tam nikt nie zajrzy, ale za jakiś czas sam poproszę o utylizację tego tematu.
Obrazek

Wróć do „Smartphony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości