Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Haze » czw mar 15, 2018 10:57 am

adamsud pisze:Czy też adapter jest konieczny tylko z baterią 18650?

Tylko.
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: adamsud » czw mar 15, 2018 10:50 am

Nie mogłem zbyt długo czekać z okazywaniem dobrego serca, więc zamówiłem Mirage samodzielnie. Jest jeszcze do nabycia w e-dym. Przy okazji pytanie: czy ten mod we współpracy z baterią 20700 wymaga użycia adaptera? Czy też adapter jest konieczny tylko z baterią 18650?
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Haze » czw mar 15, 2018 9:16 am

aziem pisze:A co do uwagi o wykonaniu, to osobiście jestem raczej pozytywnego zdania; użyte materiały wyglądają solidnie.

A ja właśnie nie jestem przekonany ... żywica (o ile to w ogóle żywica) nie wygląda jakoś super solidnie, ale może jednak taka jest?? Wyjdzie w praniu...
I jeszcze dla jasności: moje sprzęty po dowolnym czasie użytkowania wyglądają prawie jak z półki sklepowej, taki już zboczony jestem :smile: W związku z tym ta delikatność, a co za tym idzie LEKKOŚĆ Miraga to dla mnie ZALETA. Ale jak komuś mod zalicza glebę raz na tydzień albo wala się gdzieś po budowach to już niekoniecznie.
A tak w ogóle to jestem po pierwszych zabawach Miragem i powiem tak: @
Awatar użytkownika
Tommy Black
, trzymaj dla mnie jeszcze jedną sztukę z tych co zamówiłeś :smile:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Tommy Black » czw mar 15, 2018 6:56 am

Haze pisze:Tak mnie wzruszyło poświęcenie @
Awatar użytkownika
aziem
a, że bez czekania na Tommiego też zakupiłem to paskudztwo


Właśnie, nikt już na mnie nie czeka.Wczoraj to nawet tramwaj...Lost vape, lost vape... :(( Jeśli dziś tego paskudztwa nie dostanę, to pieprzę, kupię tylko te buty. Bo zamówiłem sobie do tego buty. Skoro mod paskudny to buty chociaż muszę mieć fajne. A trochę żałuję, bo fajny wyświetlacz ma, a buty nie...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aziem
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: śr wrz 06, 2017 7:00 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: aziem » śr mar 14, 2018 7:53 pm

@
Awatar użytkownika
Haze
, muszę powiedzieć, że ta czerwień o mdłości przyprawia :smile:
A co do uwagi o wykonaniu, to osobiście jestem raczej pozytywnego zdania; użyte materiały wyglądają solidnie. No, może gwoździ bym nim nie wbijał, ale z anodyzowanym aluminium mam do czynienia na prawie wszystkich sprzętach, których używam - komputer, telefon, tablet - i osobiście bardzo lubię ten materiał za wytrzymałość przy przysłowiowym "normalnym" użytkowaniu. I jeśli ta powłoka jest dobrze wykonana, to myślę że ciężko będzie go jeszcze bardziej ubrzydzić ;) Chociaż zastanawiam się jak w dłuższym okresie się będzie ta żywica zachowywać.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Haze » śr mar 14, 2018 7:25 pm

Tak mnie wzruszyło poświęcenie @
Awatar użytkownika
aziem
a, że bez czekania na Tommiego też zakupiłem to paskudztwo :mrgreen: , tylko w jeszcze paskudniejszym kolorze:

Obrazek

Pierwsze wrażenie? Hmm, jak ktoś jest zwolennikiem solidnych modów w stylu Aegisa czy Draga to od Miraga niech się trzyma z daleka :-|
Obrazek
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Przemulek1910 » śr mar 14, 2018 11:42 am

Witam, no i jak już jakieś testy są? Chcialbym zapytać czy warto bo sie ciężko zastanawiam. Pozdrawiam

Kliknięte z Honora
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Tommy Black » śr mar 14, 2018 6:25 am

adamsud pisze:
Master_PiT pisze:...Jestem pewien, że za chwilę znajdzie się kolejna osoba o tak dobrym sercu jak ja...

Nie lubię okazywać dobrego serca publicznie. Takie to mało męskie ... :smile: Ale co tam. Ujawnię się. Pomogę kolegom o ile będą takiej pomocy potrzebować.
Master_PiT pisze:Jeśli potrafię liczyć to wychodzi, że 2sztuk będziecie musieli się pozbyć, bo przecież wykonczycie się z 2sztukami na łeb... No ja nie będę mógł się tak obojętnie patrzeć na wasze cierpienia. Z chęcią po testach wspomogę odciążając z 1 sztuki. Jestem pewien, że za chwilę znajdzie się kolejna osoba o tak dobrym sercu jak ja...


Panowie ja doceniam Waszą całkowicie, jakże dziś rzadką, bezinteresowną szlachetność. Tylko że nie napisałem tego że, kiedy testy @
Awatar użytkownika
Haze
go wypadną pomyślnie to my se dokupimy jeszcze po kilkanaście sztuk.Dobrego nigdy za dużo a za mało to zawsze. Nie wiem jak @
Awatar użytkownika
Haze
, ale myślę że też cieszy go Wasza postawa.
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: adamsud » wt mar 13, 2018 10:05 pm

Master_PiT pisze:...Jestem pewien, że za chwilę znajdzie się kolejna osoba o tak dobrym sercu jak ja...

Nie lubię okazywać dobrego serca publicznie. Takie to mało męskie ... :smile: Ale co tam. Ujawnię się. Pomogę kolegom o ile będą takiej pomocy potrzebować.
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost Vape Mirage DNA75C TC VW APV Box Mod

Postautor: Master_PiT » wt mar 13, 2018 8:51 pm

Jeśli potrafię liczyć to wychodzi, że 2sztuk będziecie musieli się pozbyć, bo przecież wykonczycie się z 2sztukami na łeb... No ja nie będę mógł się tak obojętnie patrzeć na wasze cierpienia. Z chęcią po testach wspomogę odciążając z 1 sztuki. Jestem pewien, że za chwilę znajdzie się kolejna osoba o tak dobrym sercu jak ja...

Wróć do „Zasilania elektroniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości