No to mamy koronawirusa

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » czw paź 14, 2021 5:42 pm

shpongled pisze:Dwie wiadomości, jedna (na razie) dobra, druga zła...od której zacząć?


Nieważne, i tak czasem trzeba się po prostu uśmiechnąć...

Obrazek

Cholera, przekonał mnie...
Awatar użytkownika
shpongled
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 456
Rejestracja: pn paź 07, 2019 12:58 pm
Lokalizacja: Alpha Centauri
Podziękował: 166 razy
Otrzymał podzięk.: 368 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: shpongled » czw paź 14, 2021 3:17 pm

Dwie wiadomości, jedna (na razie) dobra, druga zła...od której zacząć? ;)

Dobra jest taka, że porównując, rok do roku, to mamy oficjalnych, około połowę mniej zakażeń. Ciężko jednak powiedzieć czy to efekt szczepień, masek w miejscach publicznych itp. Czy po prostu jest opóźnienie, a finalnie będzie powtórka z rozrywki. Ale optymistycznie zakładam że przypadków będzie o połowę mniej, co byłoby jakimś sukcesem.

Zła jest taka że o wiele szybciej niż zakładano, spada skuteczność szczepionek. Jest opcja 3 dawki, niestety u nas jak zwykle kombinują. 3 dawka tylko +50 i 6 miesięcy odstępu musi być. Ponoć chętnych jak na lekarstwo, więc nie mam pojęcia dlaczego nie otworzą tego dla wszystkich chętnych i nie zmniejszą przymusowego odstępu.
***** ***
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » pn paź 11, 2021 12:14 pm

lisek rudy pisze:Nigdy nie potrafiłem nie tylko dyskutować, ale nawet przebywać w wiejskich gospodach. Dlatego z niesmakiem wyszedłem.


Ależ Ty masz jednak pecha. Nie dość że nikt Ci prawie do pięt nie dorasta to jeszcze zamiast na Salon, trafiłeś do wiejskiej gospody.

W takim razie, abyś jednak nie popadł w nadmierną frustrację, depresję może nawet, żebyś może odnalazł tu choć namiastkę Salonu, to damy Ci temat.
Tu bowiem już wszelkie odstępstwa od tematu nie będą tolerowane.

:BtT:
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Werniks » pn paź 11, 2021 12:07 pm

@
Awatar użytkownika
lisek rudy
w tych wiejskich gospodach ludzie są bardziej życzliwi, otwarci i pomocni. Dużo bardziej niż inteligencja z wielkich miast, za jaką się widzę uważasz. Jeśli takie masz zdanie o tych gospodach, to jestem ciekaw gdzie Ty mieszkasz. Bo widzę w lokalizacji tylko PL.
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: lisek rudy » pn paź 11, 2021 11:59 am

@
Awatar użytkownika
iron64
, @
Awatar użytkownika
Tommy Black

Obydwaj macie rację. Dążyłem do dyskusji, nawet w formie bardzo dynamicznej wymiany zdań. Chciałem to osiągnąć pokazując inne poglądy na ten sam temat.
Świetnie się bawiłem prowokując i podkręcając atmosferę. Jednak dyskusji się nie doczekałem, bo takowa nie istnieje gdy zamiast argumentów pojawiają się osobiste wycieczki, próby obrażania rozmówcy i prostackie docinki. Trwało to do czasu gdy chore wytwory rozentuzjazmowanych umysłów zmieniły formę z art-nurtu w sztuce ludowej na bardziej pospolitą i znamienną dla pewnej warstwy społecznej. Nigdy nie potrafiłem nie tylko dyskutować, ale nawet przebywać w wiejskich gospodach. Dlatego z niesmakiem wyszedłem. To wszystko.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » pn paź 11, 2021 11:09 am

iron64 pisze:A mnie to się wydaje, że wszystko traktujecie śmiertelnie poważnie, tylko zupełnie niepotrzebnie tyle powagi.


Całkowicie się z tym zgadzam. Na dodatek wielu "dyskutantów" dało się nieustannie prowokować jak małe dzieci...a tu tylko ten wirus jest śmiertelnie poważny. Pan @
Awatar użytkownika
lisek rudy
świetnie się bawił prowokując i wszczynając te marne shitstormy. No cóż, ma takie hobby które trochę utrudnia mu życie w internetowych społecznościach. Nie wszędzie próg tolerancji jest tak wysoki jak u nas. Ale warto pamiętać że i u nas wszystkiego są granice.
A tymczasem...

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: iron64 » pn paź 11, 2021 10:39 am

A mnie to się wydaje, że wszystko traktujecie śmiertelnie poważnie, tylko zupełnie niepotrzebnie tyle powagi. Jeśli zacząć traktować posty @
Awatar użytkownika
lisek rudy
jako dyskusje dla dyskusji, to muszą być jakieś zmienne poglądy i ktoś je przedstawić też musi. Zgoda, czasami zbyt daleko to szło, ale traktujmy to trochę mniej poważnie i dosadnie może?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Tommy Black » pn paź 11, 2021 6:26 am

Robson pisze:O proszę, nasz biznesmen z Bułgarii uczy ogłady i kultury na polskim salonie.


Już nie. Dostał zniżkę w Wiedniu i jak zauważyliście, mamy spokój...

Obrazek
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: Robson » pn paź 04, 2021 11:50 pm

O proszę, nasz biznesmen z Bułgarii uczy ogłady i kultury na polskim salonie. :lol:
A powiedz, co takiego zrobiłeś dla naszego Salonu, prócz tupania nóżką jak skarcony bobas w off-topach, że teraz nagle tak cię poniosło? :hahaha:
Nie zauważyłem żadnych pożytecznych ruchów z twojej strony, czy żem ślepy? :-D
Wybacz Królu za to spoufalenie i nietakt z mojej strony, ale jesteś tu tylko po to, żeby trollować i jak troll będziesz traktowany, przynajmniej przeze mnie. :evil_dance:

Selene pisze:Drodzy Państwo, chciałam przypomnieć, że jest to temat o Koronawirusie. :wesola:

Droga waćpanno a czym że jest nasz drogi, bułgarski biznesmen jak nie Koronawirusem tego forum? :D
Kto do tej pory nie wierzył w Koronawirusa ma teraz jego przykład, a przynajmniej skutków ubocznych jakie toczą naszego, mam nadzieję że niebawem nie tylko bałkańskiego ale i transatlantyckiego biznesmena, trzeba mu pomóc Magdaleno! :lol:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

No to mamy koronawirusa

Postautor: lisek rudy » pn paź 04, 2021 10:42 pm

Robson pisze:(...) zachowujesz się nadal jakbyś zerwał się z forum "krótkipindolek.pl" i za wszelką cenę chciał przedłużać swoje mikro-przyrodzenie (...)

Tym razem nie będzie bravo, bravo, bravissimo, bo znacząco zszedłeś poniżej poziomu art-nurtu w sztuce ludowej. Salon to nie wiejska knajpa na pograniczu.

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości