Pani Swojego Czasu

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Pani Swojego Czasu

Postautor: basika » wt paź 24, 2017 6:05 pm

kruszyna pisze: I właśnie dlatego poszukuję dobrej energii w tego typu rzeczach. :) (nie oznacza to, że zamierzam się katować jakimiś rygorystycznymi zasadami - próbuję stosować to, co wydaje mi się pomocne). Swoją drogą blog, który cytowałaś, jest też mega pozytywny w odbiorze :) Zamierzam się w niego bardziej zagłębić :)

P.S. Sama sobie się dziwię, że tak się przed Wami otwieram, ale co zostało napisane, niech takim będzie. :) Salon jest faktycznie bardzo gościnnym miejscem


Oczywiście @
Awatar użytkownika
kruszyna
poznaj kolejną fajną kobietę, nie bez powodu poleciłam Ci ten blog. Moim zdaniem najlepsze co może nas w życiu spotkać, to pozytywni ludzie. Takich szukaj i jak spotkasz, to nigdy nie pozwól im odejść. A Salon rzeczywiście jest dobrym miejscem, wszyscy się o to staramy, Ty również jak zauważyłam i to mnie ogromnie cieszy :P
*friends*
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2017 6:45 pm
Lokalizacja: Grajewo/Suwałki
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Kobieta

Pani Swojego Czasu

Postautor: kruszyna » pn paź 23, 2017 9:23 pm

Madzia pisze: dużo mnie nauczyła, szczególnie tych pyszności z kuchni...


Jesteś sadystką.. :lol: Jakie to szczęście, że mąż zjeżdża za tydzień :P będę się edukować :lol:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Pani Swojego Czasu

Postautor: Selene » pn paź 23, 2017 9:16 pm

Słodko się zrobiło, to ja trochę doprawię solą i pieprzem :-P
@
Awatar użytkownika
kruszyna
Twoja stronka jest świetna, podoba mi się ;) polubiłam i teraz będę czytać te ciekawe posty..
..pokażę Ci stronkę, do której ja uwielbiam zaglądać w wolnych chwilach *mrgreen* dużo mnie nauczyła, szczególnie tych pyszności z kuchni... http://bezfartuszka.pl/ mają też swoje Fb :-P polecam!
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Pani Swojego Czasu

Postautor: adamsud » pn paź 23, 2017 8:44 pm

kruszyna pisze:...P.S. Sama sobie się dziwię, że tak się przed Wami otwieram, ale co zostało napisane, niech takim będzie. :) Salon jest faktycznie bardzo gościnnym miejscem *wino*

Magiczne to miejsce ... :).
Dobra. Spadam. W końcu to temat dla Pań.
Awatar użytkownika
kruszyna
Waperka
Waperka
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2017 6:45 pm
Lokalizacja: Grajewo/Suwałki
Podziękował: 52 razy
Otrzymał podzięk.: 86 razy
Płeć: Kobieta

Pani Swojego Czasu

Postautor: kruszyna » pn paź 23, 2017 8:33 pm

basika pisze:
kruszyna pisze: Aktywne i ciekawe życie – jak najbardziej, ale w takim zakresie jaki mi odpowiada.


@
Awatar użytkownika
basika
i ja właśnie do tego zmierzam, bo na tą chwilę dopiero (od 3 miesięcy) przestawiam się na życie "słomianej wdowy" z dzieckiem. Nastąpiło u mnie sporo zmian w życiu (m. in. przeprowadzka do innego miasta, w tym samym czasie wyjazd męża za granicę) i szukam w sobie motywacji do działania, bo mam wrażenie, że opanował mnie straszny marazm. Do tej pory było zupełnie inaczej, mimo małego dziecka potrafiłam znaleźć w ciągu doby taki tylko mój czas, gdzie robiłam to co lubię. A teraz, żeby nie chłopaki z ekipy, którzy prawie na siłę mnie wyciągnęli z domu, nie pojechałabym nawet na strzelankę. I właśnie dlatego poszukuję dobrej energii w tego typu rzeczach. :) (nie oznacza to, że zamierzam się katować jakimiś rygorystycznymi zasadami - próbuję stosować to, co wydaje mi się pomocne). Swoją drogą blog, który cytowałaś, jest też mega pozytywny w odbiorze :) Zamierzam się w niego bardziej zagłębić :)

Tommy Black pisze: Obawiam się że kruszyna Cię zastrzeli...

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
, obawiać się nie ma czego :) jestem raczej tolerancyjna - jeden lubi azjatki, inny - pomidorową z ryżem :P chociaż ten nagłówek "szwagry" mnie nie zachęca (oczyma wyobraźni widzę od razu mojego szwagra) :lol:

P.S. Sama sobie się dziwię, że tak się przed Wami otwieram, ale co zostało napisane, niech takim będzie. :) Salon jest faktycznie bardzo gościnnym miejscem *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Pani Swojego Czasu

Postautor: basika » pn paź 23, 2017 7:18 pm

adamsud pisze:. A sztuka organizacji czasu ma doprowadzić tylko do tego aby w tym samym czasie zrobić kilka razy więcej niż bez tej sztuki. W sumie więc to jest sztuka na wykończenie samego siebie. Nie polecam.

@
Awatar użytkownika
adamsud
właśnie to, może trochę w zawoalowany sposób, chciałam powiedzieć ;)
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Pani Swojego Czasu

Postautor: adamsud » pn paź 23, 2017 7:07 pm

Ależ @
Awatar użytkownika
basika
, nikt nigdzie nie napisał, że dobra organizacja czasu ma doprowadzić do szczęścia. Ernest Hemingway kiedyś napisał, że "szczęście wśród inteligentnych osób to najrzadsza rzecz, jaką znam...". Tak więc szukający szczęścia sam musi sobie odpowiedzieć na pytanie czy woli być inteligentny, czy szczęśliwy :lol:. A sztuka organizacji czasu ma doprowadzić tylko do tego aby w tym samym czasie zrobić kilka razy więcej niż bez tej sztuki. W sumie więc to jest sztuka na wykończenie samego siebie. Nie polecam.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Pani Swojego Czasu

Postautor: basika » pn paź 23, 2017 5:52 pm

kruszyna pisze:Mnie czeka jeszcze wiele pracy nad samoorganizacją :-P Znajduje sobie zbyt dużo zadań zastępczych, dla tych które powinnam wykonać :P
A jak jest u Was Drożdżóweczki? *czajniczek*


Dziękuję @
Awatar użytkownika
kruszyna
. No oczywiście "kobieta ma wielką moc itd.", ale przyznam Ci się, że od dawna przestałam czytać poradniki i artykuły w stylu :zarządzaj lepiej czasem, bądź perfekcyjną panią domu, lub jak osiągnąć sukces. To nie dla mnie. Aktywne i ciekawe życie – jak najbardziej, ale w takim zakresie jaki mi odpowiada. Nie chcę się zmuszać do czegoś, do czego nie jestem przekonana, bo ktoś próbuje mi to wmówić. Chcę być w zgodzie ze sobą.Moim zdaniem nie ma recepty na życie i każdy ma prawo przeżyć je jak lubi. Jeden aktywnie wspinając się na kolejne szczyty, a drugi w fotelu pisząc wiersze. I to jest piękne.
Ja @
Awatar użytkownika
kruszyna
stawiam na coś innego. Najpierw trzeba siebie zaakceptować, pokochać z wszystkimi naszymi wadami i ułomnościami, a potem znaleźć dla siebie miejsca, osoby i pasje które będą nam najbliższe. I żadnej spiny, nic nikomu nie musimy udowadniać, choć często próbuje się nam to wmówić.
Nie pisz o sobie :
Mnie czeka jeszcze wiele pracy nad samoorganizacją


Zapamiętaj, nic nie musisz i zrobisz tylko tyle na ile będziesz miała siły i ochoty. To lepsze podejście do życia niż narzucanie sobie często wyśrubowanych norm.

Tu znalazłam tam takie zdanie :
Jestem wielką zwolenniczką planowania po swojemu, czyli takiego planowania, które nam sprzyja, które powoduje, że jesteśmy szczęśliwe, i które przede wszystkim sprawia, że realizujemy to, na czym nam zależy (aby mieć czas na to, na co chcemy mieć czas!).


I o to właśnie chodzi, a do tego nie potrzebujemy szkoleń, ani poradników. Czasami wystarczy rozmowa z kimś nam bliskim i życzliwym :hug:

Ja często tu zaglądam : http://www.wyrwanezkontekstu.pl/motywac ... oworoczne/

I między innymi przeczytałam:

O jak osobista definicja szczęścia
Wiesz, jaki jest największy problem ze szczęściem? Nie dla każdego znaczy ono to samo. Dla jednych to zdrowie, dla innych miłość życia u boku, dla jeszcze innych – Aventador w garażu albo autograf Kim Kardashian wyryty dłutem na tyłku. I wiesz, co? Każda z tych definicji jest tak samo w porządku. Dlatego nie miej do siebie pretensji, ilekroć nie wpisujesz się w normy. Zamiast tego rób to, na co masz ochotę, bo nikt nie przeżyje życia za Ciebie i nikt też za Ciebie nie umrze.

Zajrzyj i Ty, zachęcam.. :smile: *czajniczek*
Awatar użytkownika
krisIs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr lip 19, 2017 3:05 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 64 razy
Otrzymał podzięk.: 218 razy
Płeć: Mężczyzna

Pani Swojego Czasu

Postautor: krisIs » pn paź 23, 2017 4:23 pm

Tommy Black pisze:
krisIs pisze:Forum http://braciasamcy.pl/ :D :D :D i strona http://samczeruno.pl/


Kris! Czy Ty na pewno dobre linki daleś? Znaczy do tego co chcialeś bo linki jako tako działają ale popatrz co tam jest:

Seks
Seks Dziwki i szwagry / zaliczanie pasztetów / zaliczanie mężatek


Przecież to wręcz nieprzyzwoite. Obawiam się że kruszyna Cię zastrzeli... :boje: :P


Jak to, każdy ma inne drogi do samorealizacji i cele w życiu :) Ja zawsze chciałem w poczet "zdobyczy" spotkać azjatkę i afroamerykankę :wtf: no ale taka jedna Polka wygrała wyścig.

Co do forum, można sporo ciekawych rzeczy poczytać, dział o rozwijaniu się też jest.
Dział o manipulowaniu kobietami, czy też dot. rozwodów jest niczym dobra nowela.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Pani Swojego Czasu

Postautor: Tommy Black » pn paź 23, 2017 4:13 pm

krisIs pisze:Forum http://braciasamcy.pl/ :D :D :D i strona http://samczeruno.pl/


Kris! Czy Ty na pewno dobre linki daleś? Znaczy do tego co chcialeś bo linki jako tako działają ale popatrz co tam jest:

Seks
Seks Dziwki i szwagry / zaliczanie pasztetów / zaliczanie mężatek


Przecież to wręcz nieprzyzwoite. Obawiam się że kruszyna Cię zastrzeli... :boje: :P

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości