Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10363
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 418 razy
Otrzymał podzięk.: 456 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tomba » 05 sie 2021, 17:54:29

_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6676
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8830
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 699 razy
Otrzymał podzięk.: 790 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Krasnal45 » 05 sie 2021, 17:39:22

Morfus pisze:...niewielu (a może się mylę) pamięta zakrapianie waty, włączniki podciśnieniowe, częste " bobry" i dyndający aku przy gniazdku.

No, mylisz się jednak, bo wielu to pamięta. :D Zresztą, zakrapianie waty wciąż jeszcze funkcjonuje, bobry też, aku dyndające przy gniazdku również. :D
A gienki z meshowym knotem pamiętasz? A kulkę Wojana? Długo by jeszcze wymieniać. :D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10363
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 418 razy
Otrzymał podzięk.: 456 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tomba » 05 sie 2021, 17:37:34

Morfus pisze:... a co do historii (jak jeszcze nie było waperów), to myślę, że niewielu (a może się mylę) pamięta zakrapianie waty, włączniki podciśnieniowe, częste " bobry" i dyndający aku przy gniazdku

Są tu też tacy, którzy dobrze to pamiętają. ;-)
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Morfus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2021, 12:03:58
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Gliwice
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Morfus » 05 sie 2021, 17:36:04

Lubię sarkazm, jestem przekonany, że to nie desperacja i chęć bycia "dobrym" waperem, a co do historii (jak jeszcze nie było waperów), to myślę, że niewielu (a może się mylę) pamięta zakrapianie waty, włączniki podciśnieniowe, częste " bobry" i dyndający aku przy gniazdku. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 05 sie 2021, 16:22:40

Morfus pisze:Witam. Jestem czynnym e-palaczem od około 11 lat i dopiero teraz przyszła mi ochota na rejestrację, choć przeglądam Salon od dawna.


Bycie czynnym e-palaczem jest zajęciem wysoce czasochłonnym i pochłaniającym wszelką ochotę, szczególnie w sytuacji kiedy uruchomione jest już przeglądanie. Jeden z naszych moderatorów poszedł do monopolowego po whisky. Nic nie kupił mimo że spędził tam 5 godzin. Czynnie oglądał i to mimo ogromnej ochoty na czynne napicie się. Tym bardziej doceniamy Twój desperacki akt rejestracji. Będziesz dobrym waperem w przyszłości...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Morfus
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2021, 12:03:58
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Gliwice
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Morfus » 05 sie 2021, 16:09:39

Witam. Jestem czynnym e-palaczem od około 11 lat i dopiero teraz przyszła mi ochota na rejestrację, choć przeglądam Salon od dawna.Teraz używam Aegis Boost Plus oraz Geek Vape Lucid Box plus atomizer Vaptio Frogman. Z braku możliwości nabycia uszczelek do Frogmana zamówiłem tank Smok Baby TFV12 gdyż jeszcze mam zapas grzałek. A teraz parę pytań o Boost Plus, czy jest tak jak w zwykłym Boost uczynić go bardziej przeźroczystym, jak duży jest problem z dostępnością bazy na 510 oraz bazy RBA gdyż na pewno te od Boosta nie pasują. Pozdrawiam.

 ! Wiadomość od: edarek
Jeśli masz jakieś pytania @
Awatar użytkownika
Morfus
, to wątek powitalny nie jest odpowiednim miejscem na ich zadawanie. Załóż temat w odpowiednim dziale, a odpowiedź dostaniesz na pewno.

SB
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:29:29
Punkty reputacji: 10363
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 418 razy
Otrzymał podzięk.: 456 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tomba » 05 sie 2021, 09:13:33

hexenisalive pisze:Jeden z moderatorów wskazał mi to miejsce do przywitania się. Szczerze? To coś, co ostatnio zrobiłem na forum jakieś 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny.

Ja mam podobnie.
Kiedyś, jeden z moich rodziców, wskazał mi toaletę jako miejsce mycia zębów. Szczerze? To coś co ostatnio zrobiłem 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny.
Teraz strasznie yebie mi z gęby, ale za to mam satysfakcję, że nie kultywuję tego jakże idiotycznego zwyczaju.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 05 sie 2021, 08:41:03

hexenisalive pisze: Jeden z moderatorów wskazał mi to miejsce do przywitania się. Szczerze? To coś, co ostatnio zrobiłem na forum jakieś 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny.


Jakiś dziwny ten moderator. Natomiast zwyczaj dalej jest opcjonalny ale na pewno nie martwy. Mamy jeszcze taki specjalny temat dla nowych użytkowników; pomaga im się poruszać po Salonie. Szczerze? Daruj go sobie...
hexenisalive
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 22:23:03
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Mielec
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: hexenisalive » 04 sie 2021, 22:56:58

Gitara siema wariaty. Co na grzałach mordy?
A na serio, to cześć wszystkim! Jeden z moderatorów wskazał mi to miejsce do przywitania się. Szczerze? To coś, co ostatnio zrobiłem na forum jakieś 12 lat temu. Później ten zwyczaj wydawał mi się martwy i opcjonalny. Przed pierwszym postem w "Wydział Handlowo-Charytatywnie-Wymienny" jaki popełniłem, to przeglądnąłem to forum. Widzę że jest tu dobra atmosfera.

eD
Betonowy
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2021, 21:28:30
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Betonowy » 04 sie 2021, 09:21:20

Postaram się, bo problem z pamięcią mam. Już mi się to forum podoba.

SB

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości