Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 31 gru 2017, 13:27:08

Witaj @
Awatar użytkownika
hipoteza
:)
Awatar użytkownika
hipoteza
Waperka
Waperka
Posty: 20
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:54:48
Punkty reputacji: 12
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: hipoteza » 31 gru 2017, 13:12:51

Witam, o forum słyszę od dobrych kilku miesięcy, ale jakoś tak się nie złożyło wcześniej.
I dopiero wczoraj zupełnym przypadkiem zostałam zachęcona do zarejestrowania się w Salonie. No to się zarejestrowałam, bo podobno jest tu fajnie ;)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 30 gru 2017, 15:15:42

eSCeZeto pisze:Witam.

Mam na imię Jakub, lat 27, mieszkam na stałe w NL, przygodę z vapowaniem rozpocząłem jakieś 2-3 lata temu, później chwilowa przerwa na rzecz zwykłych fajek, fajki odstawiłem i znów zacząłem vapować aż do dziś. Kilka regulowanych modów przeszło przez moje ręce, Vaporesso Tarot Pro, kilka smoków, obecnie na stanie mam kilka boxów, Ijoy captain, Asmodus Minikin V2 - te zazwyczaj używam jeżdżąc autem, do normalnego vapowania używam zazwyczaj mechów, Stealth Mod od Complyfe, Vgod Elite i jakiś revolver V2.5 od AtomVapes. Dlaczego to forum ? Dlaczego nie, zawsze to jakieś urozmaicenie i ludzie od których można się sporo nowych rzeczy nauczyć :)

Pozdrawiam !


Część z nas zna i lubi NL.Ale są tacy co lubią USA, RFN, a nawet FR. Nikogo nie dyskryminujemy ani z powodu koloru skóry ( jesteś bialym,hetero mężczyzną?) ani zamieszkania ani religii czy przynależności partyjnej. Zresztą do Salonu przychodzimy bez książek do nabożeństw i bez legitymacji partyjnych. Mamy nadzieję że co jakiś czas opowiesz nam co się dzieje w NL w sprawach ein.No i zawsze możesz oczekiwać od nas pomocy tam na miejscu ( NL ), nie tylko tu. Mamy lotne brygady. ;)

Witamy w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 30 gru 2017, 13:56:12

misiojogi pisze:Witam wszystkich serdecznie. Mam na imie Maciek.
Kilka miesięcy temu przeszedłem na e-faje ponownie, tylko tym razem nie z ciekawości lecz z konieczności ( szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie itd. )

Witaj Maćku, bardzo się cieszę że zadbałeś o swoje zdrowie. Myślę że przejście na EIN, to dobra decyzja i Twój organizm na pewno to odczuje w pozytywnym sensie. I oczywiście życzę Ci abyś wytrwał. Myślę że to miejsce, a przede wszystkim zgromadzeni tu ludzie pomogą Ci w tym. *czajniczek*

eSCeZeto pisze:Mam na imię Jakub... Dlaczego to forum ? Dlaczego nie, zawsze to jakieś urozmaicenie i ludzie od których można się sporo nowych rzeczy nauczyć :)


Słusznie piszesz Jakubie. Forum to miejsce gdzie pomagamy sobie, a Ty stałeś się już częścią tego miejsca. Witaj :smile:
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 30 gru 2017, 13:30:39

Witaj @
Awatar użytkownika
eSCeZeto
eSCeZeto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2017, 12:38:53
Punkty reputacji: 24
Lokalizacja: Holandia
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: eSCeZeto » 30 gru 2017, 13:08:00

Tenmen pisze:O Holender!!! :smile: :smile: :smile: bo NL to chyba Nederland witaj eSCeZeto :bry: :-P :-P :-P ludzi ciekawych od których można się nauczyć jest tu sporo...z tym że niekoniecznie rzeczy dobrych i przyzwoitych :-P :-P a propo w sa jakieś fajowe liquidy w Nederlandach....takie hmmmm bardziej zielone :wtf: :wtf: Pozdrawiam



Można dokupić "wkładkę" którą dolewasz do swojego normalnego liquidu :) ale to nie dla mnie :). Nie zmienia to faktu, że podobno "trzepie" tak jak powinno :D
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2377
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 261 razy
Otrzymał podzięk.: 137 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 30 gru 2017, 13:04:16

O Holender!!! :smile: :smile: :smile: bo NL to chyba Nederland witaj eSCeZeto :bry: :-P :-P :-P ludzi ciekawych od których można się nauczyć jest tu sporo...z tym że niekoniecznie rzeczy dobrych i przyzwoitych :-P :-P a propo w sa jakieś fajowe liquidy w Nederlandach....takie hmmmm bardziej zielone :wtf: :wtf: Pozdrawiam
eSCeZeto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 30 gru 2017, 12:38:53
Punkty reputacji: 24
Lokalizacja: Holandia
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: eSCeZeto » 30 gru 2017, 12:49:08

Witam.

Mam na imię Jakub, lat 27, mieszkam na stałe w NL, przygodę z vapowaniem rozpocząłem jakieś 2-3 lata temu, później chwilowa przerwa na rzecz zwykłych fajek, fajki odstawiłem i znów zacząłem vapować aż do dziś. Kilka regulowanych modów przeszło przez moje ręce, Vaporesso Tarot Pro, kilka smoków, obecnie na stanie mam kilka boxów, Ijoy captain, Asmodus Minikin V2 - te zazwyczaj używam jeżdżąc autem, do normalnego vapowania używam zazwyczaj mechów, Stealth Mod od Complyfe, Vgod Elite i jakiś revolver V2.5 od AtomVapes. Dlaczego to forum ? Dlaczego nie, zawsze to jakieś urozmaicenie i ludzie od których można się sporo nowych rzeczy nauczyć :)

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: 15 maja 2017, 12:38:50
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: sikor » 30 gru 2017, 10:02:06

Witaj @
Awatar użytkownika
misiojogi
:)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22424
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 30 gru 2017, 09:47:39

misiojogi pisze:Tak się poukładało że obecnie mieszkam w górnej części Włoch


Nie martw się, jesteśmy z Tobą, są gorsze rzeczy które spotykają dobrych ludzi.Może górna część Włoch nie jest najgorszym nieszczęściem?
My jesteśmy w dolnej części globusa ale chwilowo globus mamy w lombardzie to nie pokażemy Ci gdzie dokładnie a trudno to opisać...
Czuj się tu dobrze, tu jest ciepło i uważaj na nisko przelatujące drożdżówy, zwłaszcza jutro, bo zamierzają tańczyć... :-P

Witamy zatem w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości