Salonowi melomani

Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowi melomani.

Postautor: Irek » śr wrz 09, 2015 3:45 pm

Riccardo pisze:To ja polecę Janka Gwizdalę.
Dzięki, nie znałem, a jest świetny!
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowi melomani.

Postautor: Riccardo » śr wrz 09, 2015 1:33 pm

Iryston pisze:O tak, nie wspomniałem wcześniej, ale to jakby naturalna kolej rzeczy po bluesie i muzyce rockowej. W maju minionego roku byłem na doskonałym koncercie Namysłowskiego. Rewelacyjny był jego syn, Jacek. "Kosmiczny" puzon. Polecam. Popełniłem kilka zdjęć podczas koncertu.

To ja polecę Janka Gwizdalę. Basista, oczywiście. Robi bardzo ładny jazzik. Płyty były po „co łaska” (elektronicznie, oczywiście).
http://janekgwizdala.com

amsaw pisze:Coś mi się mocno wydaje, że możemy założyć w Salonie prężny klub tańczących inaczej :lol:

O tak :lol:

amsaw pisze:Therion

Uwielbiam, zwłaszcza te nowsze płyty, z chórami i orkiestrą.
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowi melomani.

Postautor: amsaw » śr wrz 09, 2015 1:31 pm

Coś mi się mocno wydaje, że możemy założyć w Salonie prężny klub tańczących inaczej :lol:
Gienek, punka słuchałem namiętnie w latach '80. Do Dezertera mam sentyment do dzisiaj. Zresztą moja nastoletnia córka ma ich całą dyskografię w smartfonie, tuż obok Sepultury :lol: Młodemu najbardziej podoba się młócka - Cradle of Filth i Therion. Zważywszy na to, że ma dopiero 6 lat, to gust nieco dziwny :lol:
Awatar użytkownika
giena1977
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: pt cze 12, 2015 8:02 pm
Lokalizacja: Podkarpacie
Podziękował: 646 razy
Otrzymał podzięk.: 301 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowi melomani.

Postautor: giena1977 » śr wrz 09, 2015 1:21 pm

amsaw z tańcem mam dokładnie tak samo :lol:
Muzyka - najwięcej słucham rocka w różnej postaci, kiedyś sporo punk rocka (teraz też mi się zdarza załączyć od czasu do czasu). Bardzo lubię też poezję śpiewaną, czyli tak trochę kontrastowo ;) :music:
Irek
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowi melomani.

Postautor: Irek » śr wrz 09, 2015 1:16 pm

amsaw pisze:Tańca szczerze, całym sercem nienawidzę. Ani uprawiać, ani oglądać
Riccardo pisze:No to jest nas dwóch
Trzech :mrgreen: Muzyka mi w tańcu nie przeszkadza, ale patrzeć lubię :lol:
Riccardo pisze:Jazz
O tak, nie wspomniałem wcześniej, ale to jakby naturalna kolej rzeczy po bluesie i muzyce rockowej. W maju minionego roku byłem na doskonałym koncercie Namysłowskiego. Rewelacyjny był jego syn, Jacek. "Kosmiczny" puzon. Polecam. Popełniłem kilka zdjęć podczas koncertu.
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowi melomani.

Postautor: Riccardo » śr wrz 09, 2015 1:04 pm

amsaw pisze:Metal / rock progresywny / wszelkie możliwe ciężkie brzmienia / rock lata '70 / muzyka klasyczna.
A poza tym wszystko, do czego nie można zatańczyć. Tańca szczerze, całym sercem nienawidzę. Ani uprawiać, ani oglądać :mrgreen:

No to jest nas dwóch :mrgreen:
Pogo się nie liczy :twisted:
Awatar użytkownika
amsaw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1867
Rejestracja: wt cze 09, 2015 8:30 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3123 razy
Otrzymał podzięk.: 2544 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowi melomani.

Postautor: amsaw » śr wrz 09, 2015 12:55 pm

Metal / rock progresywny / wszelkie możliwe ciężkie brzmienia / rock lata '70 / muzyka klasyczna.
A poza tym wszystko, do czego nie można zatańczyć. Tańca szczerze, całym sercem nienawidzę. Ani uprawiać, ani oglądać :mrgreen:

edit:
Zapomniałem o plumkanie w rodzaju Sigur Ros - uwielbiam *mrgreen*
Riccardo
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowi melomani.

Postautor: Riccardo » śr wrz 09, 2015 12:48 pm

Rock/Metal, Jazz, Klasyka w umiarze. Fascynuje mnie gitara basowa :)
Luk Goth
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowi melomani.

Postautor: Luk Goth » śr wrz 09, 2015 12:47 pm

W wolnych chwilach gram na pianinie :D
Irek
Płeć: nieokreślona

Salonowi melomani

Postautor: Irek » śr wrz 09, 2015 12:36 pm

Trwa rozmowa o literaturze, nie sposób nie spytać o muzykę :-)
Myślę, że każdemu towarzyszy na co dzień, że każdy ma swój ulubiony gatunek muzyczny, swojego ulubionego twórcę - zespół, kompozytora czy autora tekstów.
U mnie trwa ewolucja. Od zawsze wierny jestem bardom. W między czasie przeszedłem drogę od folku poprzez muzykę rockową do klasyki. Od kilku lat jestem pod wielkim wpływem perkusji, tej szeroko pojętej, szczególnie melodycznych instrumentów perkusyjnych jak wibrafon czy marimba.

Ciekaw jestem Waszych fascynacji.

Wróć do „Muzyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości