Taka nieśmiała propozycja promocji e-palenia wśród palaczy.

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Taka nieśmiała propozycja promocji e-palenia wśród palaczy.

Postautor: DamianGR » czw lip 23, 2015 7:35 pm

mógłbym pomóc - w skomponowaniu obrazków, tylo jak wprowadzić rentgeny do kompa ?

Added in 1 minute 50 seconds:
robertanisz pisze:Poprawa zdrowia i dużo lepsze samopoczucie ,to główne argumenty na które powołuję się w rozmowie z osobą palącą.Nawet dziś takową odbyłem.Niestety ludzie nie dają wiary moim zapewnieniom że będą zdrowsi ,lepsi i nie będą śmierdzieć.Szkoda,a wiem coś o tym bo 25 lat kurzyłem.

Tak ale zauważ do czego odwołują się najbardziej znane afisze - wizualizacja - jak komuś czegoś nie pokażesz a tylko mówisz to resztę i tak sobie dopowie według jego widzi mi się.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Taka nieśmiała propozycja promocji e-palenia wśród palaczy.

Postautor: robert » czw lip 23, 2015 7:31 pm

Poprawa zdrowia i dużo lepsze samopoczucie ,to główne argumenty na które powołuję się w rozmowie z osobą palącą.Nawet dziś takową odbyłem.Niestety ludzie nie dają wiary moim zapewnieniom że będą zdrowsi ,lepsi i nie będą śmierdzieć.Szkoda,a wiem coś o tym bo 25 lat kurzyłem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Taka nieśmiała propozycja promocji e-palenia wśród palaczy.

Postautor: Tommy Black » czw lip 23, 2015 7:17 pm

Bardzo mi się podoba ten pomysł.Ale jest bardzo trudny w realizacji. Jego powodzenie i zakladany przez Ciebie odbiór społeczny zależy jednak od ilości takich kompilacji.
Sam widzisz jak trudno namówić ludzi do zwykłego działania, na jakieś pomysły...
Spróbuję to zrobić na razie dla siebie...gdzieś jest moja stara dokumentacja medyczna...
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Taka nieśmiała propozycja promocji e-palenia wśród palaczy.

Postautor: DamianGR » czw lip 23, 2015 6:36 pm

Dzięki PBUsardo wpadłem na taki pomysł:
Sam nigdy tego nie robiłem (prześwietlenia - no może kiedyś za dziecka jak jeszcze w ogóle nie paliłem)- ale może ktoś ma prześwietlenia płuc gdy jeszcze palił - i teraz gdy e-pali?
Taki obrazek przedzielony na pół z podpisem imienia( i nazwiska opcjonalnie) mógłby bardziej wpływać na wyobraźnię niż jakakolwiek ulotka, czy list.
Zawarty na profilu FB - wrzucany jako podpis .

Ostatecznie skomponowane w dużą ulotkę jako zbiór obrazek pod obrazkiem - bez zbędnych słów tylko z imionami i dopiskiem u góry przed i po.

Co o tym myślicie?

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości