Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: RE: Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Selene » sob kwie 23, 2016 10:18 am

tinOFbeer pisze:Ps. Odrazu zaznaczę, że mieszanie i leżakowanie odbywa się tylko i wyłącznie w szklanych buteleczkach. Przez pierwsze kilka dni codziennie są wstrząsane i na chwilkę odkręcane. Później spokojnie czekają.

W większych ilościach też mieszam w szklanych, ale takich malutkich na testy smaków nie mam szklanych :(( są gdzieś takie do kupienia 10ml szklane?
Po czo na chwilę odkręcane? :oops:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Tommy Black » sob kwie 23, 2016 8:59 am

tinOFbeer pisze:Tommy, super wiadomość ;)

Ale

Tommy Black pisze: ...każdy z pisujących w tym temacie...


PISować nie będę ani w tym ani w żadnym innym temacie :D :D :D


Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka


No cóż,Piwko.Skoro składasz tak daleko idące polityczne deklaracje,to nie mamy wyboru.Trzeba być konsekwentnym,prawda?
Od dziś zatem będziesz mógł tylko wierszować! ;) :)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » sob kwie 23, 2016 8:55 am

Tommy, super wiadomość ;)

Ale

Tommy Black pisze: ...każdy z pisujących w tym temacie...


PISować nie będę ani w tym ani w żadnym innym temacie :D :D :D


Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Tommy Black » sob kwie 23, 2016 6:24 am

*czajniczek*
Nieco inny był zamysł przy tworzeniu tego tematu niż droga jaką sobie ten temat powędrował.Ale,czy widział ktoś drogowskaz udający się w kierunku który wskazuje?
Nie będzie zatem sztywnego terminu zakończenia.Swoje wrażenia możecie opisywać tak długo,jak dostępne będą wyroby MoilnShop i Chemnovatic.
Czyli znacznie dłużej niż przetrwa Dyrektywa. :)
Zamiast obiecanych dwóch nagród, każdy z pisujących w tym temacie może się zwrócić via PW do mnie z prośbą o potrzebne składniki,czyli bazy i aromaty.Jeśli tylko będę tym dysponował,raz w tygodniu będzie wysyłka.Nawet jeśli będzie to po 20 maja.Nie ma takiego prawa które zabroni mi wysłania zaprzyjaźnionej osobie bazy w ilości większej niż 10 ml.Nie prowadzimy tu sklepu w końcu... :) ;)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: RE: Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: tinOFbeer » pt kwie 22, 2016 11:39 pm

Marcelina_MolinShop pisze:
...
Ile czasu steepowales Indulge?



Już nie pamiętam, trzeba by zobaczyć na datę postu, w którym poinformowałem o zrobieniu mieszanek i datę postu kiedy spróbowałem. Niestety w Tapatalku nie widać poprawnej daty postów na tym forum więc teraz nie jestem w stanie powiedzieć.

Ps. Odrazu zaznaczę, że mieszanie i leżakowanie odbywa się tylko i wyłącznie w szklanych buteleczkach. Przez pierwsze kilka dni codziennie są wstrząsane i na chwilkę odkręcane. Później spokojnie czekają.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Selene » pt kwie 22, 2016 11:06 pm

No.. wymieszane :-P za kilkanaście dni zacznie się testowanko :shy: pachniało cudnie... mam nadzieję, że tak samo będzie smaczyć 0:-)

Obrazek
Na razie tylko pojedyncze smaczki bez miksowania, żeby spróbować co sobą reprezentują *wino*
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Marcelina_MolinShop
Waperka
Waperka
Posty: 67
Rejestracja: czw mar 24, 2016 4:39 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 134 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: Marcelina_MolinShop » pt kwie 22, 2016 9:47 pm

tinOFbeer pisze:Czas na kolejne smaki, dziś testowane były aromaty Attitude i OMG. Mieszanka przegryzała się tylko 5 dni ale nie mogłem się już doczekać.

Zacznijmy od Attitude. Bardzo fajny deserowy smaczek, na pierwszym planie czujemy głównie nutę maliny oraz jagody by po chwili uwydatniły się akcenty kremowe. W opisie, jak i na obrazku, możemy znaleźć karmel, którego mi osobiście jest się ciężko doszukać - tak jak w przypadku Indulge. Im bardziej mija czas od wypuszczenia chmurki tym bardziej wyczuwalny jest krem. Generalnie świetna mieszanka, która po odstaniu jeszcze kilku, kilkunastu dni powinna jeszcze lepiej smakować.

OMG - bardzo dobrze odwzorowany smak mlecznej kanapki ;) Główny smak to mleczne kremowe nadzienie z wyczuwalną bitą śmietaną, do tego delikatny dodatek babeczkowego (takiego jak w mlecznej kanapce) z lekką nutą kakao. Kolejny naprawdę dobry aromat.



Fajnie, ze wlasnie tak opisujesz OMG. Wlasnie takiego balansu miedzy nutami smakow, szukalam tworzac to cudo :)
Ciezko jest zrobic aromat kremowy, czy custardowy, ktory nie jest mdly, ciezki i w dodatku nie pokrywa reszty aromatow, jak np. owocowych

OMG ma swoich zwolennikow, ale i tez wrogow. Albo ktos pokocha ten aromat albo znienawidzi :)

Added in 4 minutes 48 seconds:
tinOFbeer pisze:Od wczoraj testuje dwa kolejne smaki aromatów.
Zacznijmy od Indulge i jego opisu że strony:
Mistrzowski mix złocistego karmelu, vanili custard oraz soczystej maliny doprawiony odrobiną nieziemsko słodkiego kakao.
Po przeczytaniu opisu miałem spore nadzieje co do tego smaku, niestety na nadziejach się skończyło. Aromat jest co prawda bardzo smaczny ale czuję tu głównie malinę, może gdzieś w tle bardzo delikatną nutę wanilii (gdybym nie widział opisu lub obrazka to bym raczej nie zgadł) i w sumie to raczej ciężko się tam doszukać smaku karmelu i kakao. Szkoda. Liczyłem na coś podobnego do cukierków karmelowych/toffi z nadzieniem malinowym. Może ktoś inny doszuka się tam tych smaków ale moim zdaniem powinny być one o wiele bardziej wyraźne.



Ile czasu steepowales Indulge?


Poprawiłem cytowanie.
Amsi
MolinShop.com - Wholesale DIY * MOLIQ liquids * Molinberry concentrates * Chemnovatic NicBases
http://www.molinshop.com
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: robert » pt kwie 22, 2016 5:40 pm

Dzięki Koledze tin OFbeer pykam sobie liquid Mieszanka Tytoniowa.To jest moim zdaniem prawdziwa tytoniówka.Bez żadnych dodatkowych posmaków typu nutacco,czekolada ,czy inne dodatki.Jest to chyba odmiana jakiegoś aromatu w stylu RY.Tylko niesłodka ,dobra tytoniówka.Coś takiego każdy wielbiciel tytoniówek będzie wapował z przyjemnością.Jedyną jego wadą jest jego moc ,6mg.Dla mnie trochę za dużo.
Dzięki tin OFbeer.
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: toska » pt kwie 22, 2016 3:53 am

Aromat porzeczka w stężeniu 8% chmurzony na Nautilusie , baza 3mg z założenia miała być 50/50 ale jakoś tak dodałam więcej glikolu ( na łoko ) .
Nie napiszę ile odstał bo wstyd się przyznać jaka niecierpliwa jestem :oops:
Rewelacja !!!
Na nautku nie smakują mi żadne owocówki a ta smakuje , jest intensywna i taka soczysta , mam wrażenie że właśnie wszamałam porzeczki .
Przez ten aromat nie mogę się doczekac aż na moim lichym krzaczku urośnie choć kilka porzeczek a do tego czasu jestem szczęśliwa że mam ta porzeczkę :mrgreen:
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pokonkursowe smakowe reminiscencje

Postautor: dorota » czw kwie 21, 2016 8:09 pm

tinOFbeer pisze:Czas na kolejne smaki, dziś testowane były aromaty Attitude i OMG. Mieszanka przegryzała się tylko 5 dni ale nie mogłem się już doczekać.

Zacznijmy od Attitude. Bardzo fajny deserowy smaczek, na pierwszym planie czujemy głównie nutę maliny oraz jagody by po chwili uwydatniły się akcenty kremowe. W opisie, jak i na obrazku, możemy znaleźć karmel, którego mi osobiście jest się ciężko doszukać - tak jak w przypadku Indulge. Im bardziej mija czas od wypuszczenia chmurki tym bardziej wyczuwalny jest krem. Generalnie świetna mieszanka, która po odstaniu jeszcze kilku, kilkunastu dni powinna jeszcze lepiej smakować.

OMG - bardzo dobrze odwzorowany smak mlecznej kanapki ;) Główny smak to mleczne kremowe nadzienie z wyczuwalną bitą śmietaną, do tego delikatny dodatek babeczkowego (takiego jak w mlecznej kanapce) z lekką nutą kakao. Kolejny naprawdę dobry aromat.

Zlituj sie tinOFbeer ! Po takim opisie czlowiek glodny sie robi!!! :evil:
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości