Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
pONczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2018, 13:54:52
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Białystok
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: pONczek » 21 lut 2018, 17:37:06

Witam. Trafiłem tu, można powiedzieć, dzięki @
Awatar użytkownika
PucH2
bo wspomniał o Was, o tym forum na "trawniku". Zarejestrowałem się tu w celu, obserwacji bazarku, nowinek w świecie e-p no i chyba mojego ulubionego działu, gdzie są zdjęcia setupów :)

Jako że się witam, to muszę napisać parę słów o sobie. Na imię mam Mateusz, lat 28. Pracuję jako magazynier w hurtowni hydrauliczno-sanitarnej. Prywatnie lubię spędzać czas przy grach PC, zazwyczaj multi, bo cenię sobie kontakt z ludźmi. Gdy granie się nudzi, nie pogardzę dobrym filmem lub serialem i tu z pomocą przychodzi Netflix, który pomógł mi odstawić, tzw. oglądanie TV gdzie jest pełno reklam. To taki duży skrót, bo w sumie nie ma czym się chwalić :)


P.S. Na trawniku udzielam się pod nickiem tabacznik.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4177
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 11073
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 2543 razy
Otrzymał podzięk.: 441 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » 19 lut 2018, 21:30:34

Witaj w Salonie @
Awatar użytkownika
adamj
:db:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
adamj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2018, 18:19:28
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Krynica
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: adamj » 19 lut 2018, 20:42:22

Tommy Black pisze:
adamj pisze:To w Zakopanem są jeszcze jakieś Góralki? Takie ceperki chyba... :P

W Zakopanem jak najbardziej, na Krupówkach gdzie się szwendo najwięcej ceprów raczej nie. Bo tam ni rośnie dziołcha do kołka, jyny do pachołka.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 19 lut 2018, 18:23:15

adamj pisze:Witam wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Adam.
Mój staż z e-papierosami po rzuceniu 2 paczek LMów dziennie to 2 lata, może 3. Zaczynałem od nautilusa, a aktualnie jestem uzależniony od modów mechanicznych.
Z charakteru i z urodzenia jestem góralem i kocham tylko góralki, najlepiej z Zakopanego :)
Na forum trafiłem przypadkowo przez ten temat:
viewtopic.php?f=53&t=2290&start=120
Ma masę informacji o modach mechanicznych, których nie znalazłem nigdzie w internecie. Tylko czemu nie jest dalej rozwijany?


A ja też witam Cię ale tylko trochę w imieniu wszystkich , bo może będzie więcej takich co zechcą przywitać Cię osobno? :)
Wszyscy tu jesteśmy uzależnieni tylko nie wszyscy jeszcze wiedzą od czego.Pracujemy nad tym aby się dowiedzieli. Mody mechaniczne...piękna historia a może i przyszłość?

Jeśli chodzi o temat o który pytasz, to nic nie stoi a przeszkodzie aby go rozwijać. Człowiek dla którego był ten temat stworzony po prostu zajmuje się nieco poważniejszym chyba...? ;)

No i witamy w Salonie! *wino*

PS
To w Zakopanem są jeszcze jakieś Góralki? Takie ceperki chyba... :P
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2388
Rejestracja: 18 paź 2016, 12:45:17
Punkty reputacji: 3067
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 1770 razy
Otrzymał podzięk.: 457 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tenmen » 19 lut 2018, 12:02:04

Witam wśród współ-uzależnionych górala adamj jak tam u was łowiecki?.... hej!!! ;) ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 494 razy
Otrzymał podzięk.: 318 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 19 lut 2018, 11:46:37

adamj pisze:Witam wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Adam.
Z charakteru i z urodzenia jestem góralem i kocham tylko góralki, najlepiej z Zakopanego :)
Ma masę informacji o modach mechanicznych, których nie znalazłem nigdzie w internecie. Tylko czemu nie jest dalej rozwijany?


Witaj @
Awatar użytkownika
adamj
. *czajniczek*
Mamy tu już kilku Adamów - fajne z nich chłopaki- ale chyba żaden z nich nie jest góralem. Ja też nie jestem góralką i strasznie tego żałuję :-P , ale mam nadzieje że przekonasz się do tutejszych Drożdżówek - czyli salonowych waperek. Fajnie że do nas trafiłeś. Baw się tu dobrze. A tematy które Cię interesują możesz sam rozpocząć, myślę że znajdą się chętni do rozmowy. :smile:
adamj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2018, 18:19:28
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Krynica
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: adamj » 19 lut 2018, 11:24:39

Witam wszystkich i każdego z osobna. Mam na imię Adam.
Mój staż z e-papierosami po rzuceniu 2 paczek LMów dziennie to 2 lata, może 3. Zaczynałem od nautilusa, a aktualnie jestem uzależniony od modów mechanicznych.
Z charakteru i z urodzenia jestem góralem i kocham tylko góralki, najlepiej z Zakopanego :)
Na forum trafiłem przypadkowo przez ten temat:
viewtopic.php?f=53&t=2290&start=120
Ma masę informacji o modach mechanicznych, których nie znalazłem nigdzie w internecie. Tylko czemu nie jest dalej rozwijany?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 lut 2018, 14:14:40

s3pp pisze:Staram się sobie przypomnieć czy, przy rejestracji, podawałem datę urodzin, bo 35 wiosen i zim na karku to już nie taki młodzieńczy wiek:)


No wiesz...jak możesz? 35 wiosen i przypadkowo zim to wprost młodzieńczy wiek. Żadna z naszych drożdżówek nie jest starsza. Ale może nie próbuj pytać... ;) :-P
s3pp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 16 sty 2018, 15:05:40
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: s3pp » 06 lut 2018, 13:37:27

Tommy Black pisze:
s3pp pisze:Jako, że wypada na dzień dobry to się przywitam:) Witajcie wszyscy i każdy z osobna;)


Skąd u Ciebie w tak młodym wieku takie przesądy? Nie każdy dzień jest dobry a przywitanie się niekoniecznie go poprawia. Nawet z każdym ale z osobna, to już inna bajka. ;) :)

Witaj zatem w Salonie! *wino*


Staram się sobie przypomnieć czy, przy rejestracji, podawałem datę urodzin, bo 35 wiosen i zim na karku to już nie taki młodzieńczy wiek:)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 06 lut 2018, 13:11:46

s3pp pisze:Jako, że wypada na dzień dobry to się przywitam:) Witajcie wszyscy i każdy z osobna;)


Skąd u Ciebie w tak młodym wieku takie przesądy? Nie każdy dzień jest dobry a przywitanie się niekoniecznie go poprawia. Nawet z każdym ale z osobna, to już inna bajka. ;) :)

Witaj zatem w Salonie! *wino*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości