Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 11, 2016 10:27 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: regis » śr mar 14, 2018 1:08 pm

Nie wiem, czy nie zostane zlinczowany za podanie linku, ale zamówiłem tu: https://www.geekvape.com/store/parts-ac ... /pins.html
Awatar użytkownika
siema13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: siema13 » śr mar 14, 2018 7:57 am

regis pisze:Przyznam się szczerze, że również borykam się z "pocącym" się ammitem dual. Ostatnio rozebrałem i przemyłem całość, a przy składaniu mocniej skręciłem. Na dwie sztuki oba "pocą" się zdecydowanie mniej. Tylko mała rada: trzeba uważać, bo śruby z pinem dodatnim są bardzo słabe - jedną udało mi się ukręcić, choć siły nie użyłem zbyt wielkiej. Obecnie czekam na przesyłkę z zakupionymi zapasowymi pinami. Tak, czy inaczej mocniejsze skręcenie pomogło, ale jeszcze spróbuję - za radą @
Awatar użytkownika
Tommy Black
- nie zalewać do pełna.

Kolego Regis, podpowiedz mi gdzie kupujesz zapasowe piny do ammita?
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 11, 2016 10:27 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: regis » wt mar 13, 2018 9:38 pm

Przyznam się szczerze, że również borykam się z "pocącym" się ammitem dual. Ostatnio rozebrałem i przemyłem całość, a przy składaniu mocniej skręciłem. Na dwie sztuki oba "pocą" się zdecydowanie mniej. Tylko mała rada: trzeba uważać, bo śruby z pinem dodatnim są bardzo słabe - jedną udało mi się ukręcić, choć siły nie użyłem zbyt wielkiej. Obecnie czekam na przesyłkę z zakupionymi zapasowymi pinami. Tak, czy inaczej mocniejsze skręcenie pomogło, ale jeszcze spróbuję - za radą @
Awatar użytkownika
Tommy Black
- nie zalewać do pełna.
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » wt mar 13, 2018 8:21 pm

Rady nigdy mnie nie irytują :-P chyba, że jest to *google* ... :lol:
Właśnie zmieniłem watę bo jakąś mi przypaloną zaczęło dawać, znalazłem z dawnych czasów kilka płatków Fiber Freaks'a i muszę powiedzieć, że w porównaniu do niej to Native Wicks jest ... słaba, na FF od razu piękny smak :D
Chmurzę dopłucnie, minimum te 2 sekundy wciągam i wszystkie zaciągnięcia takie są, przy tankowaniu zamykam juice control i jak dłużej nie będę używał też i efekty na zdjęciach.
Ale 3 mm od góry powiadasz? to może tu robię błąd, hmm popróbuję tak bo lałem tak na 1 mm od góry, sprawdzę.
Na tą chwilę byłbym się w stanie założyć :-P
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Tommy Black » wt mar 13, 2018 7:41 pm

Gregory pisze:Nie wiem czy oddawać go na reklamację czy jeszcze coś mogę zrobić?


Jeśli bardzo nie zirytuje Cię moja rada...to zrób tak:

Wysusz, powycieraj, przedmuchaj. Załóż prawidłowo wszystko co trzeba, zalej ale tak 3 mm miejsca od góry pustego, nie na full po prostu. A potem zacznij chmurzyć. Z tym że ma to być chmurzenie dopłucne, zaciągnięcia mocne, trwające minimum 2, 3 sekundy. Jeśli na 50 zaciągnięć wszystkie takie będą, nic nie wycieknie.

PS
Założysz się? ;) :P
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » wt mar 13, 2018 6:53 pm

No i niestety ale wycieki nie ustały, nie bardzo rozumiem którędy cieknie, poniżej zdjęcia parownika nie czyszczony wycierany i jakby nie widać wycieków, z airholi nie leci
A2.jpg

A1.jpg

Natomiast po odkręceniu parowozu ukazuje się taki widok
A3.jpg

A4.jpg

Nie wiem czy oddawać go na reklamację czy jeszcze coś mogę zrobić?
O ile sam parownik mi się podoba bo buduje się w nim rewelacyjnie i smak nawet nawet to te wycieki zaczynają mnie irytować, co 2 dni suszenie z takiego stanu jak na zdjęciach :shock:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » pt mar 09, 2018 5:16 pm

Dziś znalazłem chwilę, żeby zbudować wszystko od nowa, zrobiłem nowe grzałki z polecanego "drutu który ma sens", 5 zwojów 3mm w dualu po ustawieniu i zalaniu wyszło 0,30 ohm.
Na tym drucie o wiele szybciej startują bez podnoszenia mocy do nie wiadomo jakiego poziomu, dzięki Koledze miblah za naprowadzenie
Waty dałem więcej, zdecydowanie więcej i powiem, że chyba będzie ok bo od razu czuję smaczek chmura oczywiście jak ta lala *czajniczek*
Przy okazji odwróciłem bazę do góry kopytami coś tam wyciekło i wydmuchałem jeszcze trochę, mam nadzieję, że problem z wyciekami ustanie, kanały doprowadzające liquid są dużo bardziej zapchane watą i jak zrobię bucha to nie widzę od razu wielkiego bąbla powietrza tylko delikatniej pobiera.
Tak wyszły grzałeczki (muszę kupić klips do makro)
Grzały.jpg

Moje pierwsze "spaced" w sensie, że rozszerzone, nie wiem jak fachowo się to zwie, zwinięte rozciągnięte i ściskane, żeby odstępy były w miarę równe.

Przy okazji fajny patent na długość nóżek, podpatrzony już nawet nie wiem gdzie, widziałem na YT, przykładając grzałkę do plastikowej środkowej części śrubokręta tego z zestawu w tym wypadku krzyżakowy, nóżki obcinamy na długość metalowej części i pasują idealnie :smile:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek :czajniczek:
Iczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: pn mar 05, 2018 12:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Iczi » śr mar 07, 2018 9:46 pm

Gregory pisze:A no widzisz, te skróty :lol:
Powiem Ci, że nie mam bladego pojęcia ponieważ jeszcze nie próbowałem, na pewno to zrobię, żeby mieć odniesienie, jednak na razie tylko w dual coilu dymię.

Ja Ammita dual dorwałem za 99.90 w stacjonarnym E - *czajniczek* więc cena fajna.


Też właśnie z e- *czajniczek* mam zamiar sobie go dorwać. :D
:papa:
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: Gregory » śr mar 07, 2018 8:59 pm

No widzisz te pierwsze razy są niezapomniane :lol:
a wydawało mi się, że już sporo tej waty dałem :shock: w takim razie zwinę ciasno jak ostatnio bo smaczek zaczyna ładnie łapać tylko odetnę dłuższe końcówki i powinno być lepiej.
Przy okazji skręcę nowe grzałki na nowym "drucie który ma sens" :smile: i zobaczymy efekty.
Dzięki :bender: dam znaka jak poszło.
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
siema13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 01, 2018 7:24 pm
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Ammit Dual V2 RTA by GEEKVAPE

Postautor: siema13 » śr mar 07, 2018 8:51 pm

Gregory pisze:
Iczi pisze:Bez problemu działa na SC? :D

Eee chyba nie załapałem :oops:

siema13 pisze:Dla mnie świetny atomek, bardzo idiotproof, nie wymaga poświęcania nie wiadomo ilu godzin żeby dobrze ułożyć watę, żeby dobrze dobrać grzałkę etc etc, żeby nie było zwierzaka w płucach i liquidu wszędzie poza atomkiem. Mi trochę ustnik nie pasował to wymieniłem:) PS mój na przymkniętym powietrzu gwiżdże jak gwizdki alarmowe dla wopru:D


No jak pisałem mi też się podoba, jedyne co sprawia mi problem to wyciek, jak pisałem w powitalni vapuję od bardzo dawna jednak wziąłem się za moda własne grzałki i "kucharzenie" liquidów dopiero jakiś miesiąc temu z czego najlepiej wychodzą mi liquidy :lol: właśnie skończyłem drugą partię która teraz powędruje na przegryzanie :smile:

Idiotproof powiadasz, może nie wystarczająco :lol: :-P ale tak na poważnie to wiem, że muszę się sporo nauczyć odnośnie robienia setupów i największe braki mam w układaniu waty bo grzałeczki jako tako mi idą :smile: miejsca mnóstwo i fajnie się układa.
Dziś przy okazji zakupów bazy aromatów i takich tam zakupiłem polecany tu drut 30ga*3 + 38ga zobaczymy jak z niego wyjdą grzałeczki :smile:
Smak zaczyna oddawać co raz lepiej, bobra brak, tylko ten wyciek, jak się bardziej przyjrzałem to nie cieknie z airholi tylko jakby z łączenia bazy z górą.
Mój nie gwiżdże, jest takie przytłumione syczenie :D

To teraz tak konkretniej, tak wygląda moje ułożenie bawełny (Jakoś mi się nie udało wstawić fotek bezpośrednio na forum, więc jest link)
https://photos.app.goo.gl/HeqrgaqVsiFMysRS2

Widzę, że z jednej strony bawełna jest lekko przypalona? po 3 dniach, hmm, i tak jak patrzę na to na zdjęciach to z jednej strony, tej przypalonej jest mało waty?



Kolega ale tej waty to tak biednie u Ciebie:) daj troszkę grubszy kawałek na moje oko żeby dobrze uszczelnić otworki którymi wpływa liquid:) a nie cieknie z airholi bo budowa atomizera na to nie pozwala, będzie rzygało każdym łączeniem bez uszczelek a żeby rzygło airholem musiało by się soczyście zalać:)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości