A w nocy?

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Re: A w nocy?

Postautor: julka1973 » sob cze 11, 2016 11:27 pm

Hola, hola. Noc to moja działka!
Wracam strudzona po pracy, zasiadam w komnatach Salonu i co widzę??? Tommy jak zwykle pierwszy. Wepchał się bez kolejki. :-P
Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: A w nocy?

Postautor: basika » sob cze 11, 2016 7:24 pm

Ja nie piję perfum ? Od kiedy ? A zapomniałeś jak niedawno upiliśmy się wodą brzozową ? :oops:
No tak. Możesz nie pamiętać ... *girl_f*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A w nocy?

Postautor: Tommy Black » sob cze 11, 2016 7:03 pm

basika pisze:...czasami mi pożyczysz jakiś fajny kosmetyk. Wiesz, skończyły mi się perfumy....


To nie jest kosmety doustny! No chyba nie pijesz perfum? Pożyczyłbym Ci,ale nie używam perfum.Ja pachnę prawdziwym mężczyzną.No! :roll:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: A w nocy?

Postautor: basika » sob cze 11, 2016 6:59 pm

Tommy Black pisze:Nigdy nie byłem!Wiem że nie różni się niczym.Czy Ty Basiu myślisz,że ja jestem jakimś ignorantem w dziedzinie nowoczesnych kosmetyków doustnych?

No, skoro jesteś specjalistą w tej dziedzinie, to liczę na to, że czasami mi pożyczysz jakiś fajny kosmetyk. Wiesz, skończyły mi się perfumy....
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A w nocy?

Postautor: Tommy Black » sob cze 11, 2016 6:54 pm

basika pisze:No bo sam pomyśl.


Jak mam to zrobić? Sam mam myśleć? To trudne,zwykle myślę to co mi ktoś napiszę że mam myśleć,ale jeśli pomyślę że mam myśleć sam,to jestem bardzo zamyślony i nie wiem co myślę... :roll:

basika pisze:Jestem pewna, że byłeś ciekawy, czym różni się szminka od błyszczyku


Nigdy nie byłem!Wiem że nie różni się niczym.Czy Ty Basiu myślisz,że ja jestem jakimś ignorantem w dziedzinie nowoczesnych kosmetyków doustnych?
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: A w nocy?

Postautor: basika » sob cze 11, 2016 6:39 pm

Tomku uspokoję Cię. Żaden z naszych kolegów nie musi się bać. My, salonowe Drożdżówki, nie rzucamy tu uroków, a i miejsce nie pozwala nam sięgać po tzw. kobiecą broń.
No bo sam pomyśl. Czy zobaczysz jak zalotnie odrzucam włosy, lub intensywnie wpatruję się w Twoje wirtualne oczy ?
Sam widzisz. Jesteś bezpieczny :D
Natomiast mam nadzieję, że wiedza, którą będziemy się tu dzielić, przyda się Tobie i innym kolegom :-P
Jestem pewna, że byłeś ciekawy, czym różni się szminka od błyszczyku ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: A w nocy?

Postautor: Tommy Black » sob cze 11, 2016 4:51 pm

basika pisze:I powiem, że całkowicie nie zgadzam się z tym zdaniem. Mężczyźni oglądają się za kobietami przez całą dobę !


To musi być okropne dla szyjnej części kręgosłupa...Mam nadzieję że NFZ refunduje mężczyznom koszty leczenia tych kontuzji.

basika pisze:Warto dodać, że "wielu mężczyzn przyznaje, że ulegają urokowi pań dających im do zrozumienia, że są atrakcyjni.


Tak,tu się zgadzam z badaniami wykonanymi przez Światową Ligę Pań Dających Do Zrozumienia.A zgadzam się ,bo sam jestem ofiarą,permanentną ofiarą,tych praktyk.To jest już na pograniczu napaści urokliwej...często pozostaje mi tylko ucieczka.Niewerbalna oczywiście.
Napisałbym coś jeszcze,ale chyba się boję trochę... :roll: ,kolejnych uroków.Cóż,atrakcyjność niesie ze sobą także ofiary... ;)
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Re: A w nocy?

Postautor: basika » sob cze 11, 2016 12:27 pm

Tommy Black pisze:Kobieta powinna być piękna głównie w nocy! W ciągu dnia nie ma czasu...na kobiety... :twisted:


PS
Pierwszy... :lol:

Ja będę druga.
I powiem, że całkowicie nie zgadzam się z tym zdaniem. Mężczyźni oglądają się za kobietami przez całą dobę !
I my o tym doskonale wiemy i na swój sposób wykorzystujemy. ;)
"Mężczyźni podświadomie zwracają uwagę na gesty o zabarwieniu seksualnym, takie jak ruchy biodrami, mimowolne dotykanie dekoltu, odrzucanie włosów. Okazuje się, że właśnie panie, które wysyłają najwięcej takich niewerbalnych sygnałów, najsilniej działają na płeć przeciwną".
Warto dodać, że "wielu mężczyzn przyznaje, że ulegają urokowi pań dających im do zrozumienia, że są atrakcyjni. Kobieta, która patrzy rozmówcy prosto w oczy i traktuje go tak, jakby poza nim na świecie nie istniał nikt inny, wydaje się ideałem. Oczywiście można to przypisać męskiej próżności i potrzebie potwierdzania własnej wartości. Naukowo udowodniono, że jeśli długo na kogoś patrzymy ze skupieniem, rozszerzają się nasze źrenice. Takie spojrzenie jest oznaką podniecenia – to sygnał o zabarwieniu seksualnym."
Źródło : Astro.pl
Proszę o przeniesieni tego tematu do "Ona i on, oraz pikantne ploteczki", bo my lubimy porządek :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

A w nocy?

Postautor: Tommy Black » sob cze 11, 2016 11:46 am

Kobieta powinna być piękna głównie w nocy! W ciągu dnia nie ma czasu...na kobiety... :twisted:


PS
Pierwszy... :lol:

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość