Kobiety za tym tęsknią

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: basika » ndz sie 07, 2016 6:45 pm

Tommy Black pisze:Takie medale dostają takie pary gdzie żony zawsze wiedzą czego chcą męże. :-P
46.jpg


Rozumiem, że to medal dla żony ? No wiesz, ta różowa wstążeczka .. :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: Tommy Black » ndz sie 07, 2016 5:28 pm

Hurra! Szykuje się wielka impreza u Toski, na której zaśpiewa, bo wtedy to wytrzymamy jakoś, Izka a Toska z mężem z dumą będą dzierżyć.
A, medal będą dzierżyć, zapomnialbym. Takie medale dostają takie pary gdzie żony zawsze wiedzą czego chcą męże. :-P
46.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: toska » ndz sie 07, 2016 5:01 pm

Tommy Black pisze:
toska pisze:Robert nie wiem czego chcą inni mężczyźni , ale wiem czego chce mój mężczyzna a to chyba najważniejsze *mrgreen*


Dla kogo najważniejsze? ;)


No jak to dla kogo , dla mnie i mojego męża :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: Tommy Black » ndz sie 07, 2016 5:00 pm

toska pisze:Robert nie wiem czego chcą inni mężczyźni , ale wiem czego chce mój mężczyzna a to chyba najważniejsze *mrgreen*


Dla kogo najważniejsze? ;)
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: toska » ndz sie 07, 2016 1:52 pm

Robert nie wiem czego chcą inni mężczyźni , ale wiem czego chce mój mężczyzna a to chyba najważniejsze *mrgreen*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: basika » ndz sie 07, 2016 11:14 am

robertanisz pisze:Ciekawe czy Wy Drogie Drożdżówki wiecie czego my chcemy? :)
Czego nie robicie ,a powinnyście?
Co robicie ,a nie powinnyście?
:)

Robert, ten jakże ważny temat był już poruszony tu :
viewtopic.php?f=95&t=1066
Ale nie mam nic przeciwko aby go kontynuować. Wszak jesteśmy tu, między innymi, po to aby sobie pomagać :smile:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: Tommy Black » ndz sie 07, 2016 7:37 am

Kobiety zaczęto całować w Hiszpanii.Zwyczaj całowania w rękę sięga średniowiecza.Wcześniej całowano królów, oddając im tym samym należny szacunek. Oprócz całowania władców jeszcze obejmowano im nogi.I ten zwyczaj też, podobnie jak całowanie rąk próbowano przenieść jako savoir-vivre wobec kobiet. Szybko go jednak zarzucono, albowiem wielu dżentelmenów obejmujących nogi kobiet miało problemy z wyprostowaniem swojej postawy.A biorąc pod uwagę że savoir-vivre zaleca jednak całowanie kobiet w rękę tylko w szczególnych sytuacjach i to przede wszystkim, „matron” i kobiet starszych, to trzeba uważać aby właściwie ocenić wiek kobiety. No i w wypadku błędnej oceny, a wiemy że taka ocena bywa ryzykowna, mieć wyjście awaryjne.Ja tylko z kronikarskiego obowiązku przypomnę że w 1932 roku w Warszawie obradowały kobiety pod szyldem Związku Pań Domu i wielce wściekłe szukały rozwiązania problemu.Takiego że mężczyźni jednak całują młode i atrakcyjne, a pomijają te atrakcyjne inaczej, czyli stare i matrony.Albo stare matrony.Nie wiem czy są młode matrony.Myślę że wątpię.
„Całuję Twoją dłoń, madame, śniąc, że to usta Twe...śpiewał w 1928 roku Mieczysław Fogg.No i ja myślę że tu jest, excusez moi, pies pogrzebany.
Dziś znacznie łatwiej pocałować kobietę w usta niż w rękę, nie trzeba się też tak gimnastykować. Paniom latwiej też podać swoje usta niż rękę.Często nie kończy się na ustach...
No cóż...takie mamy czasy.Kobiet w zasadzie już nie zdobywamy bowiem to one postanowiły zdobywać nas. I oczywiście i w tej dziedzinie nas prześcignęły.
Co prawda nie całują nas w rękę, no chyba że ktoś z nas jest biskupem akurat, ale wypracowały takie metody, że wielu z nas, zamiast odsuwać i przysuwać kobietom krzesła, bierze to krzesło i ucieka z parasolem w...drugiej ręce.
Zaraz będzie dziki wrzask że kobiety chcą być zdobywane.Myślę że powinien być kierowany do innych kobiet. Tych niezdobywanych i niezdobytych jeszcze.
To też coraz częściej ma miejsce w naszym współczesnym, pozbawionym wszelkich zahamowań,świecie.
I tak oto Basia wywołała swoim tematem wojnę płci.Ale to było moje pierwsze skojarzenie.Całkowicie nieuprawnione.Teraz już nie ma płci.Płeć jest nieistotna.
Nieistotna w tym sensie, że w każdej chwili można ją sobie zmienić.Albowiem przecież ważne są uczucia, nie płeć.
I o tym też możemy podyskutować nie narażając swoich ust i...rąk...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: Haze » sob sie 06, 2016 10:03 pm

toska pisze:Teraz kobiety same powoduje że mężczyźni zapominają że są mężczyznami .

Jak ktoś mądry pisze to aż miło poczytać :smile: Przecież niedługo facet za próbę pocałowania w rękę zostanie okrzyczany seksistowską świnią. "Obsługiwanie" krzesła przy stoliku? Kiedyś to praktykowałem ale z reguły było odbierane jako, w najlepszym razie, jakieś dziwactwo :mrgreen:
A tak swoją drogą to zna ktoś genezę tego dziwnego zwyczaju obśliniania dłoni przypadkowych kobiet, połączonego z przyswojeniem drogą kropelkową odpowiedniej porcji bakterii?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: Tommy Black » sob sie 06, 2016 7:15 pm

robertanisz pisze:Ciekawe czy Wy Drogie Drożdżówki wiecie czego my chcemy?
Czego nie robicie ,a powinnyście?
Co robicie ,a nie powinnyście?


Robert, kocham Cię , dam Ci swój parasol, otworzę Ci drzwi, mogę Cię w rękę pocałować nawet.... :-P
Brawo! :brawo:
Awatar użytkownika
toska
Waperka
Waperka
Posty: 474
Rejestracja: śr lis 11, 2015 7:38 pm
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 623 razy
Płeć: Kobieta

Kobiety za tym tęsknią

Postautor: toska » sob sie 06, 2016 7:14 pm

robertanisz pisze:Czego nie robicie ,a powinnyście?
Co robicie ,a nie powinnyście?
:)


Od jakiegoś czasu staram się dużo rozmawiac z mężem , więc staram sie słuchac tego co mówi :D
Sprawdzam też czy słucha tego co ja mówie i zadaje pytanie " Kochanie mogę sobie kupić buty " na co on zawsze odpowiada " Po co sie pytasz , przecież i tak sobie kupisz jak chcesz i moje pozwolenie Ci nie potrzebne "
Zauważyłam też że to że jedna strona słucha 2 strony nie zawsze oznacza że się słyszy co połówka mówi :((

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości