Zasilanie do Aresa

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Zasilanie do Aresa

Postautor: miblah » śr gru 20, 2017 3:05 pm

Wolałbym chyba jednak Pico 25. Aczkolwiek @
Awatar użytkownika
Haze
pozytywnie oceniał P80. Generalnie, jakościowo są to podobne sprzęty. Stosunek jakość/cena jest bardzo ok - kwestia gustu.

Na początku tego posta masz podlinkowane tematy dotyczące ładowarek: viewtopic.php?f=89&t=2884
Obrazek
Ragnor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 05, 2017 5:03 pm
Lokalizacja: Opole
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Zasilanie do Aresa

Postautor: Ragnor » śr gru 20, 2017 2:50 pm

Tenmen, no tani nie był :( . Zaszalałem trochę na święta :P .

Madzia, generalnie wygląd nie ma większego znaczenia, bardziej cena :P . Chciałbym, żeby mi to starczyło na długo i w miarę możliwości się nie psuło. Trochę poszperałem i mam dwa wstępne typy: 85W Eleaf iStick Pico 25 TC MOD i 80W Wismec Sinuous P80 TC. Różnica w cenie 50 zł na korzyść iSticka, to akurat na ładowarkę będzie (bo pewnie też potrzebna, może NITECORE UM10 USB?). No chyba, że ten Wismec jest pod każdym względem lepszy...
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Zasilanie do Aresa

Postautor: Selene » wt gru 19, 2017 9:16 pm

Ragnor pisze:...Trochę poczytałem, obejrzałem recenzje na YT i napaliłem się na Aresa 5ml, którego dzisiaj zamówiłem w przedsprzedaży :P . Stąd pytanie - jakie zasilanie dokupić? Któreś z tych wymienionych w Waszym poradniku dla początkujących? Czego byście nie polecili :P ?

Witaj @
Awatar użytkownika
Ragnor
:db:
To zależy od wielu czynników... jaką możesz przeznaczyć kwotę na to zasilanie, jaki potrzebujesz.. na jakie akumulatory i na ile... jaki kolor Ci się podoba itd...
proponuję zajrzeć tutaj... viewforum.php?f=80 ;)

Zachęcam Cię do przywitania w tym temacie... viewtopic.php?f=89&p=37748#p37748
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Zasilanie do Aresa

Postautor: Tenmen » wt gru 19, 2017 8:14 pm

Fajny parownik...ale nie tani...niech wypowiedzą się mądrzejsi...może znowu będę musiał kasę zbierać;-(

Obrazek
Ragnor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 05, 2017 5:03 pm
Lokalizacja: Opole
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Zasilanie do Aresa

Postautor: Ragnor » wt gru 19, 2017 6:52 pm

Jestem nowy na forum, więc na początek chciałbym się przywitać :P .

Co do tematu - od dłuższego czasu mam iSticka 20W i Nautilusa mini. Uznałem, że najwyższy czas przejść na "wyższy poziom" chmurzenia (zwłaszcza że Nautilus ledwo zipie po małym wypadku). Trochę poczytałem, obejrzałem recenzje na YT i napaliłem się na Aresa 5ml, którego dzisiaj zamówiłem w przedsprzedaży :P . Stąd pytanie - jakie zasilanie dokupić? Któreś z tych wymienionych w Waszym poradniku dla początkujących? Czego byście nie polecili :P ?

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i przepraszam, jeśli piszę w złym temacie.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości