Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Tematy luźne, swobodne, nie do końca poważne
PanZemsta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 20, 2019 6:04 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: PanZemsta » wt gru 14, 2021 6:25 pm

Witam.
Hmmm...._wychodzi na to, że większość "kobiet" będzie z zarostem na nogach..._więc,_ten,_tego.... piszę się. ;-)
PS
A
na poważnie,_jakie miejsce spotkania, bo nieuważnie czytałem lub nie było?
Pozdrawiam.

eD
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Wampir z Pniew » wt gru 14, 2021 10:06 am

@
Awatar użytkownika
Werniks
Jakoś nie przypominam sobie, żeby w Błękitnej Ostrydze były jakieś baby. 102% testosteronu. :P
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Werniks » pn gru 13, 2021 1:19 pm

@Wampir z Pniew, @
Awatar użytkownika
Nikotynos
nie wciągajcie mnie w swoje zabawy. To Wy się zamykacie w ciemnych piwnicach, golicie sobie miejsca intymne i używacie wyciorków. Ja z siebie baby dla Was nie dam zrobić :friends: .
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Wampir z Pniew » pn gru 13, 2021 10:44 am

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
@
Awatar użytkownika
Werniks
Odnoszę jednak wrażenie, że ostatecznie będzie to konkurs spoconego podkoszulka, bo ilość kobiet na tym spotkaniu może wynieść procentowo około 1,22%, co biorąc pod uwagę ilość chętnych oznacza, że jeden z nas identyfikuje się jako kobieta, ale do końca tego nie wie. :P
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Werniks » pn gru 13, 2021 7:03 am

Eeee tam @
Awatar użytkownika
Nikotynos
ie wystarczy zrobić nadruk Salonu na ponczo :lol2: . Jak spalamy, to ja odpadam. Dopiero co w Loży omawialiśmy zawody mokrego podkoszulka. I specjalnie na nie zapuszczam brzusio :figielek2: .
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2854
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Nikotynos » pn gru 13, 2021 5:55 am

O nie nie nie @
Awatar użytkownika
Werniks
, żadnego jedzenia. Nie będziemy później ściągać dla Ciebie koszulki z USA w rozmiarze 7XXL. W tej zabawie głównie spalamy kalorie i ewentualnie uzupełniamy, ale nadwyżki nie będzie. :lol:
Awatar użytkownika
Werniks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: pt sie 07, 2020 11:30 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 309 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Werniks » pn gru 13, 2021 3:59 am

Skoro wszyscy się zapisują na dziewczyny i drinki, to ja się na te zakąski zapiszę. Przecież ta góra jedzenia nie może się zmarnować.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2854
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Nikotynos » ndz gru 12, 2021 11:01 pm

@Wampir z Pniew Ogól tak czy siak, nie zaszkodzi, a może pomoże. :D Ja też nie wiem na co się piszę, idę na żywioł, ale coś mi mówi, że będę tego żałował. :boi:
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: Wampir z Pniew » ndz gru 12, 2021 10:26 pm

No właśnie tej! Co to ma być za lista? :D Jeśli mam ogolić sobie okolice bikini, to chociaż chciałbym wiedzieć, co dalej się stanie z moim ciałem po wpisaniu na listę. :P
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapisy na: "Jasno, ciepło, dużo nagich zgrabnych dziewczyn, pełno drinków i zakąsek"

Postautor: S.Z.arak » ndz gru 12, 2021 10:03 pm

A, że tak nieśmiało zapytam. Na co są te zapisy? Bo chciałem włosy już przycinać, ale się wstrzymuję. Może moje długie włosiska się na coś przydadzą. ;-)
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"

Wróć do „OFF Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości