Wotofo Troll X RTA

levy4411
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 21, 2022 10:40 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Wotofo Troll X RTA

Postautor: levy4411 » śr cze 29, 2022 1:02 pm

Warto wziąć ten parownik na pierwsze RTA? Kusi cena w sklepie na E, ale obawiam się czy nie będzie zbyt skomplikowany, do tej pory wapowałem na Geekvape Cerberus. Chciałbym wapować na jednym coilu, parownik byłby podłączony do Aegisa Solo - jest sens w takim wypadku?
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: ToYz » czw lip 22, 2021 6:25 pm

Parownik całkiem fajny, smak solidny. Kupiłem bo w OBS Engine 2 pękł mi deck tuż przy śrubie... Używam wkładu honeycomb, nic nie gwiżdże, przeciąg jest konkretny.
Jedyny mankament to ten wyciekający liquid (skropliny) spod dolnego pierścienia. To chyba dlatego, że nie ma tam żadnej uszczelki i dolna część jest płaska, na równo z otworami wlotowymi.
Kupowałem w E-dym, jest w zestawie szkiełko bulb. To 2 ml jest z plastiku i szczerze powiedziawszy nie wiem czy działałoby jak należy. Jest pogrubione w kilku miejscach, żeby uzyskać te 2 ml i plastik praktycznie dotyka kopułki, także zatory spowodowane bąbelkami gwarantowane.
Z bulbem też nie jest tak różowo, bąbelki potrafią się gromadzić na dole i coś tak ciężko uciekają w górę (VG/PG 65/35). Jeszcze bobra nie miałem, ale ryzyko przy chain wapingu jest.
No i ta nieszczęsna uszczelka na otworze napełniania. Jedna już mi pękła, te języczki blokujące liquid. Na szczęście wsparcie Wotofo jest genialne. Wysłali mi już 10 sztuk zapasowych.
Ogólnie parownik fajny, smak oddaje poprawnie (drut który ma sens V1), nie strzela liquidem (mam złe wspomnienia z Serpent Elevate), wickowanie też dość proste.

Jeśli nie będą Ci przeszkadzać te wyciekające skropliny to bierz śmiało, w tej cenie chyba warto.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: Krytyk » śr lip 21, 2021 6:17 pm

Na moje oko, to on wygląda jak gorsza wersja Kylin V2 - może dlatego nie ma zbyt dużego zainteresowania. Używanie martwego mema jako logo też mu nie pomaga.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Troll X RTA

Postautor: iron64 » śr lip 21, 2021 5:54 pm

Nie mam tego parownika, ale jeśli kolega @
Awatar użytkownika
Bogu
go chwali to możesz kupować i się nie obawiać. Na Wydechu jest solidnym kanałem i @
Awatar użytkownika
Bogu
jest solidnym recenzentem. Nie przekupionym i sprzęt do testów kupuje sobie sam, a nie jak mają w zwyczaju inni. Dalej pisał nie będę, domyślasz się już i tak, co powinno być dalej, prawda? ;)
Obrazek
DvvightSchrute
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: śr maja 05, 2021 11:59 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 31 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: DvvightSchrute » śr lip 21, 2021 5:38 pm

Dziwi mnie, że jest tak cicho o tym parowniku.
Poważnie zastanawiam się nad kupnem, moim zdaniem wygląda ciekawie, ale chciałbym poznać opinie osób, które go używają.
Widziałem recenzję na kanale Na Wydechu, ale to tylko jedna opinia.
Przy okazji zapytam, wiecie z czego może wynikać niska cena na E-Dymie? Podejrzewam, że to wina pojemności prostego szkła (2ml), czyli wersji TPD/UK, a może się mylę i to może być klon?

SB
Awatar użytkownika
ToYz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: wt maja 05, 2020 10:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Troll X RTA

Postautor: ToYz » pn lip 12, 2021 8:31 pm

Czy wasze egzemplarze też pocą się pod parownikiem? Zawsze mam odrobinę liquidu wokół pinu 510. Jakby skropliny przeciekały pod pierścieniem AF.
r4b1n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 27, 2019 3:00 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: r4b1n » śr mar 10, 2021 10:12 am

Otóż wymienne wkładki z ostatnich, ma QP Violator chyba on się zwał. Więc żadne novum :).

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
r4b1n
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: Tommy Black » wt mar 09, 2021 10:19 am

Metall pisze:Zestarzałem się, wypaliłem, stałem się nadmiernie sceptyczny. Mało co mnie już podnieca i rajcuje tak, jak za starych dobrych czasów. Aczkolwiek ma to też swoje dobre strony. Można w końcu kupić chleb i masło zamiast kolejnych partii sprzętu.


Fakt, starzejesz się Blaszak a na dodatek chcesz się niezdrowo odżywiać, bo wiesz, to masło to nie pomaga staruchom, chleb też bym przemyślał. Podzielam jednak Twoje zdanie, aczkolwiek zwróć uwagę, że tu mamy do czynienia z odświeżoną wersją Trolla, choć baza faktycznie jest całkiem inna niż w poprzedniku. No takie czasy nastali, księgowi rządzą... :)

PS
Doceń choć, że tu nie ma lewego gwintu... :P
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: Metall » wt mar 09, 2021 10:05 am

Baza podobna do Blotto. Trochę. Dużo bardziej jednak przypomina mi Kylina V2, PeaceMakera XL... To już było. A nie, nie było! Tutaj jest przecież wymienna wkładka jako regulator nawiewu. Teraz jest moda na wymienne wkładki. Wszędzie gdzie się da, trzeba wstawiać w bazy opcje wymiennych wkładek, żeby nie było, że każda kolejna produkcja to tylko kompilacja poprzednich, istniejących już pomysłów i rozwiązań.
Wiem, zrobił się ze mnie zmierzły i zgorzkniały dziad, malkontent. Ale naprawdę czuję już jakieś zmęczenie tymi pseudo innowacjami, pseudo rewolucjami, ciągłym oglądaniem w kółko jednego i tego samego tylko w różnych konfiguracjach, kolorach i kształtach od różnych producentów. Nieustanne mielenie wciąż tego samego materiału aż do jego zmęczenia. Zestarzałem się, wypaliłem, stałem się nadmiernie sceptyczny. Mało co mnie już podnieca i rajcuje tak, jak za starych dobrych czasów. Aczkolwiek ma to też swoje dobre strony. Można w końcu kupić chleb i masło zamiast kolejnych partii sprzętu.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Troll X RTA

Postautor: Tommy Black » wt mar 09, 2021 9:49 am

Obrazek

Oczywiście wszyscy pamiętamy Trolla ale sprzed lat. No to popatrzmy na jego odświeżoną wersję ze znaczkiem X. Wszystko co nowe musi mieć teraz oznaczenie X. Nawet lodówki…

Obrazek

Materiał korpusu: stal nierdzewna
Typ atomizera: RTA
Pojemność: 3 / 4,4 ml
Średnica: 24 mm
Wysokość: 36 mm bez dripa
Złącze: 510, pozłacany pin
Kolory:

Obrazek


Jeśli ktoś ma albo pamięta poprzednika, zauważy, że minęło tyle czasu - trendy i moda zmieniły się diametralnie, jednak jeden szczegół niezmiennie i przyjemnie pieści oko - to niezapomniane logo. Warto zauważyć też „innowację” dekoracyjną - radełkowanie na kopule.

Obrazek

Drip jest wykonany z żywicy i ma standardowe mocowanie 810. Pod nim znajduje się wieczko, oraz dwa dość duże otwory do tankowania.

Obrazek

Nie do poznania zmienila się natomiast baza Trolla. Można ją śmiało nazwać postless, ale nadal jest zaprojektowana dla dwóch lub jednej grzałki. Jest wystarczająco dużo miejsca na bawełnę.

Obrazek

Obrazek

Dysze na dnie decka odpowiadają za dolny przepływ powietrza. Ponadto wzdłuż krawędzi przewidziano parę stacjonarnych dysz punktowych. W zestawie znajdują się dwie opcje - para podłużnych szczelin i punktowo dziurkowana.

Obrazek

Powietrze dostarczane jest pionowymi wlotami na podstawie atomizera a reguluje się je obrotowym pierścieniem.

Obrazek

No i recenzja z kanału KJ Andy-O. I tę recenzję proponuję obejrzeć każdemu kto jest zainteresowany kupnem tego atomizera. Bedzie bowiem musiał dokupić też oringi...



Cena ok. $ 40.00.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości