Sensation

Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Sensation

Postautor: lijden » wt lut 20, 2018 7:46 pm

Fajną słodką miętę ma Capella :) Ja lubię wszelkie owocki z miętą. Co do procentów aromatów, są takie gdzie 5 % to dużo są takie gdzie dużo za mało i Sensation należy co tych których trzeba więcej żeby smak był wyczuwalny. Szkoda bo całkiem smaczne są ale na dłuższą metę wolę takie bardziej ekonomiczne :P
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: basika » wt lut 20, 2018 7:38 pm

Iceberg pisze:Hej...Podlacze sie pod temat, gdyz przez pol dnia myslalem jaki ja wlasciwie smak najbardziej lubie i jaki przede wszystkim moge wapowac bez znudzenia sie smakiem...
Na pierwszym miejscu chyba mieta, ta na kazda okazje jest dobra i lubie te uderzenie w pluca, ktory powoduje ze czuje sie jakby moje pluca byly z dwa razy wieksze, co wywoluje pozytywne myslenie ze kawal chlopa ze mnie a powietrze, ktorym oddycham jest najprzedniejszej czystosci...

@
Awatar użytkownika
Iceberg
a lubisz anyż ? Ja dodaję do mięty i wtedy jest taka właśnie słodkawa i aromatyczna, mówię Ci niebo w gębie ;)
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sensation

Postautor: Iceberg » wt lut 20, 2018 7:14 pm

Hej...Podlacze sie pod temat, gdyz przez pol dnia myslalem jaki ja wlasciwie smak najbardziej lubie i jaki przede wszystkim moge wapowac bez znudzenia sie smakiem...
Na pierwszym miejscu chyba mieta, ta na kazda okazje jest dobra i lubie te uderzenie w pluca, ktory powoduje ze czuje sie jakby moje pluca byly z dwa razy wieksze, co wywoluje pozytywne myslenie ze kawal chlopa ze mnie a powietrze, ktorym oddycham jest najprzedniejszej czystosci...
Dawno temu kupilem jakis gotowy liquid o smaku mojito i to byl jeden z tych, ktore zapamietalem jako fajne...
Wlasnie godzine temu zaczalem wapowac wykonany przez siebie liquid o tym smaku i zobacze z czasem czy bedzie mi odpowiadal na dluzsza mete a prawde mowiac chcialbym znalezc swoj smak i bede szedl raczej w tym kierunku a juz mnie naszla mysl ze jakby te mojito zmieszac ze slodka mieta to moze powstalaby z tego taka idealna dla mnie mixtura...
Mysle ze piec procent moze byc za malo, ja daje 90ml bazy 50/50, 20 ml booster'a i 10 ml aromatu (Kupuje tylko od dwoch sprawdzonych firm Aromea i Revolute)...
Na razie mi smakuje, zobaczymy jak bedzie z czasem i czy bede mieszal, czy tez zrobie zmiane co iles tam dni...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Sensation

Postautor: lijden » wt lut 20, 2018 5:38 pm

Te 5% to zdecydowanie za mało. Podolewalam więcej. Póki co nie.ma chemicznych posmakow. Malina truskawka limonka mięta smakuje jak skitellsy :D
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Sensation

Postautor: lijden » pn lut 19, 2018 5:17 pm

Piękne! Oswajam się z nowym telefonem i robi mi słownik takie psikusy :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Sensation

Postautor: Tommy Black » pn lut 19, 2018 5:12 pm

Ale to fajne! I dobrze że jest tak czytelna instrukcja.Może kilku dziennkazry przeczyta i zrozumie co może znacząco wpłynąć na ich teksty o ein. Po prostu mniej bzdur... ;)

lijden pisze:Są też ostrzeżenia oraz opisy np zawiera olejek mięty wieprzowej


W tym wypadku ostrzeżenie jest jak najbardziej na miejscu. Olejek mięty wieprzowej może mieć fatalne działanie, zwłaszcza na przedstawicieli religii posługującej się Koranem.
Natomiast jego chmurzenie moze być bardziej skuteczne niż opaska - " Nie gwałć mnie" :P :-P


PS
Sorry Joanno, ale nie mogłem się powstrzymać, wiem że to literówka... *friends*
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: lijden » pn lut 19, 2018 4:55 pm

Edycja już nie działa.

Dwie buteleczki
Obrazek

Instrukcja
Obrazek

Ostrzeżenia
Obrazek
Awatar użytkownika
slop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 30, 2018 9:08 am
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 39 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Sensation

Postautor: slop » pn lut 19, 2018 3:08 pm

ja mam Ice Bonbon i Bubble Gum. Ice bonbon w smaku fajne, smak bardzo zblizony do tych cukierkow, z gumą balonową jeszczę muszę powalczyć ale zapowiada się też dobrze. Na test dałem po 1ml aromatu (w obu przypadkach) na około 15ml bazy. W przypadku Ice Bonbon tyle wystarczy, ale aromatu gumy balonowej troszkę chyba doleję.
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: lijden » pn lut 19, 2018 3:01 pm

Dotarły dzisiaj w końcu aromaty.
Jagoda,
Truskawka,
Mentol,
Cytryna limonka pomarańcza,
Truskawka malina limonka mięta oraz mężowi
Kaktus.

Opakowanie zawiera aromat 10 ml oraz buteleczke 20 ml z etykietą do wypisania daty, zawartości nikotyny oraz smaku. Obie butelki mają bezpieczne korki. Z tylu opakowania jest instrukcja rozrabiania (sugerowane 1-1.5 ml aromaty do 10 ml bazy). Są też ostrzeżenia oraz opisy np zawiera olejek mięty wieprzowej czy d-limonen, beta-ponen. Zapachowo fajnie, truskawka kojarzy mi się z syropem przeciwgoraczkowym z dzieciństwa który bardzo lubiłam :D truskawka z malina limonka i mięta pachnie jak skittelsy tylko mniej chemicznie. Na opakowaniu napisane jest że po wstrzasnieciu gotowe, ja dam im chociaż dobę.

Rozrabialam w proporcjach około 5%.

Później z komputera dodam zdjecia
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Sensation

Postautor: lijden » wt lut 13, 2018 9:36 pm

Skusił się ktoś na promocję w najlepszym sklepie? Ja czekam na kilka smaków i zobaczymy - fajnie że dodana od razu buteleczka, będzie można popróbować. Owocowo czyli tak jak lubię. Zastanawiam się też czy to nie ten sam producent którego liquidy kupowałam na samym początku waperstwa lata świetlne temu :D



Obrazek

Wróć do „Aromaty i dodatki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość