Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Komentarze Wywiadów z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Rob_ecig
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: pt lip 17, 2015 11:58 am
Lokalizacja: Płońsk
Podziękował: 106 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: Rob_ecig » ndz mar 20, 2016 1:28 am

Jedna ręka za mało.
Spójrz proszę kto poparł Manifest M.O.V.E. (tekst tutaj: http://moveorganization.org/ )
http://moveorganization.org/supporters/
Żeby Ci ułatwić:
Poland
WIESŁAW MROTEK ∗ Paediatrics ∗ Bydgoszcz – Poland
KATARZYNA WIERZBOWSKA ∗ Pielęgniarka (Enfermera) ∗ Olsztyn/Polska – Poland
PIOTR MÜLDNER-NIECKOWSKI ∗ Md Phd ∗ Podkowa Lesna, Poland – Poland
JACEK TURCZYN ∗ Biotechnology ∗ Przeworsk – Poland
ANDRZEJ SOBCZAK ∗ Toxicology ∗ Sosnowiec – Poland
MAŁGORZATA MAKSYMOWICZ ∗ Psychologist ∗ Warszawa – Poland
GRAŻYNA DYMIŃSKA ∗ Nurse ∗ Ząbki – Poland
MARCIN HAŃCZEWSKI ∗ Surgery ∗ Poznań – Poland
ANNA HAŃCZEWSKA ∗ Pharmaceutist ∗ Poznań – Poland
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: matatiti » wt sie 18, 2015 8:53 pm

Kolejny, bardzo ciekawy wywiad, który czyta się z przyjemnością. Taki trzeźwy rzut oka, trzeźwo myślącego lekarza na sprawy ep.
Aż chciałoby się, aby takich jak Wiesław Mrotek było więcej w służbie zdrowia, a pewnie na palcach u jednej ręki nikt by ich nie zliczył.
:budda:
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: Irek » wt sie 18, 2015 3:19 pm

Hmm.. Jeszcze nie mam się czym dzielić ;) Trzy lata temu bałem się.. nawet bardzo.. ale wówczas nawet na drugie piętro musiałem wchodzić na raty.. A po tym, jak przeszedłem na sztuczne i w codzienność wpisałem nordic walking, strach odszedł :D Mam nadzieję, że bezpowrotnie :D Z tym, że wiemy jak to z tą nadzieją jest.. ;)
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: amsaw » wt sie 18, 2015 3:17 pm

Iryston pisze:W pewny wieku z pokorą trzeba przyjmować nawet najsroższe wyroki ;) Ale na razie nie znalazłem się na liście skazanych :D

Grunt, że w razie potrzeby będzie się czym podeprzeć, a raczej naprostować ;)

A wracając do meritum. Mój ojciec jest lekarzem, chmurzy aż miło. 75 lat na karku i na stare lata przerzucił się na e-fajki.
Sam widzi, że czuje się zdecydowanie lepiej i kocha swojego erolla najbardziej na świecie :mrgreen:
Za to znajomi lekarzy przeróżnych specjalizacji podchodzą do chmurzenia z mieszanymi uczuciami. Nie potrafią podać żadnego powodu, dla którego chmurzenie dyskredytują, ale są przeciwni, bo "nie wiadomo co do tych płynów dodają". Na moje stwierdzenie, że płyny robię sobie sam, więc z grubsza wiem, co w nich siedzi dyskusja się rozmywa, bo to nie jest jeszcze zbadane, nie wiadomo, jaki będzie wpływ na zdrowie po latach itd.
Najogólniej rzecz biorąc wśród lekarskiej braci poziom edukacji dotyczącej wapowania jest bliski zeru. Niestety.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: Tommy Black » wt sie 18, 2015 3:12 pm

Iryston pisze:W pewny wieku z pokorą trzeba przyjmować nawet najsroższe wyroki Ale na razie nie znalazłem się na liście skazanych


Jasne, masz rację, ale co by się stało gdybyś spróbował i podzielił się z nami , przyszłymi skazańcami, swoimi wrażeniami?
Poza tym, dziś jest wtorek,( chyba?), a co zrobisz jeśli w piątek nagle odezwie się, hmmm...zapotrzebowanie? ;) :)
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: Irek » wt sie 18, 2015 3:04 pm

W pewny wieku z pokorą trzeba przyjmować nawet najsroższe wyroki ;) Ale na razie nie znalazłem się na liście skazanych :D
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: amsaw » wt sie 18, 2015 2:48 pm

Iryston pisze:
refurbished pisze: Dziś też możesz kupić "viagrę" na nieoficjalnym rynku.
Na szczęście jeszcze nie potrzebuję :D

Z naciskiem na "jeszcze" :lol:
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: Irek » wt sie 18, 2015 2:34 pm

refurbished pisze: Dziś też możesz kupić "viagrę" na nieoficjalnym rynku.
Na szczęście jeszcze nie potrzebuję :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: Tommy Black » wt sie 18, 2015 11:57 am

refurbished pisze:Nie mam złudzeń, że nielegalne źródła będą. Ale będą nielegalne.


Ja też nie mam co do tego żadnych złudzeń i daję temu dobitny wyraz w każdej rozmowie z urzędnikami MZ.Powiem więcej, ja się boję tego co będzie, bo znając pomysłowość oszustów,a nade wszystko brak jakichkolwiek hamulców moralnych czy etycznych, jestem w stanie wyobrazić sobie co będą mogli sprzedawać jako " najlepszy i bardzo tani,czysta okazja" :twisted: liquid na rynku.Myślicie że oficjalny ,ewentualny ,zakaz handlu płynami w internecie kogoś powstrzyma?
Jeszcze bardziej niepokoją mnie późniejsze skutki.Ciężkie zatrucia i odium zła spływające na nas wszystkich. Przecież e-papierosy to samo zło!
Oddałbym kilka najlepszych boxów,za to abym się mylił!

A wystarczyłoby pomyśleć.Nie wyprzedzać Unii na siłę. Cywilizowany,kontrolowany handel płynami w sieci.Oczywiście że tylko dla pełnoletnich.
My mamy prawo oczekiwać od tego państwa nie tylko zakazów i nakazów. Mamy prawo oczekiwać zapewnienia nam elementarnego bezpieczeństwa!Tak mówi i nasza Konstytucja!
refurbished
Płeć: nieokreślona

Re: Tommy Black vs Wiesław Mrotek( refurbished)

Postautor: refurbished » wt sie 18, 2015 11:42 am

Nie mam złudzeń, że nielegalne źródła będą. Ale będą[glow=red]nielegalne[/glow]. Dziś też możesz kupić "viagrę" na nieoficjalnym rynku.
Jednak z tego co widzę, to niechęć do zdobywania wiedzy - określenie "chemia" bez wyrecytowania, co z tej chemii budzi niepokój i dlaczego, to słowo-wytrych. Równie dobrze można by użyć słowa "wstrętny badziew" albo nawet zupełnie wulgarnego.

Na szczęście w moich kręgach jest inaczej - nie wiedzą, to pytają i słuchają odpowiedzi.

Wróć do „Wywiady - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości