GRZAŁKI jak warkoczyki

Dział prac samodzielnych ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI jak warkoczyki

Postautor: Tommy Black » czw maja 11, 2017 6:32 am

Haze pisze:Ale na zachętę powiem, że są też prostsze algorytmy dające fajne efekty - poniżej przykład:


Jak każdy rozsądny młody człowiek, postanowiłem skorzystać z tej zachęty.Dopóki nie myli się zachęty z promocją w Oszołomie Hiper Market, to należy.
Do pewnego momentu filmu czułem się jak siedzący po prawej Craig Buckton, zwłaszcza kiedy wyciągnął lupę. Jeśli chodzi o grzałki, to lupa jest moim podstawowym narzędziem.
Ale potem Craig uruchomil swojego Messera, powiedział kilka zdań o Fishtailu Rogera poprzez wydmuchiwaną chmurę i już poczułem się gorzej, czyli jak ja.
Zwłaszcza kiedy zobaczyłem jakie grzałki robi sam Craig, bardziej znany jako squidoode.

Ponieważ to co robią niektórzy z drucikami, na czele z obecnymi tu Crooelem i Haze, jest dla mnie nieosiągalne, to ja pojadę pograć w golfa.Nie idzie mi jakoś rewelacyjnie, ale często trafiam w piłeczkę.
;) :P
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

GRZAŁKI jak warkoczyki

Postautor: Haze » śr maja 10, 2017 9:17 pm

Skoro Kumihimo ma swój wątek, to wypadałoby wspomnieć o jeszcze prostszej metodzie wyplotu grzałek, do której nie potrzeba właściwie nic oprócz drutu i własnych palców. "Prostszej", hmm... , zacznę z grubej rury (uwaga: nie dotyczy @
Awatar użytkownika
TooCruel
a :mrgreen: ) czyli od filmiku, który zrzucił mnie z fotela (jak zobaczyłem "algorytm" wyplotu):

https://youtu.be/98YKi6mj50w

Jak ten gość wpadł na taki schemat przeplotów?? :shock: :shock: Myślałem, że mam jakieś szczątki wyobraźni przestrzennej, ale tu trzeba chyba używać tych części mózgu, które u "normalnych" ludzi są nieczynne :mrgreen:
Jak komuś nie chce się oglądać całego filmu to radzę rzucić okiem chociaż na okolice 13 minuty - grzałka robi wrażenie.
Tak na marginesie to ten facet kręci świetne filmy - pomysł żeby schemat przeplotu pokazać najpierw na grubych sznurkach - genialny.

Ale na zachętę powiem, że są też prostsze algorytmy dające fajne efekty - poniżej przykład:

https://youtu.be/gj3s74zS5Ic

W pierwszej części filmiku gość kręci całkiem fajnego fishtaila. Metoda jest do ogarnięcia dosłownie w kilka minut - z doświadczenia mogę powiedzieć, że po 10-20 sekwencji sposób przeplatania wchodzi "w krew" i później idzie jak po maśle.

ZACHĘCAM DO SPRÓBOWANIA *czajniczek*
Obrazek

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości