Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Polon » pt lip 30, 2021 3:07 pm

Dawno mnie nie było, trochę od ostatniego czasu przerobiłem sprzętu i w końcu może wrzucę coś merytorycznego odnośnie zakupionych przeze mnie parowników. Co do dzisiejszego zestawu to o zasilaniu wiem tyle, że jest bardzo dobrym sprzętem. Wydajność chipu jest na dobrym poziomie. Aspire produkując Mixxa spisało się na medal.

Na Mixxie zakręcony jest Grecki Trójnóg czyli Atmizoo Tripod. Testuję go narazie na setupie pod MTL. Założony insert 1.8 mm (trochę za luźno, testowałem na 1.2 mm i było za ciasno). Smak smak smak, który oddaje jest dosyć kontrowersyjny dla mnie, bo wyciąga z płynów nuty, których do tej pory nie czułem i miałem dziwne uczucia związane ze smakiem na samym początku. Teraz wiem, że w tym parowniku jest coś co mnie kręci. ;)

Na zdjęciu widać także Tauren MTL, który został tu nieźle skrytykowany i jak to ja, muszę sam wyrobić zdanie o nim, także niedługo parę słów napiszę co i jak z tym parownikiem.
Obrazek
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Wujek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: sob sie 08, 2020 2:49 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 95 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Wujek » pt lip 30, 2021 2:01 pm

Pico Plus + Pioneer RTA zalane mieszanką 3 aromatów z Inawery.
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: DooshPastesh » pt lip 30, 2021 7:29 am

Dziś będzie bardziej o tym co chmurzę, a nie na czym, zdjęcie jedynie dla podkreślenia walorów artystycznych posta.
Od jakiegoś czasu mieszam tylko samogony, z premixami nie miałem do czynienia od dawna. Większość moich mikstur to wynik szalonych pomysłów i ślepego trafu, ot tak sobie zmieszam oko pająka ze skrzydłem nietoperza, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przy zachowaniu umiaru w dawkowaniu aromatów efekt jest najczęściej zadowalający. Czasami jak produkt jest całkiem niezły to sobie recepturę zapisuję do późniejszego wykorzystania. Ostatnim takim strzałem w dziesiątkę okazał się mix 2% Cactus Lime + 1% Papaya Bliss od Inawery. Kompozycja rewelacyjna jak dla mnie, słodko kwaśna, będę pędził w litrach. Drugim pomysłem było utworzenie własnej wersji Grapple, które bardzo polubiłem z firmy Chuffed, ale moim celem nie było jego sklonowanie, a jedynie utworzenie własnej, może nawet lepszej wersji. Po kilku nieudanych próbach udało mi się to w miarę nieźle. 2% Ice Grape + 1 % Apple + 1% Black Fruits With Mint + 0,5% Coolady. Wszystkie aromaty od Inawery, chłodzik A-Sense. Fajna kwaskowata kompozycja schłodzona miętą razem z chłodzikiem. Na gorące dni wyszło smakowicie!

Jak obiecałem, do posta dołączam zdjęcie poglądowe pacjenta, który otrzymał możliwość przetestowania tych samogonów. Jest to mechanik Keen z dużym Asgardem.
Smacznego!
Obrazek
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
piotrekoka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 2:20 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: piotrekoka » czw lip 29, 2021 11:28 am

U mnie dzisiaj włoska robota.
Converter Mod i Bishop RTA, zalane Barrique Mixture No. 2 od La Tabaccheria. Oczywiście do tego wszystkiego musi być Lavazza Crema. Same pyszności. Polecam!!!Obrazek

SB
Awatar użytkownika
kamyk87
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 01, 2020 10:49 pm
Lokalizacja: Ełk
Podziękował: 1488 razy
Otrzymał podzięk.: 1382 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: kamyk87 » czw lip 29, 2021 10:32 am

Dziś na blacie roboczym wylądowało zacne rodzeństwo - Aspire Mixx z Kayfunem Lite Plus (klon) zalany fantastycznym Mangostanem od A-Sense oraz mój najnowszy nabytek, czyli Aspire Paradox, a na nim Artemis MTL napełniony samogonem na bazie aromatu Irish Cream od MA (polecam fanom Baileys-a).Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wujek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: sob sie 08, 2020 2:49 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 95 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Wujek » czw lip 29, 2021 9:37 am

Kizoku Techmod plus Tauren MTL, zalane RY4 6_mg Mono.
Obrazek

MD
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: ErNOL » czw lip 29, 2021 6:05 am

Dziś ostatnie dziecko w kolekcji.
Minirecenzja znajduje się w odpowiednim miejscu - viewtopic.php?f=82&t=13005&start=10#p161246 .
Aspire Neeko nakręcony na Dovpo Odin DNA 75C. Parownik mały, ale wariat. Mnogość konfiguracji nawiewu przeraża, ale jak się trafi, to daje mocno radę.
Wykonanie i wygląd... Można powiedzieć - high end za niewielkie pieniądze. Polecam!
Obrazek
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
LilBe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 7:18 am
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: LilBe » pn lip 26, 2021 10:10 am

Po paru miesiącach walki z lenistwem zabrałem się za wypolerowanie Trilogy RTA. Złota farba zaczęła się łuszczyć i od środka był już zrobiony papierem ściernym na mokro. W końcu zamówiłem zestaw polerski z specjalnymi końcówkami. Wiertarka w imadło i po 20 minutach otrzymałem taki efekt. W mojej ocenie parownik zyskał nowe życie. Trilogy zalany miętą od Inawera.
Obrazek

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

SB
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: Broda » pn lip 26, 2021 5:17 am

@
Awatar użytkownika
macieksobie
to spóźnione, ale szczere najlepszego[emoji6].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
macieksobie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 03, 2018 10:34 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 186 razy
Płeć: Mężczyzna

Na czym, co i dlaczego chmurzymy?

Postautor: macieksobie » sob lip 24, 2021 1:57 pm

Prezent na 45 urodziny czyli Drag X Plus. Planuje w sierpniu kupno atomizera Zeus X RTA.
Obrazek

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

SB

    Zasilania : Tesla Punk 85w, Smok XPro bt 65w, Pico 75w (x2), Pico 21700, Ehpro Cold Steel , Drag X Plus
    Parowniki DL : Melo 3 mini x2 , Captain Sub Ohm Tank , Wasp Nano RTA, Intake RTA,
    Parowniki MTL : Siren V2, Ammit MTL, Intake MTL

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości