Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Komentarze Wywiadów z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: Tommy Black » pn sie 03, 2015 6:50 pm

el Petto pisze:Hurraaaa! Marzę o tym, by temat aromatów nie skończył się li tylko na samym wędkarstwie, ale objął całe rybołówstwo!
Jakże przyjemniejszy byłby spacer w pobliżu portów rybackich, czy sklepów rybnych! :rock: *mrgreen*

ps.
Tommy - super wywiadzik! :brawo:


Przecież nie może się skończyć na samym wędkarstwie coś, co przeniesie to wędkarstwo w całkiem inny wymiar.Rybołóstwo też oczywiście.
Skala zapotrzebowania na legalne i legalnie sprzedawane w sieci liquidy dla ryb jest czymś, co każdy producent musi w swoich planach uwzględnić.
Inawera jest tu tylko , ale za to znaczącym,prekursorem! ;)
Mirek
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: Mirek » pn sie 03, 2015 1:28 pm

Dobry, ba, bardzo dobry, wywiad. Faktycznie rzuca ciekawe spojrzenie na kwestię implementacji dyrektywy, no i cała masa "smaczków" w temacie samej firmy Inawera.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: Tommy Black » ndz sie 02, 2015 5:09 pm

Ja tylko gwoli informacji powiem,że tradycyjnie już ,wywiad jest dostępny na blogu Starego Chemika.

https://starychemik.wordpress.com/
BVS Biotech
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: BVS Biotech » ndz sie 02, 2015 12:29 pm

Fajny wywiad i rozsądne podejście do tematu p. Ireneusza.
Tak na prawdę na chwilę obecną możemy być pewni tylko kilku z kilkunastu lub kilkudziesięciu obostrzeń dla naszej branży przy implementacji Dyrektywy Tytoniowej w naszym kraju.
Zobaczymy co będzie dalej... Aczkolwiek nie mam absolutnie na myśli czekania w bezczynności ;)
Awatar użytkownika
el Petto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: ndz lip 19, 2015 10:55 pm
Lokalizacja: nad Wisłokiem
Podziękował: 63 razy
Otrzymał podzięk.: 147 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: el Petto » sob sie 01, 2015 8:45 pm

Hurraaaa! Marzę o tym, by temat aromatów nie skończył się li tylko na samym wędkarstwie, ale objął całe rybołówstwo!
Jakże przyjemniejszy byłby spacer w pobliżu portów rybackich, czy sklepów rybnych! :rock: *mrgreen*

ps.
Tommy - super wywiadzik! :brawo:
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: pn lip 13, 2015 7:09 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 121 razy
Otrzymał podzięk.: 266 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: shrack » sob sie 01, 2015 5:38 am

Dzięki Tommy za bardzo ciekawy wywiad podejrzewam, że telefoniczny, na miejscu u Irka zostałbyś poczęstowany naprawdę wspaniałą kawą a my mieli byśmy, co czytać przez najbliższy miesiąc.

Irka znam osobiście, bo jak tu nie znać sąsiada, przesympatyczny człowiek otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie bardzo miły w kontaktach osobistych można z nim przegadać nie jedno popołudnie i nigdy nie ma się dosyć.

matatiti pisze:Bardzo zaintrygował mnie temat wędkarstwa, który poruszyliście w tym wywiadzie. Siedzę w tej branży już ponad 10lat i jestem bardzo ciekawy jak Inawera wypadnie na tle takich firm jak Traper, Lorpio czy Sensas. Oczywiście nie mam nic przeciwko, jakbyś Irek swoim debiutem na tej wędkarskiej scenie trochę namieszał ;) czego życzę z całego serca.


Kiedyś też wędkowałem sportowo (wędkarstwo spławikowe), lecz ze względu na olbrzymie koszty tego sportu musiałem zrezygnować.
Nie podejrzewam, aby Irek brał się za produkcję gotowych zanęt czy atraktorów tak jak nie produkuje lodów, ciastek czy czekoladek raczej będą to dodatki do wyżej wymienionych produktów a kto wie może nawet podejmie współpracę z takimi firmami jak Lorpio czy Sensas.
Awatar użytkownika
giena1977
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: pt cze 12, 2015 8:02 pm
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podzięk.: 301 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: giena1977 » pt lip 31, 2015 8:34 pm

Cały Irek :) Tommy bardzo fajny wywiad .
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: DamianGR » pt lip 31, 2015 8:32 pm

Fajny wywiad.
Zastanawiam się czy Pan Irek myślał nad produkcją Polskiej nikotyny z polskiego tytoniu- skoro jesteśmy podobno jego największym eksporterem w tej części europy.
Odbiorcy liquidów stali by się w ten sposób sojusznikami producentów tytoniu.
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: matatiti » pt lip 31, 2015 8:19 pm

Bardzo zaintrygował mnie temat wędkarstwa, który poruszyliście w tym wywiadzie. Siedzę w tej branży już ponad 10lat i jestem bardzo ciekawy jak Inawera wypadnie na tle takich firm jak Traper, Lorpio czy Sensas. Oczywiście nie mam nic przeciwko, jakbyś Irek swoim debiutem na tej wędkarskiej scenie trochę namieszał ;) czego życzę z całego serca.
:budda:
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Ireneusz Gęca-Inawera

Postautor: Riccardo » pt lip 31, 2015 7:50 pm

Dzięki Tommy. Lubię Irka i zawsze chętnie o nim poczytam.

Wróć do „Wywiady - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość