Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
aiji
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: ndz kwie 10, 2016 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: aiji » wt paź 25, 2016 2:23 pm

Wg mnie zdecydowanie od punktu "siedzenia" i stopnia indolencji ;).

Wysłane z mojego SM-N910C
Pecunia non olet,ale analogi tak. *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: Tommy Black » pn paź 24, 2016 6:30 pm

SzamanDM pisze:To, że nikotyna głęboko wniknęła w mój organizm jakoś nie wnosi nic do mojego stanu. Gorzej, że wg wiceministra zdrowia była to nikotyna syntetyczna. A ta wnika aż do szpiku kości i uzależnia zdaje się 10 razy szybciej

No cóż, wiceminister, dodajmy Pinkass, ma syntentyczny umysl który wszystko syntetyzuje, stąd takie jego syntentyczne konkluzje na temat syntentycznej nikotyny ktora wnika.
Cale szczęście że o syntentycznej nikotynie nie dowiedzial się z Gracji dr Babiak. Wyobrażasz sobie syntetyzm który dotknął następny umysł?
Tak na marginesie, ja naprawdę zacznę się obawiać szkodliwości ein. Mają jakąś osobliwą przypadłość.Szkodzą głównie nie tym którzy ich używają, a tym którzy o nich tylko mówią lub pisują. Ciekawe od czego zależy ta skala szkodliwości?
:lol:
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: SzamanDM » pn paź 24, 2016 5:56 pm

Czuję się tak jak dobę temu. Mam akurat trochę stresów więc nie jest to stan nad wyraz doskonały ale dopuszczalny. :lol:
To, że nikotyna głęboko wniknęła w mój organizm jakoś nie wnosi nic do mojego stanu. Gorzej, że wg wiceministra zdrowia była to nikotyna syntetyczna. A ta wnika aż do szpiku kości i uzależnia zdaje się 10 razy szybciej o ile pamiętam jego pamiętny wykład. ;)
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: Tommy Black » pn paź 24, 2016 5:48 pm

SzamanDM pisze:Wynik: 424 zaciągnięcia! :wow: Mam zatem silniejszy kartridż od najsilniejszego. Powinienem nieżyć wg wypocin pana doktora Babiaka. :brawo:
Przynajmniej sprawdziłem, że 5ml schodzi mi na dobę (12mg) i jaka ma się objętość zbiornika w TGT do ilości zaciągnięć zakładając, że mam tam claptona i 45W w boksie.


No i ten sposób dr Babiak wystąpił w roli katalizatora pożytecznych badań, ktore sam wykonaleś. Do tej pory był on bowiem tylko posiadaczem, choć może nawet nie do końca...
Napisał był bowiem że zna opracowanie z Grecji, nie posiada...

„Znam opracowanie z Grecji, które dowodzi, że e-papierosy sa o wiele bardziej szkodliwe dla zdrowia niż zwykłe przez zawartą w nich dużą ilość nikotyny, która głęboko wnika w organizm” – dodaje dr Babiak.


Na skutek tegoż doświadczenia, cała duża ilość nikotyny z 424 zaciągnięć, głęboko wniknęła w Twój organizm.Będziesz jeszcze nam mógł odpisać jak się czujesz?
;)
robertanisz pisze:To chyba wypowiedź z 2014 r. .Może się trochę dokształcił? Może.


Na pewno. W archeologii.Wykopał jeszcze silniejsze kartridże.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: robert » pn paź 24, 2016 5:32 pm

To chyba wypowiedź z 2014 r. .Może się trochę dokształcił? Może.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: SzamanDM » pn paź 24, 2016 5:10 pm

Wynik: 424 zaciągnięcia! :wow: Mam zatem silniejszy kartridż od najsilniejszego. Powinienem nieżyć wg wypocin pana doktora Babiaka. :brawo:
Przynajmniej sprawdziłem, że 5ml schodzi mi na dobę (12mg) i jaka ma się objętość zbiornika w TGT do ilości zaciągnięć zakładając, że mam tam claptona i 45W w boksie.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
aiji
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 63
Rejestracja: ndz kwie 10, 2016 5:01 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: aiji » pn paź 24, 2016 7:01 am

Pan doktor uważa, że ludzie palą 1, 2 sztuki papierosów dziennie , a EIN chmurzą non stop.
DEBIL.
Kiedyś chciało mi się sprawdzać ilość buchów i wychodziło mi między 200 a 300 - teraz raczej mniej i niższe zawartości nikotyny.


Wysłane z mojego SM-N910C
Pecunia non olet,ale analogi tak. *czajniczek*
Awatar użytkownika
Mutango
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 14, 2016 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: Mutango » ndz paź 23, 2016 5:56 pm

Trzeba zbierać i zapamiętywać takie wypowiedzi. Za 10, 20 lat, kiedy jak sądzę wszystko będzie nad wyraz jasne, ludzie będą pytać kto ich kiedyś zniechęcił do przejścia na mniej szkodliwą alternatywę. Będą o to pytać ludzie, którzy dzisiaj są młodzi, a wówczas będą już starsi i schorowani. Trzeba będzie im wtedy przedstawić jasną, klarowną i uporządkowaną listę. Listę w/g kolejności "zasług".
Awatar użytkownika
SzamanDM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: wt cze 16, 2015 8:29 am
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował: 899 razy
Otrzymał podzięk.: 757 razy
Płeć: Mężczyzna

Kłamstwa, bzdury i bełkot na temat ein!

Postautor: SzamanDM » ndz paź 23, 2016 3:57 pm

Czy ten facet w ogóle wie o czym mówi?
Jaki najsilniejszy kartridż? 300 zaciągnięć vs 15 zaciągnięć z analoga?
Co jest lepsze 15 zaciągnięć rurą wydechową samochodu czy 300 zaciągnięć świeżymi kwiatami bzu?

Aż kurczę wyliczę ile zaciągnięć wytrzymuje mi pełny zbiornik Taifuna. Na wynik trzeba poczekać ok. doby. ;)

Co za pajaców mamy za specjalistów.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
#uniewinnicmariana
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Absurdy prasowe

Postautor: Tommy Black » pt paź 21, 2016 9:43 am

Tak mnie dziś moja niewiedza i brak świadomości pognębiły, a w zasadzie to uczynił to jedną swoją wypowiedzią dr Rafał Babiak, że... :evil:
Wątpliwości co do szkodliwości e-palenia nie ma dr Rafał Babiak, lekarz prowadzący program punktu antynikotynowego i informacji o uzależnieniach finansowany przez gminę Wrocław: „E-papierosy są groźniejsze, bo w wydychanym dymie są o wiele mniejsze cząsteczki niż w dymie z tradycyjnego papierosa. Jest tam nikotyna, która przenika głęboko do organizmu i trwale uzależnia. Dym z e-papierosa jest mniej widoczny, ale właśnie za sprawą wielkości drobin. A substancji szkodliwych zawartych w nim, np. smakowych, które przy podgrzaniu są szkodliwe, jest podobnie dużo jak w tradycyjnych wyrobach tytoniowych”. Dodaje, że w e-papierosach groźne jest przede wszystkim wysokie stężenie nikotyny i to, że można zaciągać się nią bez ograniczeń. Taki papieros właściwie nigdy się nie kończy, a nałogowy palacz może wciągnąć naraz ilość nikotyny odpowiadającą 10 paczkom papierosów – wyjaśnia. Najsilniejszy kartridż zawiera ilość nikotyny na 300 zaciągnięć, papieros – na 15 wdechów. „Znam opracowanie z Grecji, które dowodzi, że e-papierosy sa o wiele bardziej szkodliwe dla zdrowia niż zwykłe przez zawartą w nich dużą ilość nikotyny, która głęboko wnika w organizm” – dodaje dr Babiak.

______________________________________
http://blog.siegnijpozdrowie.org/2014/0 ... m-sie.html

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości