Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
pablovsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 341
Rejestracja: 15 kwie 2023, 00:42:20
Punkty reputacji: 563
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 91 razy
Otrzymał podzięk.: 322 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: pablovsky » 15 kwie 2023, 15:29:02

Wczoraj się zarejestrowałem, dzisiaj się witam. Po pierwsze, dlaczego się tu pojawiłem? Szczerze? Chciałem napisać post, służący radą, a po wysłaniu go, okazało się, że forum aż kipi od podobnych. Czyli wszedłem od tyłu, bez namysłu ale obiecuję poprawę.

Mam 55 lat, żonę i dzieci. ;) Palę od blisko czterdziestu lat. Gdy syn skończył 18tkę, postanowiłem rzucić analogi i przejść na "e". To było przeszło dziesięć lat temu. No i tak zostało do dzisiaj. Niestety, z efajką nie rozstaję się nawet na moment. Nawet kopcę w łóżku obok śpiącej żony. :) Dla odmiany, ostatnie trzy miesiące próbowałem też podgrzewacza tytoniu GLO i wkładów Neo. Nie jest to zły wynalazek, ale ma minusy. Są cztery minuty palenia, aż się bateria nie wyłączy, jest mało chmurki, no i w domu jednak śmierdzi podczas palenia. Postanowiłem wrócić do wapowania, kilka dni temu kupiłem Ursę Nano Pro, niezły sprzęcik. Tylko zawiodłem się na polecanych Longfillach. Dziadostwa nie mogę chmurzyć, sama mdła słodycz, fuj! Ogólnie od zawsze byłem fanem smaków czysto tytoniowych oraz mentholu. Czasami, jak mnie najdzie, kupię truskawkę P1, a czasami coś "umerdam" z bazy i koncentratu. Zauważyłem, że forum aż trzeszczy od interesujących porad i ciekawych spostrzeżeń. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i biorę się za czytanie. :)

K45
sznurek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 13 kwie 2023, 11:14:24
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: TBU
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: sznurek » 15 kwie 2023, 14:47:22

@
Awatar użytkownika
Tenmen
do balkoniku to daleka droga u mnie. Intensywnie pracuję i wolnego czasu też raczej nie spędzam przed telewizorem. :rowerek: :evil_dance: :rockers: Od najnowszych modeli balkoników i od rozmów typu 'tu mnie boli tam mnie strzyka' wolę posłuchać trance i chillstepu (dziwne mimo moich lat). :rockband: A i wypicie piwa z przyjaciółmi syna nie jest mi obce. :pijaki: Na swoje lata czuję się dziwnie młodo pomimo że nie piłem krwi z dziewic. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2377
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tenmen » 15 kwie 2023, 10:36:35

@
Awatar użytkownika
sznurek
Witam kolegę, widzę że ilość członków "bardzo dorosłych" się powiększa. Proponuję stworzyć klub młodych inaczej. Będziemy dyskutowali nt. co którego boli, co mu przepisał lekarz i jakie nowe modele balkoników pojawiły się na rynku. ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 15 kwie 2023, 07:38:12

sznurek pisze: Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Porządek musi być.


Tak, porządek rzeczywiście musi być ale dobry nastrój też sie przyda...

Obrazek

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
sznurek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 13 kwie 2023, 11:14:24
Punkty reputacji: 1
Lokalizacja: TBU
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: sznurek » 14 kwie 2023, 22:04:03

Wszystkie Koleżanki i Kolegów witam.
Od ponad 3 lat wapuję, z dnia na dzień rzuciłem papierochy, których wypalałem 60 na dobę. Wapowanie zaskoczyło u mnie od razu, bez najmniejszych problemów.
Jestem zwolennikiem prostoty, czyli idę na łatwiznę: używam tylko modpodów Aegis, ale nie mam kolekcji. W obiegu jest 1 w aucie i 1 w domu. Jak bateria trzyma coraz krócej, to sprzęt do kosza i kupuję następny. Liquidy też robię prosto mieszając aromat z gotową 9-procentową bazą.
@
Awatar użytkownika
kamyk87
myślałem, że moje przywitanie załatwi sprawę wraz z moim pierwszym postem. Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Porządek musi być.
Mam nadzieję, że odwiedzając forum wiele nowych i ciekawych rzeczy się dowiem, a jako doświadczony już życiowo człowiek (pod 60) i ja będę mógł kiedyś służyć pomocą.
Pozdrawiam. :bry2:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 10 kwie 2023, 19:45:10

Tak, Misiu, pamiętamy Twoje początki i Twoją figurę...

Obrazek

Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek
Awatar użytkownika
misiaklisz
Waperka
Waperka
Posty: 25
Rejestracja: 17 lis 2022, 01:10:47
Punkty reputacji: 207
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: misiaklisz » 08 kwie 2023, 20:41:15

Trochę czasu na Salonie już jestem, zdążyłam się już nawet zadomowić, ale się nie przywitałam!
Także naprawiam swój błąd, bo przywitać się wypada.
Witam wszystkich. :bye2:
Kilka słów o mnie:
Mam na imię Dominika, na Salonie kiedyś już byłam, ale było to wiele lat temu, gdy zaczynałam swoją przygodę z EIN. Od tamtego czasu przewinęło się u mnie wiele sprzętów, wróciłam też na pewien czas do papierosów, ale się nawróciłam. ;-)
Po nawróceniu się przez dwa lata używałam poda Avp Pro od Aspire i będąc kilka miesięcy temu w Hiszpanii natknęłam się na liquid od Dinner Lady.
Kupiłam go i po powrocie do domu wyciągnęłam z szafy Kylina Mini wraz z Teslą WYE.
Aktualnie posiadam małą kolekcję zasilań oraz parowników, odkryłam też, że od DTL wolę parowniki MTL.
Dzięki Salonowi zdobyłam bardzo dużą wiedzę i cieszę się, że takie miejsce istnieje.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6673
Rejestracja: 20 cze 2015, 08:38:23
Punkty reputacji: 8788
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 474 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Krasnal45 » 26 mar 2023, 21:29:43

Miło z Twojej strony @
Awatar użytkownika
bojack
, nie zapominaj jednakowoż o kropkach na końcu zdania. Emotka niestety kropki nie zastępuje. My również witamy Cię na Salonach.

Obrazek Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
bojack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 mar 2023, 11:03:37
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: UKF
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: bojack » 26 mar 2023, 21:26:39

Brzydko się zachowałem, bo się nie przywitałem przed pierwszym postem, ale naprawiam szybko swoje błędy, wybaczcie moją niefrasobliwość. ;-)

Witam wszystkich serdecznie, zaczynam przygodę z wapowaniem, przerzuciłem się z analogów kilka miesięcy temu.

Obszerny ten świat e-szlugów. Bardzo dużo różnych rozwiązań i ciężko się na początku połapać. Taki Salon, to świetna sprawa, dużo informacji, pomocni ludzie, tak trzymać. Cieszę się, że mogłem dołączyć do tak zacnego grona. :good:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Postautor: Tommy Black » 26 mar 2023, 19:33:45

No widzisz, już się zanurzyłeś a nic nie pisując, nawet międzynarodowego hasła SOS albo bardziej tu zrozumiałego Help me, możesz się już nie wynurzyć, bo kto Ci pomoże?
Zaprawdę powiadam Ci, warto pisać, warto pytać i czasem nawet podziękować. Nawet jeśli nie będzie konieczności pomocy w wynurzeniu. Jednak, jak wiemy z doświadczenia, dość często udziela się tu różnej pomocy. Jej zakres jest tak szeroki, że brak tu nawet miejsca na wyliczanie. Ale sięgamy tu nawet stratosfery, a w drugą stronę, jądra Ziemi.
Generalnie to będzie Ci tu jednak dobrze, a może nawet spotkasz jakichś znajomych, wiesz nigdy nic nie wiadomo. Jak w tej opowiastce:
Mąż zwierza się żonie:
Chciałbym żebyś wiedziała, że przed ślubem często chodziłem po różnych burdelach.
Cholera! Wiedziałam, że cię skądś znam!


Salon wita Cię w temacie dla nowych użytkowników.Obrazek

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości