A to Polska właśnie

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
Nautilus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob sie 10, 2019 7:05 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 249 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Nautilus » czw paź 14, 2021 2:07 pm

To wracając do tematu i trochę luzując niepotrzebne napięcia. :beer1:

Obrazek
Zapraszam do alternatywy. *czajniczek*
Dobry system to Linux, bezpieczny komunikator nazywa się Matrix a fajna społeczność jest na Fediverse.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » czw paź 14, 2021 10:13 am

Cóż, ja napisałem już wszystko. Jeśli nadal uważasz, że są to słowa skierowane do moderacji, to chyba tego nie zmienię. Nie jestem w stanie najwyraźniej. A zdawało mi się, że topór został zakopany. Mój jest w ogródku dość głęboko schowany. :)
Gdzieś mi schowała się emotka, więc zrobię tak. :-*
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

A to Polska właśnie

Postautor: Selene » czw paź 14, 2021 9:57 am

@
Awatar użytkownika
iron64
, ale ja rozumiem. Ile razy mam to powtarzać? Nie ma to znaczenia mówisz? Ale jednak napisałeś i dla mnie ma znaczenie. Przykro mi, że dla mnie ma. Przepraszam za to...

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
uśmiechnęłam się, lecz trochę inaczej to zrozumiałam niż Iron. ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Tommy Black » czw paź 14, 2021 9:36 am

@
Awatar użytkownika
iron64
& @
Awatar użytkownika
Selene


Coś Wam tu wrzucę. Sądzę że zrozumiecie a nawet się uśmiechniecie...

Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » czw paź 14, 2021 9:30 am

Jakbym chciał napisać coś między wierszami to tak bym zrobił. Nie żebym był jakimś noblistą, ale radzę sobie ze słowami. :)
Zresztą sama widzisz, że ten mały fragment jest nawet w nawiasie, czyli nie jest istotny dla całości, a rozbijamy go na części pierwsze nie zauważając tego co wcześniej napisałem. Spoko, skasuj proszę to w nawiasie, post sensu nie straci wcale i może wtedy zrozumiesz istotę całości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

A to Polska właśnie

Postautor: Selene » czw paź 14, 2021 9:07 am

iron64 pisze:Przeczytaj proszę ten post na spokojnie, zrozumiesz jego sens. Nie jest absolutnie taki, jak napisałaś wyżej
Sensem jest, że po wymianie zdań userzy często zostają wrogami na całe życie. Taki jest tego sens, nie o kasowanie postów tam chodzi, cholewka jasna no.

Ależ ja doskonale rozumiem jego sens. To właśnie Ty przeczytaj co napisałeś. Chciałeś napisać podtekstem, ale napisałeś dosłownie. ;)
I proponuję zakończyć ten OT. Żale wylewane na nas proszę przenieść do tematu "Liska". Tam już się zrobił "burdelik" właśnie na ten temat...
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Nautilus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob sie 10, 2019 7:05 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 249 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: Nautilus » czw paź 14, 2021 9:02 am

@
Awatar użytkownika
Metall
tak napisał, gdyż mu się przelało. Mnie też się coraz częściej przelewa. Ten rząd, o którym również na tym forum wiele osób wypowiada się niepochlebnie, brutalnie unaocznił poziom naszego społeczeństwa. Cokolwiek powiedzieć o PiS, to ci ludzie nie wypełzli z bagien siłą przejmując władzę. Oni latami rośli w siłę karmieni przez społeczeństwo i ostatecznie dostali od Polaków mandat na sprawowanie władzy w kraju. Nie w wiejskiej gminie, ale całym kraju. Co gorsze, to pomimo tego, co wyprawiają (lista jest długa i nie ma sensu wymieniać), to wciąż mają poparcie. Wciąż otrzymują ten mandat, a największa partia opozycyjna też prezentuje wątpliwy poziom. To wszystko przy czynnym poparciu wielkiej instytucji religijnej, która w praktyce reprezentuje interesy obcego państwa (Watykan to państwo w wielu aspektach i prowadzi własną politykę zagraniczną). Ta klasa polityczna, to wybór Polaków. To odbicie poziomu i mentalności naszego społeczeństwa. Trudno, aby się nie przelało...
Zapraszam do alternatywy. *czajniczek*
Dobry system to Linux, bezpieczny komunikator nazywa się Matrix a fajna społeczność jest na Fediverse.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » czw paź 14, 2021 9:01 am

Przeczytaj proszę ten post na spokojnie, zrozumiesz jego sens. Nie jest absolutnie taki, jak napisałaś wyżej.
Sensem jest, że po wymianie zdań userzy często zostają wrogami na całe życie. Taki jest tego sens, nie o kasowanie postów tam chodzi, cholewka jasna no.
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

A to Polska właśnie

Postautor: Selene » czw paź 14, 2021 8:52 am

Mechanizm występujący wszędzie? Jaki mechanizm? Taki, że moderator to wróg, wymaga nierealnego i pastwi się nad Userami? :oo:

Owszem, bywam na innych forach. I to nie na jednym. I wiesz co? Zawsze akceptuję regulamin tam panujący, a jeśli coś mi nie pasuje, to wychodzę i nie wracam. Nie buntuję się, że mi się nie podoba to czy tamto. Zachowuję się zgodnie z zasadami i nikt nigdy nie miał do mnie pretensji, ani nie wyrzucił mnie. :shy:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

A to Polska właśnie

Postautor: iron64 » czw paź 14, 2021 8:43 am

Nie bierz tego dosłownie, to jest mechanizm występujący wszędzie. Tak działamy, tylko nie chcemy tego przyznać sami przed sobą.
Na tym forum jesteś moderatorką, na innym może userem, a ja modem? ;) Skąd wiesz, że nie? Otóż to właśnie. Zwykły mechanizm, nie nastawiony tylko na Salon, tak?
Obrazek

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości