Zwrot w alienstore.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Zwrot w alienstore.pl

Postautor: Alchemik » śr paź 13, 2021 7:44 am

Skontaktuj się ze sklepem drogą oficjalną, a gdyby były jakieś problemy (w co raczej wątpię), to daj znać. Znam Grzesia od wielu lat i zawsze mogę mu coś szepnąć do ucha... :thuglife:
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zwrot w alienstore.pl

Postautor: Insane » wt paź 12, 2021 9:11 pm

Telefon w dłoń i dzwoń! Nie mamy żadnego przedstawiciela tej firmy, jednak prawa konsumenta obowiązują tak samo, jak w każdym innym sklepie.
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Zwrot w alienstore

Postautor: Cinmar » wt paź 12, 2021 6:46 pm

Podejrzewam, że możesz sobie odpowiedzieć tak samo precyzyjnie, jak zrobi ktokolwiek inny, nie będący pracownikiem tego sklepu.

Zawsze masz opcję zwrotu i jeśli sklep nie przychyli się do prośby o wymianę, możesz z ów tej opcji skorzystać.
Obrazek
asteriiix1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 29, 2019 3:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Zwrot w alienstore.pl

Postautor: asteriiix1 » wt paź 12, 2021 5:52 pm

Witam, dzisiaj przyszedł mi box Thelema Quest, którego zamówiłem i pojawia się problem, ponieważ rozpakowałem paczkę, a w niej znalazłem zamówionego moda ale w innej wersji kolorystycznej, która totalnie nie pasuje mi do parownika. Przy składaniu zamówienia w opisie urządzenia było podane, że są na sklepie dostępne aktualnie tylko dwa kolory i jednym z nich był ten, którego potrzebowałem. Z racji, że nie było możliwości zaznaczenia koloru, przy składaniu zamówienia napisałem w wiadomości do sprzedawcy która wersje kolorystyczną wybieram. I teraz chciałbym zapytać się was, czy sklep uzna mi zwrot i wymieni box'a na tego, który mi pasował? Zamówienie było składane w alienstore.pl (tak jak w tytule postu). :cry:

eD

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość