Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 12 mar 2023, 19:40:58

bakerinho pisze:Nie jestem jakimś bardzo aktywnym pisarzem, z racji że jestem początkującym waperem, wychodzę z założenia, że lepiej oddać głos bardziej doświadczonym użytkownikom...


No nie...z tym nie sposób się zgodzić. czy wiesz, że „Carrie”, pierwszą książkę Stephena Kinga odrzuciło podobno trzydzieści wydawnictw.
William Golding i "Władca much"; kiedy Golding rozesłał manuskrypt swojej pierwszej książki, odrzuciło ją ponad dziesięciu wydawców!
J.K. Rowling, „Harry Potter i kamień filozoficzny” rękopis opowieści o Harrym Potterze odrzuciło aż dwanaście wydawnictw?

A Joanna Chmielewska, swoją powieść "Lesio" zaczęła tak: "Lesio Kubajek postanowił sobie, że zamorduje personalną."

Zacząłeś więc dość dobrze a nawet ambitnie. Czekamy na ciąg dalszy...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
bakerinho
Patronauta
Patronauta
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2023, 23:12:24
Punkty reputacji: 134
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 62 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: bakerinho » 12 mar 2023, 17:01:27

Witam serdecznie! :)
Bardzo się cieszę po tych wszystkich latach, gdzie już sądziłem, że stare dobre fora tematyczne umarły na rzecz grup na FB. :ble2: Udało mi się jednak znaleźć fajne, żywe forum. :)
Na początek wypadałoby opowiedzieć coś o sobie. :)
Paliłem analogi od ok. 18 lat, a w zeszłym roku odkryłem jednorazówki, a że żona nie pozwalała palić w domu, to fajki były na dwór, a jednorazówki do domu.
W końcu za namową znajomego, jakoś w styczniu kupiłem sobie poda (Ursa Nano) i tu szok - fajki nie były mi już potrzebne, i jakoś zaczęły śmierdzieć. I tak od prawie dwóch miesięcy nie palę. :D
A od dwóch tygodni jestem szczęśliwym użytkownikiem Thelemy Solo z Centaurusem SubOhm. :)
Nie jestem jakimś bardzo aktywnym pisarzem, z racji że jestem początkującym waperem, wychodzę z założenia, że lepiej oddać głos bardziej doświadczonym użytkownikom, ale pewnie będę o coś pytać raz na jakiś czas. :D

k87
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 09 mar 2023, 13:32:08

mboxi pisze:Cóż więcej? - wyjdzie w praniu.


Nie, nie, prania to my tu nie robimy. Po prostu kupujemy ciągle nowe rzeczy a stare oddajemy. Wiesz jakie drogie jest pranie? Potem trzeba jeszcze prasować. Prasowanie to już jest finansowa przepaść i na dodatek bardzo trudno o kogoś kto umie. Jest cała masa oszustów, bo nawet faceci dają ogłoszenia o prasowaniu. Może o pracowaniu tak dla zmyłki, no sam rozumiesz...
Nasza kryształowa wróżka wraz z kulą, to też drogie jak cholera, przewidziała że będzie ciężko ale dasz radę.

Obrazek


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
mboxi
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2023, 23:39:17
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Zgon
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: mboxi » 09 mar 2023, 12:13:47

Witam, :bry:
postanowiłem wrócić do epapierosów po ok. 7-letniej przerwie. Kiedyś startowałem z wynalazkami w formie papierosa na watkę, kończyłem na iSticu z Subtankiem, padła bateria i odstawiłem wsio na 2 lata. Jednak po tym czasie sięgnąłem po analoga, jednego drugiego i poszło... Dziś trzaskam paczkę dziennie. Już nawet nie boli mnie kieszeń, bo to przeżyję, ale fakt sięgania po papierosa odruchowo. Siedzę przy kompie i palę jeden za drugim, po prostu taki odruch. :/
Co planuję? Planuję kupić jakiegoś moda na baterie, aktualnie zamówiłem ładowarkę Vapcel S4 PLUS v2 za ok. 130 zł, dwie bazy nikotynowe 12 i 18 mg i kilka aromatów.
Szukam, albo będę szukał pomocy z wyborem moda i atomizera, najlepiej na gotowe grzałki.
ż więcej? - wyjdzie w praniu. ;)

Pozdrawiam.

eD
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 09 mar 2023, 07:52:55

Tak, to świetny pomysł z czytaniem i że dużo. Ale musisz zadawać pytania. Bez tego się nie da. Chyba, że po przeczytaniu choćby połowy tego co czytasz, uznasz, że nie ma sensu zadawać żadnych pytań. Autorom tego co czytałeś na pewno nie pomogą pytania. Ale na pewno można im jakoś pomóc. I pamiętaj, zbyt dużo seksu źle wpływa na wzrok. Jeżeli czytasz to bez okularów, to prawdopodobnie jesteś żonaty. Ale Salon to dobre miejsce...

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
veins
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2023, 03:46:07
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: veins » 09 mar 2023, 06:15:58

Witam wszystkich serdecznie.
Wracam do tematu po ok. 3-4 latach przerwy. Wcześniej przez ok. 6 lat byłem użytkownikiem różnych "sprzętów". Od eGo, przez mechaniki, po różnej maści elektroniki. Samogony również nie są mi obce. Aktualnie nadrabiam zaległości.
Dużo czytam, nie zadaję głupich pytań. Za wszystkie ciekawe tematy, które są dla mnie teraz skarbnicą wiedzy, bardzo dziękuję.
:ocena:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 06 mar 2023, 07:09:56

@
Awatar użytkownika
kubek1976

A wiesz jakie były początki tych sztabek? Nawet nie pytaj. A za porzucenie narzędzia zbrodni IQOSa, dostajesz ode mnie na początek zielonych pięknych ropuch.

Obrazek

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
kubek1976
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2023, 16:49:56
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: kubek1976 » 05 mar 2023, 21:33:18

Witam wszystkich.
Po 2 letnim jaraniu IQOSów z powrotem wróciłem do elektryka. Jak na razie się wkurzam, bo sprzęt albo się szybko rozładowuje, albo dopiero co kupiony Smok Nord 5 cieknie, ale mam nadzieję, że to trudne dobrego początki.

k87
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 05 mar 2023, 19:05:00

No to @
Awatar użytkownika
Ponury
, dużo pracy przed Tobą acz bez przemęczania się...

Obrazek

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
Ponury
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 14 lis 2019, 08:15:58
Punkty reputacji: 524
Lokalizacja: Manchester
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Ponury » 05 mar 2023, 11:38:59

Już nie taki nowy ale wypadałoby się przywitać po długiej nieobecności.
Nie było mnie na forum grubo ponad rok, życie wywróciło mi się do góry nogami, dopiero ponownie staję na nogi i odzyskuję wewnętrzną równowagę.
Wapuję nieprzerwanie mniej więcej od połowy 2017 roku, w ostatnim czasie czysto mechanicznie, 1-2 parowniki w ciągłym użyciu i tyleż samo liquidów, pasja trochę uleciała, ale trzeba to zmienić.
Widzę, że sporo się zmieniło w branży w ciągu kilkunastu miesięcy, wysyp Boro i podów, kupiłem z ciekawości SC Meson AIO i wiem, że raczej nie będę podążał za trendami. :smile:
Obrazek

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości