Atomizer (prawie) bez wycieków.

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
idealme1337
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 5:47 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: idealme1337 » śr lut 14, 2018 1:09 pm

I takiej odpowiedzi oczekiwałem :mrgreen: . Prawdopodobnie go wezmę, opiszę na forum, a jak się nie spodoba to poszukam chętnego. Dzięki za pomoc @
Awatar użytkownika
Haze
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Haze » śr lut 14, 2018 12:29 pm

To może się odezwę, zanim Kolega wymieni kolejne 16 parowników do rozważenia :mrgreen: @
Awatar użytkownika
idealme1337
, w pierwszym poście oddałeś właściwie strzał w dychę - Blitzen od 3 tygodni nie popuścił mi ani kropli, czadzi okrutnie a i smak oddaje nienajgorzej. Trochę się poci przez te boczne airhole ale bez tragedii. I pamiętaj, że pisze Ci to zdolny człowiek, któremu udało się totalnie zalać, uwaga, Zeusa :mrgreen: :mrgreen:
Co ciekawe podobnie mam z Faraonem mini, ale to zapewne kwestia przypadku - taka konstrukcja prędzej czy później MUSI się zlać :smile: Poza tym Faraon ma dużo mniejsze możliwości jeśli chodzi o regulację przeciągu.
Ammit może i zbiera pozytywne recki ale raczej nie za szczelność - jak lubisz poczytać o Arce Noego to Ammit będzie jak znalazł :lol:
Aromamizer?? Nieee no, bez jaj, kto chce Ci go wcisnąć??
Obrazek
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: ndz gru 03, 2017 6:43 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: ziooloo » śr lut 14, 2018 12:08 pm

Wg mnie do smaku nadają się bardziej parowniki pod 1 grzałkę z dobrym przepływem powietrza ale to tylko moje zdanie, Masz jeszcze Ammita mini i Pharaoh nie mini tego drugiego sam właśnie używam i jestem zadowolony, chyba że pomyślisz o squonku sam mam RDA do "smakowania" i zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: BarthezzVTi » śr lut 14, 2018 12:01 pm

Z Ammitem będziesz miał ten problem( jak w każdym parowniku z dolnym AF), ze będą się zbierały skropliny przy AF. Co w efekcie będzie bardzo podobne do wylewania. Jeżeli juz, to szukaj tanka pokroju Zeusa, czyli górny AF. Ale jak niektórzy twierdzą, smak na tym traci.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Tommy Black » śr lut 14, 2018 11:15 am

idealme1337 pisze:...jednak Aromamizer ma ciekawy airflow i możliwość kontroli dopływu liquidu co może zniwelować wycieki.


O, to ciekawostka.Pierwszy raz słyszę o tym by kontrola przepływu liquidu niwelowała wycieki...no ale rzeczywiście, Aromamizer ma ciekawy airflow. Ludzie tłumnie stoją w kolejkach do muzeum aby go obejrzeć... :P :-P
Awatar użytkownika
idealme1337
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 5:47 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: idealme1337 » śr lut 14, 2018 11:10 am

Ogólnie z combo trochę się nie lubimy. Mimo wielu kombinacji z watą i jej ułożeniem nadal cieknie. Interesuje mnie najlepiej coś z możliwością kontroli dopływu liquidu. Do stawki dołączają jeszcze Ammit dual i Aromamizer Supreme V2. Najbardziej interesuje mnie zbierający dużo pozytywnych recenzji Ammit, jednak Aromamizer ma ciekawy airflow i możliwość kontroli dopływu liquidu co może zniwelować wycieki.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Azgar » śr lut 14, 2018 11:07 am

@
Awatar użytkownika
Smok_
w limitless + zdażyło mi się za mocno przykręcić pin i pękł. Wykręć go i zobacz czy nie jest pęknięty. Wbrew pozorom nawet złamany może działać.
Używałem go na złamanym jeszcze ponad tydzień. Potem zrobiłem przeszczep z klona.
Smok_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 24, 2018 4:56 pm
Lokalizacja: Ski
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Smok_ » śr lut 14, 2018 9:10 am

Ja również mam Combo (wersję II) i też wycieków nie stwierdzono, a nie jestem nawet doświadczony w układaniu waty. Jedyny minus jest taki, że po dwóch miechach coś mi się z pinem dzieje złego, ale to swoją drogą.
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: BarthezzVTi » śr lut 14, 2018 6:17 am

Każdy mnie przestrzegał, że na RDTA będzie mi się lało. Na limitlessie plus jak i peerlessie, nie ważne czy ja jedną czy ja dwie grzałki, to zawsze mam sucho.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Tommy Black » wt lut 13, 2018 8:38 pm

Iceberg pisze:ale z tych nowych nie zdarzylo mi sie ani razu a jezeli cieklo to wiedzialem ze powodem jest zle zamocowana wata i jej grubosc,ilosc...


Niestety nie tylko źle ułożona bawełna. Także nieodpowiednio dobrana bawełna do gęstości plynu, źle ułożona grzałka w bazie, nadmierne często zatkanie kanałów transportu ale także a czasem może głównie sposób chmurzenia. Kiedy ma się atomizer i konfig do DTL to trzeba chmurzyć DTL. Każde lekkie pociągnięcie będzie generować jednorazowy wyciek.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości