"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: Haze » ndz lip 23, 2017 8:15 pm

lijden pisze:... zmieści się do goblina v3?? :D

Spokojnie. Patrz PW.
Obrazek
Awatar użytkownika
julka1973
Waperka
Waperka
Posty: 1094
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Podziękował: 2030 razy
Otrzymał podzięk.: 1261 razy
Płeć: Kobieta

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: julka1973 » ndz lip 23, 2017 12:23 pm

Tak się kończy słuchanie starszych kolegów. :-P
Jak przyjdzie paczka to zostanę zhrubarbarzonym truskawkowoszejkowym pinkmanem . :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: lijden » ndz lip 23, 2017 10:13 am

Haze pisze:Metka jest cool, zwłaszcza tatarowa :mrgreen: , taki tatar dla ubogich tudzież leniwych.

lijden pisze:Mówisz o Breaking Bad? :P

Jasne! Ponieważ @
Awatar użytkownika
TooCruel
zapewne marzy po nocach ale raczej żeby NIE dostawać ode mnie grzałek :mrgreen: a @
Awatar użytkownika
Tommy Black
i tak ma abonament, Komisja ds Gier Losowych i Zakładów ustaliła, że należy Ci się alien. Jak chcesz to napisz pod jaki parownik Ci go ukręcić.

PS. Jeśli będziesz kupować coś od Wampirów to obowiązkowo weź też TO.


:jupi: :jupi: :jupi: - zmieści się do goblina v3?? :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: Tommy Black » ndz lip 23, 2017 9:52 am

Haze pisze:Komisja ds Gier Losowych i Zakładów ustaliła, że należy Ci się alien.


Przynajmniej jakaś jedna i chwilowo nieprzekupna, porządna Komisja w tym kraju.
A nagroda pocieszenia dla Cruela?

Haze pisze:PS. Jeśli będziesz kupować coś od Wampirów to obowiązkowo weź też TO.


Weź też i to:
Vampire Vapes Rhubarbar

Obrazek

Pełna nazwa to:Vampire Vapes Rhubarbar & Custard

Nie wiem jak to smakuje ale ta nazwa...ach...ale wiem jak smakuje Rhubarb od Inawery, bo czasem lubię się zhrubarbarzyć.Jest pyszny.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: Haze » ndz lip 23, 2017 9:34 am

Metka jest cool, zwłaszcza tatarowa :mrgreen: , taki tatar dla ubogich tudzież leniwych.

lijden pisze:Mówisz o Breaking Bad? :P

Jasne! Ponieważ @
Awatar użytkownika
TooCruel
zapewne marzy po nocach ale raczej żeby NIE dostawać ode mnie grzałek :mrgreen: a @
Awatar użytkownika
Tommy Black
i tak ma abonament, Komisja ds Gier Losowych i Zakładów ustaliła, że należy Ci się alien. Jak chcesz to napisz pod jaki parownik Ci go ukręcić.

PS. Jeśli będziesz kupować coś od Wampirów to obowiązkowo weź też TO.
Obrazek
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: lijden » ndz lip 23, 2017 7:32 am

Haze pisze:
PS. W tym poście pojawiły się dwa hasła związane z filmowym produktem kultury masowej - pierwsza osoba, która napisze jaki to produkt otrzyma (jeśli będzie chciała) grzałkę typu Alien.



Mówisz o Breaking Bad? :P

Zaraz zobaczę co tam mają ciekawego, dziękuję :)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: Tommy Black » ndz lip 23, 2017 7:30 am

TooCruel pisze:PS. W tym poście pojawiły się dwa hasła związane z filmowym produktem kultury masowej - pierwsza osoba, która napisze jaki to produkt otrzyma (jeśli będzie chciała) grzałkę typu Alien.


To bylo dość trudne, ale z pomocą przyszedł Cruel a nawet Too:

TooCruel pisze:mają bzika na punkcie destylacji metki za pośrednictwem reakcji Leuckarta, która w pewnym równie magicznym serialu była omówiona tak okrężną drogą, że nie da się jej powtórzyć nawet 10x oglądając wszystkie sezony...?


Destylacja metki, reakcja Leuckarta, także zasady Schiffa, doprowadziły mnie do redukcyjnego aminowania benzylometyloketonu formamidem, co z kolei doprowadziło mnie
do ( po jakimś czasie oczywiście, kiedy pozbyłem się już kwasu mrówkowego)do odpowiedzi na pytanie Hazego i do wygrania Aliena.
Otóż te dwa hasła związane z filmowym produktem kultury masowej to Popcorn i Coca Cola.A serial o którym wspomniał Cruel, to Czterdziestolatek.
Nagrodę pragnę przekazać Cruelowi a poza tym to ja już niczego nie pragnę a Cruel Too pomógł.

PS
Z dziennika młodego wapera i w temacie. No trochę...
Wczoraj wypuścili mnie na miasto. W czasie miastowania zbiornik atomizera popadł w opróżnienie i zamiast po prostu, a byłem w wielkim salonie waperskim, kupić
sobie bazę i dolać, to ja, nie mam pojęcia dlaczego, kupiłem sobie liquid Liqua Premium Vape Pineapple i zalałem pusty już prawie zbiornik V8.
Po kilku chwilach przypomniał mi się Joseph Conrad i jego Między lądem a morzem i lądowanie na wyspie Perła Oceanu.Wyspa ta bowiem to istna emanacja cukru.
To najlepsza trzcina cukrowa na świecie.Piszę o trzcinie, cukrze, wyspie bo o ananasie napisać nie mogę.Zdarzało mi się co prawda pisać już o czymś czego nie ma
ale bez przesady...
Ponieważ zostalo mi trochę tego Liqua Premium Vape Pineapple Too Sugar to dodam dziś kilka kropel do 100 ml bazy i przegryzę to a potem zdam relację...
Awatar użytkownika
TooCruel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: sob mar 04, 2017 2:29 pm
Lokalizacja: Polska / Niemcy
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 289 razy
Płeć: Mężczyzna

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: TooCruel » ndz lip 23, 2017 5:05 am

Haze pisze:
lijden pisze:Owocówki, czasem jakieś ciasteczka czekolady

Ja raczej nie mam zbytniego talentu do mieszania, jedynie odtwarzam, i w dodatku owocówki i desery wapuję dość okazjonalnie, ale ostatnio pare smaków mnie zaintrygowało i ze spokojnym sumieniem Ci je polecę. Kilka naszych firm szybko dostosowało się do wymagań, tfu, Dyrektywy, i zaczęło sprowadzać "poważne" aromaty z zagranicy. Np. od Vampirów. Pinkman:

Obrazek

to ŚWIETNY mix rześkich owoców, do kupienia u Molinów. Jakby co to uprzedzam, że sugerowane stężenie 10% to trochę za dużo, radzę zacząć od 5%.

W tym samym sklepie dostaniesz też Heisenberga, który podobno MIAŻDŻY SYSTEM! W sklepie stacjonarnym mieli tylko pustą flaszkę do powąchania :facepalm: ale nawet to zapowiadało się nader ciekawie. W tej chwili czekam na przesyłkę i nie omieszkam podzielić się wrażeniami.

PS. W tym poście pojawiły się dwa hasła związane z filmowym produktem kultury masowej - pierwsza osoba, która napisze jaki to produkt otrzyma (jeśli będzie chciała) grzałkę typu Alien.


W sensie, że "autorzy" nazw magicznych aromatów mają bzika na punkcie destylacji metki za pośrednictwem reakcji Leuckarta, która w pewnym równie magicznym serialu była omówiona tak okrężną drogą, że nie da się jej powtórzyć nawet 10x oglądając wszystkie sezony...? (na szczęście są jeszcze książki / dobre uczelnie...)
Garaż(topka):
Mody: VT133, NX75, IPV5, Spartans, RX200
W terenie: EHpro Morph x2, TFV8(RBA-16), Merlin
Stacjonarnie: Temple 30mm, Velocity RDA, TF-RTA, Griffin 25+dziesiątki innych...
W planach: VT133 -> VT167
Brak pomysłów na setupy?: Instagram
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: Haze » ndz lip 23, 2017 12:50 am

lijden pisze:Owocówki, czasem jakieś ciasteczka czekolady

Ja raczej nie mam zbytniego talentu do mieszania, jedynie odtwarzam, i w dodatku owocówki i desery wapuję dość okazjonalnie, ale ostatnio pare smaków mnie zaintrygowało i ze spokojnym sumieniem Ci je polecę. Kilka naszych firm szybko dostosowało się do wymagań, tfu, Dyrektywy, i zaczęło sprowadzać "poważne" aromaty z zagranicy. Np. od Vampirów. Pinkman:

Obrazek

to ŚWIETNY mix rześkich owoców, do kupienia u Molinów. Jakby co to uprzedzam, że sugerowane stężenie 10% to trochę za dużo, radzę zacząć od 5%.

W tym samym sklepie dostaniesz też Heisenberga, który podobno MIAŻDŻY SYSTEM! W sklepie stacjonarnym mieli tylko pustą flaszkę do powąchania :facepalm: ale nawet to zapowiadało się nader ciekawie. W tej chwili czekam na przesyłkę i nie omieszkam podzielić się wrażeniami.

PS. W tym poście pojawiły się dwa hasła związane z filmowym produktem kultury masowej - pierwsza osoba, która napisze jaki to produkt otrzyma (jeśli będzie chciała) grzałkę typu Alien.
Obrazek
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

"Warzelnia, gorzelnia, bimbrownia - czyli nasze przepisy na liquidy"

Postautor: lijden » pt lip 21, 2017 11:08 pm

Haze pisze:
lijden pisze:No i gdzie te przepisy?

Napisz jakie klimaty lubisz?


Owocówki, czasem jakieś ciasteczka czekolady

Wróć do „Liquidy homemade”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bober5676 i 4 gości