Pomoc w wyborze nowego zasilania

Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » pt sie 28, 2015 4:06 pm

Ależ okazuję, naprawdę :-) Czasem tyle, że aż się boję, żeby się nie rozpuściła ;-)
Tak naprawdę, to bardzo się cieszę, że ktoś rozsądny dba o nasz skromny budżet i że tym kimś jest moja kochana Małża :-)
Ja bardziej się nadaję do obalania rządów, wypowiadania wojen i tym podobnych spraw, niż do domowej buchalterii ;-)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: dorota » pt sie 28, 2015 8:56 am

Iryston, okaz troche ciepla Twojej Gorze Lodowej!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » czw sie 27, 2015 7:35 pm

Dziękuję Matatiti :) To dzięki Tobie tak naprawdę powstał ten wątek i dowiedziałem się tak dużo :)
Moja Góra Lodowcowa jeszcze nie wie, że dwa urządzenia zamówiłem, jak się dowie, to.. chyba na dłuższy czas mogę zapomnieć o kolejnych zakupach.. więc tym bardziej zależy mi, żeby sprzęt służył jak najdłużej ;)
O czajniczek będę jeszcze dopytywał za jakiś czas, choć już i tak dużo się dowiedziałem. Teraz cierpliwie czekam i czytam, douczam się ;)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim Wam :)
Ireneusz
Awatar użytkownika
matatiti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 944
Rejestracja: śr cze 10, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ząbki
Podziękował: 1680 razy
Otrzymał podzięk.: 976 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: matatiti » czw sie 27, 2015 4:25 pm

Iryston - gratuluję dokonanego wyboru. Mam nadzieję, że sprzęt będzie Ci służył bezawaryjnie i będziesz czerpał z niego wielką radość.
Zostaje kwestia (tak na przyszłość) wyboru jakiegoś zacnego czajniczka, dzięki któremu będziesz mógł odkryć drugi wymiar wapowania i w tym też salonowicze (albo salowi :lol: ) pomogą ;)
:budda:
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » czw sie 27, 2015 9:46 am

Ok. Wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Tommy Black » czw sie 27, 2015 9:45 am

Iryston pisze:O rany, jedno zamówienie zrobiłem.. Kurcze, nigdy wcześniej spoza Polski nie kupowałem..


To żaden problem, napisz ticket do Fasttechu żeby Ci rozdzieli to zamówienie na dwa,to dla nich żaden problem.
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » czw sie 27, 2015 9:39 am

O rany, jedno zamówienie zrobiłem.. Kurcze, nigdy wcześniej spoza Polski nie kupowałem..
Awatar użytkownika
tunajerzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 275
Rejestracja: sob cze 20, 2015 2:30 pm
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 373 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: tunajerzy » czw sie 27, 2015 9:18 am

Gratuluję wyboru. Tylko jedna uwaga. Mam nadzieję że zrobiłeś dwa oddzielne zamówienia, ze względu na możliwe zainteresowanie się przesyłką, przez panów z Urzędu Celnego ;)
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: Irek » śr sie 26, 2015 8:40 pm

Wybór niełatwy, zwłaszcza dla kogoś nieobeznanego, takiego jak ja, zacnego sprzętu dużo, na dokładkę jeden ładniejszy od drugiego ;)
Moje kryterium było dość prymitywne - pieniądze.
Po przemyśleniu (i policzeniu) zdecydowałem się zamówić dwa spośród wszystkich polecanych:
- Authentic Joyetech eGrip OLED-CL, do niego Authentic Joyetech eGrip RBA Base - ponieważ wszystko w jednym, niewielkie, można używać podczas ładowania i
dorota pisze: bucha owszem niezle
Myślę, że się sprawdzi podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów w domu ;)
- Authentic Koopor Mini 60W TC - wizytowy ;), na początek z moim Nautilusem będę go chciał zaprzyjaźnić, o lepszym parowniku pomyślę za jakiś czas.
Zamówiłem na FT. Wyszło prawie 85 $ czyli prawie dokładnie założony (narzucony ;)) budżet.

Wszystkim Wam chcę gorąco podziękować. Bardzo mi pomogliście :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Posty: 1556
Rejestracja: wt cze 30, 2015 2:32 pm
Lokalizacja: Italia
Podziękował: 2584 razy
Otrzymał podzięk.: 2382 razy
Płeć: Kobieta

Re: Pomoc w wyborze nowego zasilania

Postautor: dorota » śr sie 26, 2015 7:50 pm

przepraszam ale dzis byl moj "wolny" dzien! ;)
FT to tak jak koledzy juz Ci napisali Fasttech . jesli sie zdecydujesz u nich na zakupy to musisz sie tylko uzbroic w cierpliwosc bo dluuuugo moze isc paczka. wazne tylko ze jesli chcesz zeby to byl oryginalny produkt to przy nazwie tego produktu musi byc napisane authentic bo w przeciwnym razie bedzie to podroba ktora moze byc dobra albo do wyrzucenia. osobiscie kayfuna 4 nie polecam na poczatek bo on nie jest taki prosty w obsludze i mozesz sie zrazic. dlatego tez dalam ci link na expromizer 1.3 albo V2 albo tak jak koledzy kayfun lite - klon(tam tylko te srobki.....kayfun lite tobecco- masakra kayfun lite plus tobecco - super!) do nich tez masz bezproblemowy dostep do czesci jakby cos trzeba bylo wymienic .
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości