8 Urodziny E-DYM.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
miclon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 10:03 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Podziękował: 329 razy
Otrzymał podzięk.: 161 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: miclon » pt cze 02, 2017 8:22 am

TooCruel pisze:
Haze pisze:No wiesz, ale te butelki 50 ml takie dosyć poręczne są :lol: Zresztą gdyby do Twojego wyliczenia dodać cenę samej butli to zaczyna być korzystniej...

Dla mnie bardzo poręczne są 5-10l baniaki na wino. Genialnie leżą w dłoni, są lekkie, ergonomiczne, bardzo dobrze leżą w dłoni i nie wiem czy wspominałem, ale świetnie leżą w dłoni. A w manufakturze chemicznej szybko napełniają się świeżą porcją PG / VG.

Tommy Black pisze:
Haze pisze:Ale fajowe


Ale rzeczywiście fajowe, ale na tym zdjęciu to jest jedno imadło czy dwa? Pytam, nie żebym chciał zostać czynnym entuzjastą wyplotów ręcznych, bo pozostając na chwilę w klimacie cytowanego wyżej Heraklita, jestem raczej płaczliwym entuzjastą, ale nie ogarniam tego imadła... :-P

Na zdjęciu jest w pseudo-kinetycznym ujęciu, ale w sklepie są 2 typy imadeł. 1 taka typowa trzymajka do drutu podczas wyplatania zwana imadłem modelarskim(jak na zdjęciu), 2 nazwy nie znam, ale służy do zaciskania owali / rur... Ew trzymania wkrętarek :)


Gdyb ktoś jeszcze szukał a ma w pobliżu Netto to będzie takie:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Tommy Black » pt cze 02, 2017 6:25 am

DamianGR pisze:A na wuj mnie baza 0mg? :P (szczególnie jak można ją zrobić samemu za grosze).


Ach Damian! A tego pięknego gestu, tego wyjścia do klientów w urodziny swoje, oddanie im tanio tego co się ma, po co ma leżeć w magazynach, to nie zauważyłeś?
Są firmy które swoje rocznice obchodzą na Majorce i Seszelach, dzielą się premiami i dobrami luksusowemi we własnym gronie, torty, hostessy i swawole.I muzyka.
A tu do i dla waperów, z bazą, z prądem...8 lat na posterunku, dla nas, dla waperów płci obojga oraz gender. To trzeba dostrzec i docenić, zapomnieć co to umiar
w tych trudnych czasach.Nie należy zapomnieć o współbraciach i współsiostrach.Vype wybuchają, Iquosy się nie sprzedają, a my z edymem już 8 lat i ciągle naprzód
na Dyrektywę i po zwycięstwo! *konik*
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: DamianGR » czw cze 01, 2017 5:16 pm

A na wuj mnie baza 0mg? :P (szczególnie jak można ją zrobić samemu za grosze).
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Tommy Black » czw cze 01, 2017 8:29 am

TooCruel pisze:Na zdjęciu jest w pseudo-kinetycznym ujęciu, ale w sklepie są 2 typy imadeł. 1 taka typowa trzymajka do drutu podczas wyplatania zwana imadłem modelarskim(jak na zdjęciu), 2 nazwy nie znam, ale służy do zaciskania owali / rur... Ew trzymania wkrętarek


Tak mnie zafrapowała ta kinetyka imadła, że tak jak stałem pojechałem do Lidla. Widocznie widzieli klientów WallMartu, bo nie zrobiłem wrażenia... ;)
Niestety imadła które pokazał Cruel nie było. Było to drugie, kinetyczne inaczej. Nawet rozprułem pudełko, ale to jakieś przedziwne ustrojstwo.
Dla mnie raczej trudno przydatne.Kupiłem za to jakieś jedzenie...

A mogłem pojechać do e-dymu...ale nie znałem tego kodu.... ;)
60N20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:28 am
Lokalizacja: Jaw
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: 8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: 60N20 » czw cze 01, 2017 7:54 am

A wracając do urodzin to kod na akumulatory:
Aku20
Uwaga każdy kod można użyć tylko raz na jedno konto....

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Haze » czw cze 01, 2017 7:42 am

TooCruel pisze:
Haze pisze:No wiesz, ale te butelki 50 ml takie dosyć poręczne są :lol: Zresztą gdyby do Twojego wyliczenia dodać cenę samej butli to zaczyna być korzystniej...

Dla mnie bardzo poręczne są 5-10l baniaki na wino. Genialnie leżą w dłoni, są lekkie, ergonomiczne, bardzo dobrze leżą w dłoni i nie wiem czy wspominałem, ale świetnie leżą w dłoni.

Żeby zakraplać drippery z 10-litrowych gąsiorów to już trzeba być hardkorem :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: TooCruel » czw cze 01, 2017 7:25 am

Haze pisze:No wiesz, ale te butelki 50 ml takie dosyć poręczne są :lol: Zresztą gdyby do Twojego wyliczenia dodać cenę samej butli to zaczyna być korzystniej...

Dla mnie bardzo poręczne są 5-10l baniaki na wino. Genialnie leżą w dłoni, są lekkie, ergonomiczne, bardzo dobrze leżą w dłoni i nie wiem czy wspominałem, ale świetnie leżą w dłoni. A w manufakturze chemicznej szybko napełniają się świeżą porcją PG / VG.

Tommy Black pisze:
Haze pisze:Ale fajowe


Ale rzeczywiście fajowe, ale na tym zdjęciu to jest jedno imadło czy dwa? Pytam, nie żebym chciał zostać czynnym entuzjastą wyplotów ręcznych, bo pozostając na chwilę w klimacie cytowanego wyżej Heraklita, jestem raczej płaczliwym entuzjastą, ale nie ogarniam tego imadła... :-P

Na zdjęciu jest w pseudo-kinetycznym ujęciu, ale w sklepie są 2 typy imadeł. 1 taka typowa trzymajka do drutu podczas wyplatania zwana imadłem modelarskim(jak na zdjęciu), 2 nazwy nie znam, ale służy do zaciskania owali / rur... Ew trzymania wkrętarek :)
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Tommy Black » czw cze 01, 2017 7:05 am

Haze pisze:Ale fajowe


Ale rzeczywiście fajowe, ale na tym zdjęciu to jest jedno imadło czy dwa? Pytam, nie żebym chciał zostać czynnym entuzjastą wyplotów ręcznych, bo pozostając na chwilę w klimacie cytowanego wyżej Heraklita, jestem raczej płaczliwym entuzjastą, ale nie ogarniam tego imadła... :-P
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: Haze » czw cze 01, 2017 7:04 am

Ale fajowe...

TooCruel pisze:
Haze pisze:Nie jestem wielkim fanem e-Dymu, daleki też jestem od reklamowania czegokolwiek (zresztą "zerówkę" chyba można?), ale tym którzy przeoczyli maila przypominam, że dzisiaj od godz. 14 baza Optima 50ml/0mg będzie u nich do kupienia za równowartość gazety codziennej. Będzie też parę innych bonusów, np. minus 25% na aromaty...

"Panta rhei", czyli w luźnym tłumaczeniu "Wszystko w płynie"... Za dużo wody w tej wodzie. Po szybkim przeliczeniu wartości PG / VG o wysokiej czystości wychodzi tak +/- 0,5-0,7zł / 50ml.]

No wiesz, ale te butelki 50 ml takie dosyć poręczne są :lol: Zresztą gdyby do Twojego wyliczenia dodać cenę samej butli to zaczyna być korzystniej...
Obrazek
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

8 Urodziny E-DYM.pl

Postautor: TooCruel » czw cze 01, 2017 6:55 am

Haze pisze:Nie jestem wielkim fanem e-Dymu, daleki też jestem od reklamowania czegokolwiek (zresztą "zerówkę" chyba można?), ale tym którzy przeoczyli maila przypominam, że dzisiaj od godz. 14 baza Optima 50ml/0mg będzie u nich do kupienia za równowartość gazety codziennej. Będzie też parę innych bonusów, np. minus 25% na aromaty...

"Panta rhei", czyli w luźnym tłumaczeniu "Wszystko w płynie"... Za dużo wody w tej wodzie. Po szybkim przeliczeniu wartości PG / VG o wysokiej czystości wychodzi tak +/- 0,5-0,7zł / 50ml.

Ja mam coś ciekawszego dla wszystkich vape misiów... Dziś w LIDLU spotkałem bardzo fajnej jakości imadła modelarskie za 40zł(czyli jak za darmo). Przez przypadek 2 wskoczyły mi nawet do koszyka. Tak je sobie macam z każdej strony i nie ustępują pod względem jakości tzw półce pro, które kosztowały mnie 4-5x tyle. Jeżeli jacyś entuzjaści wyplotów ręcznych chcą spróbować swoich sił, to model z przyssawką będzie idealny:
Obrazek
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości