Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Wampir z Pniew » pt lut 18, 2022 6:47 pm

@
Awatar użytkownika
pychmen
Tak, normalne. Jeśli bardzo Ci przeszkadza ta mętność, to można dodać do całości spirytus spożywczy w ilości nie większej niż 2% objętości, chociaż warto zacząć od kilku kropel. :)
pychmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:05 am
Lokalizacja: Ostrołęka
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: pychmen » pt lut 18, 2022 6:23 pm

Panowie,

Passionfruit i Cola V2. Obydwa mieszane w połowie stycznia, razem z 8 innymi aromatami. Te 8 jest czystych, klarownych, ale dwaj bohaterowie tematu nadal pozostają mętni, nawet bardzo. Normalna sprawa?
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Broda » pn lis 22, 2021 8:09 pm

Tropical

Stężenie 10%, 50% VG, wapowane na Dvarw FL DL, setup jak poście powyżej.

No to jest petarda. Na wstępie kubki atakują tropikalne owoce, potem wchodzi mocno coś... no właśnie tu mam mały zonk, bo mi to smakuje jak granola. Cokolwiek to jest fajnie balansuje całość, która jest raczej wytrawna. Puściłem w powietrze 60 ml (oczywiście na przemian z innymi smakami w innych baniakach) pod rząd i ciągle nie ma nudy, jedyne co to słodycz tropików ustępuje wytrawności. Dla mnie to bardziej deserówka niż owocówka[emoji854]. Tak czy siak bardzo dobra rzecz, mam na ten aromat sweet spota. Polecam.
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Broda » ndz lis 07, 2021 8:42 pm

Fornax
Stężenie 10%, proporcje PG/VG 50/50, wapowane na Bishopach w MTLu i Dvarw FL DL z grzałką 30x3/38 0,5 oma.
Opis na bazie wapowania w DL.
Najpierw wchodzą wytrawne owoce, potem równoważy to strzał mięty z anyżem. Bez przegięć, nie wykrzywia mordy, lekko chłodzi. Po dłuższym wapowaniu owoce tracą na intensywności, chłodzące składniki zyskują na sile, ale ciągle trzyma to poziom. Jedyne czego się można uczepić, to lekkie uczucie pustki, ale mam zwykle takie uczucie przy owocówkach. Całość mocno OK, wręcz nawet dobre jak na owocówkę, możliwe, że do niego wrócę, ale raczej polecałbym na cieplejsze pory roku. Na MTLowych parownikach również mocno dawał radę.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

eD
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Broda » ndz paź 24, 2021 4:56 pm

Alezan - stężenie 10%, Kajtek Lite z grzałką z kanthal 28 GA okolice 1 oma.
Taki radosny, lekki tytoń z delikatną nutą jakby owocową. Nawet jak się kubki smakowe oswoją, jest odczucie lekkiej przyjemnej tytoniówki. Jak dla mnie takie przeciwieństwo Firecured, o którym pisałem wcześniej. Niezły, nie robiłbym zamówienia specjalnie dla niego, ale jako uzupełnienie koszyka jest OK. Intensywność daje radę, zero głupich posmaków, ale to standard w aromatach z tego sklepu.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka



INS
Dzatek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 13, 2021 3:48 pm
Lokalizacja: Klucze
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Dzatek » pn paź 18, 2021 10:47 pm

Dzięki.
Pan Piotr odezwał się do mnie i przekazał mi wszelkie potrzebne informacje do konkretnych aromatów, które zakupiłem.
Świetna obsługa.
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Insane » pn paź 18, 2021 2:42 pm

@
Awatar użytkownika
Dzatek
Odpowiedni czas przegryzania zależny będzie od tego, jak bardzo skomplikowane są to mieszanki.
Aromaty owocowe nie wymagają długiego przegryzania, już po 24 godzinach możesz śmiało testować.
Jednak dla optymalnego smaku wstrzymałbym się tydzień.
Dzatek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 13, 2021 3:48 pm
Lokalizacja: Klucze
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Dzatek » pn paź 18, 2021 10:37 am

Zakupiłem parę aromatów owocowych i chciałbym się zapytać, jak długo muszą się przegryzać? Baza 70/30 18_mg.

MD
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Broda » śr paź 13, 2021 6:30 pm

Whisky Nut - kremowa odbeczkowa wanilia, mocno stonowane nuty burbonu przełamane orzechami na finiszu, które robią psikusa moim kubkom smakowym - mocno to kojarzy się z taninami z beki. Całość w odbiorze mocno mi przypomina stonowany i delikatną beczkę po burbonie w jakimś fajnym RISie ze sporą dawką kremowatości. Czterech liter nie urywa, ale dobry zawodnik.

Wapowane na Bishopie, grzałka standardowy drut opór okolice 1 oma.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskusja na temat aromatów spożywczych czyli Aromatyczny.pl przedstawia

Postautor: Broda » ndz paź 03, 2021 6:56 pm

Cosik ode mnie, wszystko na 10%, chyba że stężenie maksymalne jest podawane niżej.

Exotic mix - wapowane na Bishopie, różne setupy, zwykle koło 1 oma. Mango na bogato z bananem, uczucie świeżości na finiszu. Całkiem fajne jak na dwa składniki. Owoce w MTLu nie do końca dla mnie robią robotę, na Asgardzie było imo lepiej ale i tak niezły aromat. Prawdopodobnie jak będę miał ochotę na owoce rozważę ponowny zakup.

Classic Frm - wapowane na tym co wyżej. No te nuty owocowe to autosugestia lekko, za to kwiatowe wyczuwalne i rześki lekki tytoń na słodko trochę. Taki fajny do bezrefleksyjnego chmurzenia. Jak nie byłem zwolennikiem niezobowiązujących smaków ten mnie wziął. Całkiem fajny all day vape, czy przerywnik między cięższymi smakami. Na ten moment wylądował u mnie w obiegu.

Classic Firecured - wapowany na Kajtku lite 2021, zwykły A1 okolice oma. Lekko ogniskowy, wędzony przy pierwszych chmurach. Potem lekki i nienachalny tytek z jakimś tam charakterem. Nie męczy. Też całkiem OK, choć Frm bardziej mi podszedł. Na początku mnie nie urzekł, jednak po 60 ml stwierdzam że daje radę. Może jeszcze wezmę.

Smokey Blend - wapowane na Bishopie, różne setupy. Tutaj backlog, jakiś czas temu go wapowałem. Ciężki smak, ognisko, drewno wędzonka. Solidny zawodnik. Pewnie jeszcze wezmę, miłe zaskoczenie.

To na razie tyle, więcej w miarę chmurzenia, było tego więcej ale nie lubię opisywania wstecz. Jak na mój gust aromaty solidne.

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Prezes91 i 6 gości