Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » śr mar 07, 2018 8:43 pm

A no widzisz, te skróty :lol:
Powiem Ci, że nie mam bladego pojęcia ponieważ jeszcze nie próbowałem, na pewno to zrobię, żeby mieć odniesienie, jednak na razie tylko w dual coilu dymię.

Ja Ammita dual dorwałem za 99.90 w stacjonarnym E - *czajniczek* więc cena fajna.
Obrazek :czajniczek:
Iczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Iczi » śr mar 07, 2018 8:32 pm

Gregory pisze: Eee chyba nie załapałem :oops:


Czy dobrze działa na pojedynczej grzałce? Może głupie pytanie, ale wolę się upewnić przed kupnem, a męczy mnie to od kilku dni.
:papa:
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » śr mar 07, 2018 7:24 pm

Iczi pisze:Bez problemu działa na SC? :D

Eee chyba nie załapałem :oops:

siema13 pisze:Dla mnie świetny atomek, bardzo idiotproof, nie wymaga poświęcania nie wiadomo ilu godzin żeby dobrze ułożyć watę, żeby dobrze dobrać grzałkę etc etc, żeby nie było zwierzaka w płucach i liquidu wszędzie poza atomkiem. Mi trochę ustnik nie pasował to wymieniłem:) PS mój na przymkniętym powietrzu gwiżdże jak gwizdki alarmowe dla wopru:D


No jak pisałem mi też się podoba, jedyne co sprawia mi problem to wyciek, jak pisałem w powitalni vapuję od bardzo dawna jednak wziąłem się za moda własne grzałki i "kucharzenie" liquidów dopiero jakiś miesiąc temu z czego najlepiej wychodzą mi liquidy :lol: właśnie skończyłem drugą partię która teraz powędruje na przegryzanie :smile:

Idiotproof powiadasz, może nie wystarczająco :lol: :-P ale tak na poważnie to wiem, że muszę się sporo nauczyć odnośnie robienia setupów i największe braki mam w układaniu waty bo grzałeczki jako tako mi idą :smile: miejsca mnóstwo i fajnie się układa.
Dziś przy okazji zakupów bazy aromatów i takich tam zakupiłem polecany tu drut 30ga*3 + 38ga zobaczymy jak z niego wyjdą grzałeczki :smile:
Smak zaczyna oddawać co raz lepiej, bobra brak, tylko ten wyciek, jak się bardziej przyjrzałem to nie cieknie z airholi tylko jakby z łączenia bazy z górą.
Mój nie gwiżdże, jest takie przytłumione syczenie :D

To teraz tak konkretniej, tak wygląda moje ułożenie bawełny (Jakoś mi się nie udało wstawić fotek bezpośrednio na forum, więc jest link)
https://photos.app.goo.gl/HeqrgaqVsiFMysRS2

Widzę, że z jednej strony bawełna jest lekko przypalona? po 3 dniach, hmm, i tak jak patrzę na to na zdjęciach to z jednej strony, tej przypalonej jest mało waty?
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
siema13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: siema13 » śr mar 07, 2018 5:15 pm

Dla mnie świetny atomek, bardzo idiotproof, nie wymaga poświęcania nie wiadomo ilu godzin żeby dobrze ułożyć watę, żeby dobrze dobrać grzałkę etc etc, żeby nie było zwierzaka w płucach i liquidu wszędzie poza atomkiem. Mi trochę ustnik nie pasował to wymieniłem:) PS mój na przymkniętym powietrzu gwiżdże jak gwizdki alarmowe dla WOPRu:D
Iczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Iczi » śr mar 07, 2018 3:06 pm

Bez problemu działa na SC? :D
:papa:
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » śr mar 07, 2018 11:44 am

Podepnę się pod temat, od zeszłej soboty jestem w posiadaniu Ammita, podoba mi się, jak na green coilmakera bardzo fajnie buduje się setupy.
Póki co zakupiłem drut od GeekVape N80 FUSED CLAPTON 28GA*3+36GA ukręciłem z tego 3mm średnicy 6 zwojów w dualu co po ustawieniu i zalaniu dało 0,22 ohm i działa mi to na jakichś 55 - 60W
Bawełny używam Native Wicks, taką mi zasugerowali w Stacjonarnym E-;), póki co nie mam porównania z inną ale wydaje się ok.
Co do smaku to jeszcze chyba muszę się sporo nauczyć ale coś tam oddaje, choć na stockowej grzałce od TFV8 Baby Beast było lepiej, wierzę jednak, że z każdym setupem będzie lepiej :) za to chmura :wow: :lol:

Mam natomiast problem bo ... cieknie, przeczytałem ten temat i większość twierdzi, że suchutko i nic nie uroni, może coś robię źle?
Pierwszy setup miał chyba za mało waty i pewno dla tego coś tam pociekło, przy nowym zwinąłem watę w miarę ciasno i pakując ją w grzałki wchodziła z wyraźnym oporem ale nie złorzyła grzałki, rozczochrałem końcówki i ułożyłem tak, że dochodzi do spodu kanałów i zasłania całe otwory podające liquid.

Może jakaś sugestia co sprawdzić?
Będę dźwięczny :bender:
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: slaviop » czw gru 28, 2017 4:19 pm

Do mnie dotarł dopiero wczoraj
Rozpakowałem dopiero około 23 i zacząłem zabawę z uzbrajaniem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie bawiłem się w skrętki czy claptony zwykły drut 0,4 ss od pszczelarza. na wiertle 3 milimetry po 10 zwojów. Bawełna przewleczona przez otwory i przycięta przy krawędzi a następnie ułożona w otworach. Opór 0,35 ohma 250 stopni i 50 watt. Płyn 50/50.
Smak bajka. Tylko ten mizerny przeciąg powietrza. Już dawno żylaków za uszami nie miałem. Chyba muszę się do niego przyzwyczaić.
Póki co jestem zadowolony , wycieków brak
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
miblah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1439
Rejestracja: sob wrz 24, 2016 6:47 pm
Lokalizacja: Salon
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1076 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: miblah » sob lis 04, 2017 4:39 pm

Kup sobie na początek "drut, który ma sens": viewtopic.php?f=84&t=2775
Obrazek
Awatar użytkownika
Valooos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: sob lis 04, 2017 11:48 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Valooos » sob lis 04, 2017 11:53 am

Hey, jestem świeżakiem jeśli chodzi o grzałki. Na dniach pojawi sie u mnie Ammit Dual w secie z Dragiem.
Jakie grzałki polecacie? Kręcić na razie nie chcę. A na start bym chciał coś nabyć. Gdzie co i jak ;)
Dzięki za chęć pomocy. :)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Selene » pn paź 30, 2017 6:51 pm

sikor pisze:Wasze Ammity też delikatnie gwiżdżą przy otwartym na 1/3 przepływie powietrza? :P

Mój nie :-P
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości