Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: robert » pt paź 21, 2016 1:13 pm

Wstyd mi za nich.Jak jacys Hunowie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: Tommy Black » pt paź 21, 2016 12:52 pm

DamianGR pisze:Czasem obejrzę mecz reprezentacji i emocje są. W zasadzie tyle mi wystarcza kibicowania


Większości ludzi wystraczają takie emocje. Sport to właśnie emocje oraz wspieranie swoich sportowców. Kogo i dlaczego wspierają kibice Legii nie sposób dociec.
A już sposób w jaki to robią, ani z kibicowaniem ani ze sportem nie ma nic wspólnego. Nie chcę już tego więcej komentować. Zauważę tylko że, tam, w Madrycie, zamiast
tych biednych koni powinne być czołgi.

https://youtu.be/nb7gc5USk0I

https://youtu.be/cdfgwbdIDQ0
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: DamianGR » śr paź 19, 2016 7:54 am

Baranek pisze:
DamianGR pisze:Wygrali moi faworyci. A że zawsze kibicuję wygrywającym to nie ma dla mnie meczu po którym czuję się zawiedziony :lol:
Polecam tę metodę wszystkim kibicom :ok:


Kibicuję od małego klubom które mi coś dały ( wartości - piłka to także styl życia) w pierwszej kolejności..następnie polskim klubom ( w pucharach) + reprezentacją ..potem sympatię zachodnie a na końcu kupony sts..

Ależ ja nie jestem kibicem i zgrywam się tylko ;) Mi osobiście piłka nic nie dała. A o o stylu życia "kibica", który najczęściej(podkreślam najczęściej) widzę tu w Poznaniu (postawy rasistowskie- nawet wśród całkiem porządnych ludzi , jakoś koslawo pojęty lokalny patriotyzm, chuligańskie, śpiewane wulgaryzmy po nocach) wolę już nie pisać.
Czasem obejrzę mecz reprezentacji i emocje są. W zasadzie tyle mi wystarcza kibicowania ;)
Awatar użytkownika
Baranek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 91
Rejestracja: śr wrz 23, 2015 7:09 am
Lokalizacja:
Podziękował: 81 razy
Otrzymał podzięk.: 75 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: Baranek » śr paź 19, 2016 7:15 am

DamianGR pisze:Wygrali moi faworyci. A że zawsze kibicuję wygrywającym to nie ma dla mnie meczu po którym czuję się zawiedziony :lol:
Polecam tę metodę wszystkim kibicom :ok:


Kibicuję od małego klubom które mi coś dały ( wartości - piłka to także styl życia) w pierwszej kolejności..następnie polskim klubom ( w pucharach) + reprezentacją ..potem sympatię zachodnie a na końcu kupony sts..
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: Tommy Black » śr paź 19, 2016 7:13 am

Gdzieś znalezione ( nie pamiętam już gdzie) quasi podsumowanie:

- Czasami sobie myślę, że mogłaby się ta Liga Mistrzów już skończyć. Wymarzyłem ją sobie, a teraz po tym wszystkim co się stało, mam już dość - mówił nam jeden z członków sztabu Legii w Madrycie, przed meczem z Realem. Czyli jeszcze zanim Legia w "tej Lidze Mistrzów" dobrnęła do półmetka. Z koszmarnym bilansem dwóch pierwszych meczów grupowych: zero punktów, zero goli strzelonych, osiem straconych, kilkadziesiąt zakazów dla kibiców, jeden zamknięty stadion i jedna wojna między właścicielami. Widok jak po klęsce żywiołowej. Choć może do tych pieniędzy z Ligi Mistrzów bardziej pasowałoby: jak po klęsce urodzaju.


Nic z tej piłki nożnej w Polsce nie rozumiem.
Czerczesow wcale z Legii odchodzić nie chciał, nie żądał też dodatkowych pieniędzy.Chciał profesjonalizmu i odpowiednich piłkarzy na których Legię było stać.
Ktoś tam jednak miał inne pomysły i zatrudnił aroganckiego bufona niejakiego Hasiego.Przez pomyłkę jako trenera.1,5 miliona euro odleciało razem z kelnerem.
Ten pierwszy mecz z Borussią załatwił wszystko. Trener Znicza Pruszków poradziłby sobie lepiej, bo co chciał osiągnąć pan Hasi, to chyba on sam nie wie, pomijając już fakt że
podobno był gdzieś w Belgii już, trenerem piłkarskim.To dziwne, bo Belgia nie ma drużyny w piłce wodnej.
Na szczęście pilkarze jakoś do siebie doszli, a trener Magiera wydaje się mieć pomysł i posiada warsztat trenerski.
Dzisiejsze kluby piłkarskie to jednak nie sama gra piłką.To przedsiębiorstwa, organizacyjnie i finansowo porównywalne z największymi firmami na rynku światowym.
Tam nic nie dzieje się przypadkiem i w ostatniej chwili.Tam jest budżet, polityka szkoleniowa, transferowa i sztab ludzi profesjonalnie odpowiadających za konkretne sprawy.
Legia niczego nigdy nie wywalczy na arenie europejskiej, dopóki jej sprawy będzie prowadził pan Leśnodorski.
Jakoś ta nasza piłka nożna ciągle przyciąga takie indywidua.Nazwiska sobie daruję, bo szkoda czasu nawet.

Sąd Dyscyplinarny przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych skazał prezesa, a od 2014 roku również współwłaściciela Legii Warszawa, na 3-letni zakaz wykonywania zawodu radcy prawnego.


I jeszcze jeden cytat:

Dariusz Mioduski publikuje oświadczenie, w którym przedstawia swoje zdanie na temat ostatniego zamieszania wokół Legii Warszawa. Współwłaściciel klubu tłumaczy, co zdarzyło się w ostatnich dniach.
Mioduski potwierdza, że złożył wniosek o odwołanie zarządu Legii. Wręczył go osobiście Maciejowi Wandzlowi, który odmówił pokwitowania przyjęcia. W związku z tym pismo zostało wysłane pocztą. "Jest kilka istotnych powodów utraty przeze mnie zaufania do zarządu Legii Warszawa, ale fundamentalnym jest ocena sposobu zarządzania klubem oraz jego budżetem" - czytamy w oświadczeniu. Przypominamy, że głos Mioduskiego jest konieczny do podjęcia jakiejkolwiek decyzji zarządu. W tej chwili sytuacja jest więc patowa.


Więcej o tej sprawie tu:
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ ... id,tm.html
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: DamianGR » wt paź 18, 2016 10:04 pm

Wygrali moi faworyci. A że zawsze kibicuję wygrywającym to nie ma dla mnie meczu po którym czuję się zawiedziony :lol:
Polecam tę metodę wszystkim kibicom :ok:
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: amsaw » wt paź 18, 2016 9:55 pm

Jako podsumowanie :mrgreen:

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: Tommy Black » wt paź 18, 2016 8:54 pm

tinOFbeerTommy a co będzie 18 LISTOPADA 2016 w Madrycie?

Jakoś o 18:54 pisząc poprzedni post, nie byleś tak dociekliwy... :-P

Przepraszam za błąd w tytule tematu.Emocje przed tym historycznym meczem sprawiły że zamiast 18.10.2016 napisałem 18.11.2016.
Wszystko jest już poprawione, drobny błąd, żmudne poprawianie, ale porządek musi być. :)
Awatar użytkownika
tinOFbeer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 921
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 12:16 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 183 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: tinOFbeer » wt paź 18, 2016 8:45 pm

Tommy a co będzie 18 LISTOPADA 2016 w Madrycie?

Wysłane z mojego ONEPLUS 3 A3003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wtorek 18.10.2016 20:45 Madryt

Postautor: Tommy Black » wt paź 18, 2016 8:43 pm

Krasnal45 pisze:Trzeba być obiektywnym tym razem. Wynik jak wynik, ale wstydu nie było. Przynajmniej w pierwszej połowie...


Całkowicie się zgadzam. Wstyd to przyniosla tam delegacja Legii z burakiem Leśnodorskim na czele.
Gdyby ci legioniści trochę mocniej strzelali...
Wynik to po prostu różnica umiejętności, powodu do wstydu nie ma. Ale dlaczego tak wyglądął jak wyglądał, mecz z Borussią?

Wróć do „Piłka Nożna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości