Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: Werniks » pn paź 11, 2021 7:45 pm

Widzisz lisku dziwi mnie chęć Twojej anonimowości. W tym miejscu gdzie jesteśmy ludzie się poznają. Chcą razem być i tworzyć społeczność. Jestem tu niedługo, ale udało mi się poznać kilku wyjątkowych ludzi. Znamy swoje imiona, mamy swoje nr. telefonów i mamy kontakt ze sobą nawet poza Salonem. To właśnie dzięki temu miejscu, udało nam się nawiązać znajomość. Jeśli będziesz anonimowy, to znaczy że zamykasz się na ludzi, na nas. Ludzi którzy chcą Cię bliżej poznać. Ja zapytałem z której części Polski jesteś. Nie odpowiedziałeś. Kolega @
Awatar użytkownika
iron64
też chce cię poznać. A Ty go odpychasz, bo chcesz być anonimowy. Myślę że nie tędy droga do naszej przyjaźni. Proszę daj się poznać.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: iron64 » pn paź 11, 2021 7:33 pm

Tak, tak właśnie twierdzę. Ale prostując, obrzucanie gównem zawiniętym w jednorazowe chusteczki zawsze spowoduje wojnę na gówna. Po pewnym czasie już nie owijane niczym.
Pewne rzeczy jednak możesz powiedzieć, nikt nie pyta o nazwisko czy podobne rzeczy. Zakres możesz przecież ustalić sam.
Obrazek
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: lisek rudy » pn paź 11, 2021 7:30 pm

Werniks pisze:Widzisz kolego nie sprostałeś wyzwaniu.

Przepraszam! :wstydzi: Jednak, czy to jest powód do wypisywania bzdur konkurujących lotnością z pługiem?
Szczególnie, że napisałeś je w momencie gdy ja nawet nie miałem pojęcia o istnieniu tego wątku. Jak widzisz Twoja teza o "sprostaniu" jest warta tyle samo, co reszta.

Tommy Black pisze:To raczej gorzka chwała jeśli już, a dla mnie to jednak nie chwała a porażka. Ostateczna konieczność i wyraz totalnej bezradności. Także brak umiejętności poprowadzenia tematu tak, aby to zamykanie koniecznością nie było. Tyle, że to forum ludzi dorosłych i nikogo za rączkę się tu nie prowadza...a skoro zasad nie rozumie, to cóż, właśnie sięga się po narzędzia.

To nie moja sprawa, a tym bardziej kompetencje, ale skoro poruszyłeś temat zasad, to ja na Twoim miejscu właśnie na nich bym się skupił.
Nieważne jakie zasady ustalisz powinny być jasne i takie same. NIEZMIENNE DLA WSZYSTKICH BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI!
Ot, taka moja mała fanaberia.

iron64 pisze:@lisek rudy A znasz powiedzenie, kto sieje wiatr, ten zbiera burze?
Myślę, że jak sam zaczniesz prowadzić odpowiednio dyskusje, to skończą się wrzutki o królu azbestu, czy odstrzale lisów. Niestety, taka prawda.

Czyżbyś twierdził, że nieodpowiednie prowadzenie dyskusji może u kulturalnych ludzi na poziomie wyzwalać pokłady prostactwa?


Skoro nie rzucisz jakiegoś tematu do rozmowy, to może napisz kim tak na serio jesteś?

Może temat, niejako przypadkowo, wykluł się? A precyzyjniej podrzucił go @
Awatar użytkownika
Tommy Black
.

Kim jestem? @
Awatar użytkownika
lisek rudy
to najnowsze wcielenie i chciałbym by tak pozostało. ;)
Kiedyś dopuściłem do ujawnienia odrobiny mojej prywatności. Jak na to zareagowało kilku forumowiczów pisać wśród kulturalnych ludzi nie uchodzi.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: iron64 » pn paź 11, 2021 6:59 pm

@
Awatar użytkownika
lisek rudy
A znasz powiedzenie, kto sieje wiatr, ten zbiera burze?
Myślę, że jak sam zaczniesz prowadzić odpowiednio dyskusje, to skończą się wrzutki o królu azbestu, czy odstrzale lisów. Niestety, taka prawda.
No dobra, ale ja nie o tym chciałem.
Skoro nie rzucisz jakiegoś tematu do rozmowy, to może napisz kim tak na serio jesteś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: Tommy Black » pn paź 11, 2021 6:46 pm

lisek rudy pisze:Chwała Dyrekcji za zamykanie tematów ze względu na żenujący poziom wpisów (np. Wrzutki), ale te działania, jak widać, niewiele dają.


To raczej gorzka chwała jeśli już, a dla mnie to jednak nie chwała a porażka. Ostateczna konieczność i wyraz totalnej bezradności. Także brak umiejętności poprowadzenia tematu tak, aby to zamykanie koniecznością nie było. Tyle, że to forum ludzi dorosłych i nikogo za rączkę się tu nie prowadza...a skoro zasad nie rozumie, to cóż, właśnie sięga się po narzędzia.
Dobrze, to pogadajmy o tym kiedy pozwolić a kiedy zamykać? I o tej przyzwoitości Antoniego Słonimskiego do którego się tu od początku odwołujemy.
I umówmy się, tego tematu nie zamkniemy żebyście tu nawet nago swoje argumenty wyciągali... :P :boi:
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: Werniks » pn paź 11, 2021 6:44 pm

Widzisz kolego nie sprostałeś wyzwaniu. Temat został stworzony ku Twojemu zadowoleniu. Jednak ty tylko potrafisz zalewać falą krytyki. Np. to, że napisałem o odstrzale lisów. A nie dałeś żadnego ciekawego tematu do rozmów z Tobą.
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: lisek rudy » pn paź 11, 2021 5:29 pm

Rzecz nie w nudzie, a chęciach.
Gdy czytam erupcje intelektu o polowaniach na chore lisy lub społecznych kolejkach, to mi się odechciewa nie tylko zabierać głos.
Chwała Dyrekcji za zamykanie tematów ze względu na żenujący poziom wpisów (np. Wrzutki), ale te działania, jak widać, niewiele dają.
Znam powiedzenie sprzedawcy butów o tym, że nauczy Afrykanów w nich chodzić, ale to był chyba łatwiejszy przypadek.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: iron64 » pn paź 11, 2021 5:16 pm

A ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą...
Obrazek
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: lisek rudy » pn paź 11, 2021 4:55 pm

iron64 pisze:Będąc szczerym to kolegę @
Awatar użytkownika
Robson
a sam naprowadziłeś na taki a nie inny ton rozmowy.

Nie, nie, nie. Nie dysponuję megamocami. Nie potrafię kosić umysłów i zmieniać genów.

O czym będziemy tu dyskutować - nie wiem. Czy w ogóle - również.
Pomału tracę zainteresowanie. :(
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Prawdziwy Salon rudego liska, tu można pogadać na poziomie

Postautor: iron64 » pn paź 11, 2021 4:40 pm

Będąc szczerym to kolegę @
Awatar użytkownika
Robson
a sam naprowadziłeś na taki a nie inny ton rozmowy.
No, ale... To o czym będziemy tutaj dyskutowali? Skoro to Twoja część to oczekuję, a pewnie nie tylko ja, dyskusji na odpowiednim poziomie. Nie o dupie, znaczy prez..., nie wróć dupie maryni.
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości