Na pohybel PSZENICY!

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: TooCruel » sob lip 15, 2017 6:17 pm

Haze pisze:
TooCruel pisze:Przez was mam ogromną chcicę na PSZENICĘ!

A co będziesz z nią robił? Wpierdzielał ziarna czy co? :mrgreen:

Konsumował... Ja mam takie pytanie poza konkursem: Jak potężnie różni się taka mączka ze sklepu vs np taka zrobiona w młynie np ze zbiorów z krośnieńskich bezkresnych pól. Bo jeżeli chodzi o wyroby końcowe, to np gotowego/ sklepowego pieczywa nigdy nie trawiłem(a takie domowe z własnej mąki mogę wcinać kilogramami - bez żadnych dodatków).
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: Haze » sob lip 15, 2017 6:04 pm

TooCruel pisze:Przez was mam ogromną chcicę na PSZENICĘ!

A co będziesz z nią robił? Wpierdzielał ziarna czy co? :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: adamsud » sob lip 15, 2017 5:50 pm

Dzięki Wam dobrzy ludzie za życzliwe zainteresowanie moimi problemami zdrowotnymi. Nie szukam jednak na forum waperskim diagnozy. To dłuższa i pełna zwrotów akcji historia :smile:. Interesował mnie jedynie ewentualny wpływ e-dymienia na alergię.
Jeszcze raz dzięki.
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Na pohybel PSZENICY!

Postautor: TooCruel » sob lip 15, 2017 3:31 am

Przez was mam ogromną chcicę na PSZENICĘ! Czas odstawić w kąt rasowy chiński ryż.
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: julka1973 » pt lip 14, 2017 10:10 pm

adamsud pisze:
robert pisze:Może jesteś uczulony na jakieś składnik płynu lub coś zawartego w aromacie.

Były już takie przypadki? Używam wyłącznie dodatków mentholu. Podejrzeń mam mnóstwo. W tym samym czasie przybył do domu kot, postarzałem się, kupowane produkty spożywcze osiągnęły dno jakości, piwo ma gorszy smak, wszystko wokoło wiecznie pyli itd itp.


Zrób testy uczuleniowe.
Mam kotkę od 16 lat a kocura od 3. Po niecałym roku od przygarnięcia kocura zaczęłam bardzo kaszleć. Po zrobieniu testów okazało się, że mam uczulenie na koty i astmę. :((
Zwierzęta zostały mimo uwagi mojej alergolog, że koty mnie zabijają. :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: Haze » pt lip 14, 2017 8:57 pm

adamsud pisze:Wybaczcie, że może nie zupełnie na temat, ale mam pytanie. Od kilku lat mam pewien niezupełnie może wstydliwy ale upierdliwy problem z alergią. Czasowo zbiegł się on z moimi zupełnie amatorskimi pierwszymi doświadczeniami waperskimi. Czasami się zastanawiam czy to możliwe aby te zdarzenia zbieżne czasowo miały ze sobą jakiś związek przyczynowo-skutkowy.

1. Po pierwsze to nie wiem ile masz lat, ale często alergie zaczynają się w okolicach 35.
2. Tak, składniki NIEKTÓRYCH "naszych" płynów potrafią uczulać, zwłaszcza jeśli przyswajasz je w towarzystwie innych alergenów.
3. Problem polega na tym, że ŻADEN lekarz nie wykona testu alergicznego np. na C5H8O2, bo po prostu nie będzie wiedział co to w ogóle jest.
4. Jeśli Twój problem nie jest zbytnio "wstydliwy" to może napisz otwarcie o co chodzi, na Salonie jest sporo osób, którym alergie nie są obce ...
Obrazek
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: lijden » pt lip 14, 2017 8:16 pm

adamsud pisze:
robert pisze:Może jesteś uczulony na jakieś składnik płynu lub coś zawartego w aromacie.

Były już takie przypadki? Używam wyłącznie dodatków mentholu. Podejrzeń mam mnóstwo. W tym samym czasie przybył do domu kot, postarzałem się, kupowane produkty spożywcze osiągnęły dno jakości, piwo ma gorszy smak, wszystko wokoło wiecznie pyli itd itp.


Proponuję pójść do pierwszego lepszego labu i zrobić test z krwi na kota. W tematach alergii jestem dość na bieżąco. Możesz też zrobić test jeśli dasz radę i odstawić wapowanie na np tydzień. Jeśli nic się nie zmieni to jednak brałabym po uwagę inne czynniki. Jakie masz dokładnie objawy?
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: robert » pt lip 14, 2017 8:08 pm

O aromat słyszałem i o glikolu też.Ale tylko słyszałem. Jak więcej glikolu mam w płynie to kaszlę mało płuc nie wypluje .Dlatego ma płyn 50/50.Po niektórych aromat bolała mnie głowa i dlatego jadę czystą bazę.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: Tommy Black » pt lip 14, 2017 8:06 pm

adamsud pisze:Używam wyłącznie dodatków mentholu. Podejrzeń mam mnóstwo. W tym samym czasie przybył do domu kot, postarzałem się, kupowane produkty spożywcze osiągnęły dno jakości, piwo ma gorszy smak, wszystko wokoło wiecznie pyli itd itp.


No, dokładnie takie przypadki były. A nawet kilku delikwentów się rozwiodło, sprzedało samochody a jeden kupił rower. :-P
Czyli nie ma się co załamywać, tym bardziej że rower latwo sprzedać...
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Na pohybel PSZENICY!

Postautor: adamsud » pt lip 14, 2017 8:00 pm

robert pisze:Może jesteś uczulony na jakieś składnik płynu lub coś zawartego w aromacie.

Były już takie przypadki? Używam wyłącznie dodatków mentholu. Podejrzeń mam mnóstwo. W tym samym czasie przybył do domu kot, postarzałem się, kupowane produkty spożywcze osiągnęły dno jakości, piwo ma gorszy smak, wszystko wokoło wiecznie pyli itd itp.

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości