GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: Azuel » pt lut 16, 2018 8:11 pm

Kurcze czytam i czytam te ohy i ahy i ciekawi mnie czy będzie tak rewelacyjny na singlu.? Sprawdziłby ktoś.
Zeus też wydawał mi się hmm lepszy od engine nano a niestety nie jest i smakowo obs rozkłada na łopatki Zeusa.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: Haze » pt lut 16, 2018 6:30 pm

adamsud pisze:No i estetyka (czyli to pękate szkiełko) nie bardzo mi podchodzi.

Estetyka to pół biedy, gorzej że przy takim kształcie jedno przewrócenie się moda i jest po baniaku...
Tak czy inaczej Blitzen niezmiennie mnie zadziwia :ed: Wrzućcie w niego dwie grzałki, ewidentnie to lubi :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: Tommy Black » pt lut 16, 2018 5:57 pm

adamsud pisze: Bez trudu (i bez zbędnych dokładek) można w niej zainstalować sobie tylko jedną grzałkę. Czyżby więc parownik idealny? Poczekajmy. Testuję szczelność. No i estetyka (czyli to pękate szkiełko) nie bardzo mi podchodzi. Wolę jednak smaczne jedzenie podane w manierce niż piękne porcelanowe talerze z kiepskim daniem.


Tak, to jest też duża zaleta, bez najmniejszego problemu urządza się go wewnątrz jedną grzałką, mówię to co prawda na podstawie objerzenia jak to zrobił Don Miro. Ja raczej nigdy takiego mistrzostwa nie osiągnę ale przynajmniej widzialem. :-P A ta estetyka, hmmm... ja lubię te pękate szkiełka, choć to w Blitzenie akurat jest wyjątkowo paskudne. Tego typu szkiełek nie lubię. Ale @
Awatar użytkownika
adamsud
weź pod uwagę że zyskujesz ponad 100 % więcej pojemności, to ma dla mnie akurat duże znaczenie, więc trudno, zjem tego homara z manierki... :lol:
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: adamsud » pt lut 16, 2018 5:47 pm

Tommy Black pisze:....Kiedy tylko zobaczylem pierwsze fotografie Blitzena od razu napisałem że to na pewno będzie dobre.

Też miałem przeczucie, że ten atomizer może być ciekawą propozycją. Dlatego od razu wziąłem dwie sztuki: gun metal i SS. Pomny jednak na przestrogi sir @
Awatar użytkownika
Haze
go aby nie oceniać dnia przed zachodem (czyli nie chwalić parowników na podstawie "first look") zamknąłem gębę na kłódkę. Ze sprzętu korzystam dopiero drugi wieczór. Bardzo, bardzo fajny produkt. Po raz pierwszy chyba mam do czynienia z atomizerem, w którym producent pozwolił użytkownikowi samodzielnie dobrać sobie poziom przepływu powietrza w tak dużym zakresie. W innych parowniczkach bywa, że przelot jest za mały (nawet ten maksymalny) lub za duży. Bywa też tak, że stopień regulacji nie pozwala dobrać sobie satysfakcjonującego wiatru we włosach. W blitzenie każdy uzyska to czego oczekuje. Muszę też zdecydowanie pochwalić bazę atomizera. Bez trudu (i bez zbędnych dokładek) można w niej zainstalować sobie tylko jedną grzałkę. Czyżby więc parownik idealny? Poczekajmy. Testuję szczelność. No i estetyka (czyli to pękate szkiełko) nie bardzo mi podchodzi. Wolę jednak smaczne jedzenie podane w manierce niż piękne porcelanowe talerze z kiepskim daniem.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: Tommy Black » pt lut 16, 2018 1:31 pm

Ja też, ja też, :) mam! I bardzo się cieszę że nie zawiódł mnie mój waperski nos. Kiedy tylko zobaczylem pierwsze fotografie Blitzena od razu napisałem że to na pewno będzie dobre. I jest lepsze niż dobre. Jest świetne, choć moja opinia na razie opiera się o dwa opróżnione, powiększone baniaki. Swoją drogą to nie jest trudne, albowiem Blitzen pożera straszliwie wszystko co się do niego zatankuje. Nie przeszkadza to jednak, tankowanie to trzy sekundy. Podoba mi się też wizualnie a mam wersję gun metal. Sorry za poniższe zdjęcie, ale deszcz ze śniegiem a Tommy prawie niewidomy.Może coś tam wypatrzycie... ;) ( Za chwilę przynajmniej deszcz przestał padać, telefon zdążył wyschnąć, więc poprawiłem nieco ten poprzedni koszmarek... :P

Blitz01.jpg




PS
Ja też mam z tego sklepu co sklepu co @
Awatar użytkownika
adamsud
.A o sklepie napiszę więcej tyle że w innym dziale.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: adamsud » czw lut 15, 2018 10:39 am

marox pisze:Chciałem na szybkości mieć :) a nie czekać 20 dni :)

W poniedziałek kupiłem w Świecie Wapowania (Kraków lub Oświęcim). Dzisiaj do mnie dotarł. Od razu jednak tłumaczę, że dokonałem zakupu "na firmę" tak więc sprzedaż na odległość była możliwa.
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: lijden » wt lut 13, 2018 9:26 pm

I po co ja na forum wchodziłam :O Nie dość żę fajne ustrojstowo to jeszcze na GB promka na 25 dolców z 38 :O
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: Azuel » wt lut 13, 2018 3:27 pm

Niby 5/8 dni nie 20 wysyłają z Czech (jak zaznaczysz) ja wczoraj zamówiłem ciekawe za ile przyjdzie.
P. S. Widziałem w sklepie Waperskim w Ostrołęce lecz cenowo na GearBest mam takie 2 - wolę poczekać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
marox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 05, 2018 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: marox » wt lut 13, 2018 2:16 pm

Chciałem na szybkości mieć :) a nie czekać 20 dni :)

slop pisze:
marox pisze:Gdzie można dostać ten parownik :)


Gearbest na przykład ;]
Awatar użytkownika
slop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:08 am
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 39 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Blitzen RTA 2ml/5ml

Postautor: slop » wt lut 13, 2018 1:34 pm

marox pisze:Gdzie można dostać ten parownik :)


Gearbest na przykład ;]

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: darek11, Igoreczek, spalonny i 23 gości