SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

InvictusNex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 06, 2018 6:45 am
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: InvictusNex » czw mar 15, 2018 4:58 pm

A wiec tak...mając juz dość Captaina Mini od iJoya (po tygodniu z hakiem) skusilem sie na Shielda. Pierwsze wrażenie...WOW. Smak nieporównywalnie lepszy od Captaina a nawet od Smoka Baby Besta. Pojemność jak najbardziej na plus i nawet na DRAGu wygląda zacnie. Więcej będę mógł powiedzieć po weekendzie jak juz kilka baniaków wyparuje ;)
InvictusNex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 06, 2018 6:45 am
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: InvictusNex » śr mar 14, 2018 10:17 am

A miałem parę dni temu dylemat...kupując Capo (który już mnie opuścił) stałem przed wyborem atomizerka na gotowce. I niestety wziąłem Captaina Mini no bo tez iJoy i do Capo bedzie...i tak mogłem miec jak czytam fajnego Shielda z 4,5ml a mam 2ml w Captainie...
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: slaviop » śr mar 14, 2018 8:59 am

Widziałem. Kurcze niech zrobia coś do czego podepniemy kanister i tydzieñ tankowania z głowy...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: Tommy Black » śr mar 14, 2018 8:57 am

slaviop pisze:Ciekawy. Szkoda że bazy nie ma. Tylko ta pojemność. Może z czasem coś wymyślą...


Sławek, ale pojemność jest 4,5 ml. Nie 2 ml jak napisał e- *czajniczek* !
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: slaviop » śr mar 14, 2018 8:51 am

Ciekawy. Szkoda że bazy nie ma. Tylko ta pojemność. Może z czasem coś wymyślą...

Pisane mobilnie...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

SHIELD czyli Geek Vape z tarczą?

Postautor: Tommy Black » wt mar 13, 2018 7:54 pm

Obrazek

Nie potrafię odpowiedzieć na tytułowe pytanie albowiem pewność miałbym wtedy, kiedy Geeki do pudełeczka z atomizerem dołożyliby RBA do tego atomizera.

Obrazek

More info:
Stainless steel construction;
510 threading connection;
Diameter: 26mm;
Capacity: 4.5ml;
Top filling design;
Adjustable bottom airflow control;
Coil: IM1 0.4ohm (40~60W), IM4 0.15ohm (60~80W)

Obrazek

Mam go od wczoraj w wersji pokazanej wyżej, czyli matowej srebrnej.Wizualnie prezentuje się rewelacyjnie. Napełnianie to bajka wprost a szczelość na poziomie rakiety Falcon Muska. :)
Różne źrodła podają różne średnice, od 25 do 27 mm. Niestety nie mam czym dokładnie zmierzyć, mam takie ustrojstwo z wyświetlaczem co się nazywa posuwana miarka, ale mój kolega stwierdzil że i tak nie wiem co to, więc se pożyczy. :-P W pudełku jest masa oringów, zapasowe szkiełko, druga grzałka, brakuje tylko RBA właśnie, a szkoda. No i faktycznie można tam zatankować 4,5 ml, bo tu też są różne opinie. Ja chmurzę na tej grzałce z kompletu, 0,4 oma, oczywiście wcześniej spreparowanej przez nakłucia szpilką bawełny i 30 minutowe zanurzenie w bazie. Początkowy smak może zabić :P ale po opróżnieniu połowy zbiornika już zaczyna się tylko lepiej. *czajniczek* Jasne że nie jest to jakaś rewelacja, ale na szybko, załadować na cokolwiek, bo pasuje do wszystkiego prawie, to jest dobre.No i dla wielu plus zasadniczy. Tam nie ma szans na jakiekolwiek przeciekanie. Nawet @
Awatar użytkownika
Haze
nie da rady... :lol:
Tak wygląda z Aegisem:

Obrazek

Z tego co wyczytałem w fachowych źródłach to grzałki( Shield) są kompatybilne z Geekvape Illusion Mini, Eleaf Ello, Joyetech Pro Core Aries, Smok Big Baby Beast, Vaptio Frogman Tank, Vaporesso NRG. Bo póki co w edymie żadnych grzałek do niego nie ma. Co i tak mnie jakoś nie martwi...ale opis Shilda tam mają z księżyca chyba:

Dane techniczne:
Pojemność: 2ml
Gwint: 510
Zestaw zawiera:
1 x GeekVape Shield Sub Ohm Tank
1 x wymienna tubka
1 x grzałka IM4 0.15 ohm
1 x zestaw części wymiennych


I jeszcze filmowy first look z Aegisem:

https://youtu.be/zdTvzI2NdPU

Za to cena jest calkiem ziemska czyli 109,90 zł brutto!


Edit:
Nikt nic nie napisał, znaczy zignorowaliście jeden z lepszych atomizerów ostatnich czasów! :-P A teraz ja muszę edytować własny temat. :P

Jestem zachwycony tym atomizerem. Początki były trudne bo pierwsza założona grzałka, ta 0,4 oma była po prostu uszkodzona.Ta sztywna bawełna w środku, dookoła grzałki była krzywo i na dodatek dziurawa. Smak więc plątał się gdzieś po całej komorze podgrzewania.Próbowałem ją naprawić. Znaczy zepsułem do reszty. :oops: :lol:
Założyłem więc drugą, tę 0,15 oma. Niby ma być do niej 60- 80 W. Ale ja mam 55 W. I nie mogę się oderwać od Shielda. Po prostu na tej fabrycznej grzałce mam smak jak na najlepszych plecionkach salonowych. Pomijam już estetykę. To że cholernie mi się on podoba, te proporcje, ten ksztalt, kolor...coś czego szukałem od dawna.
Szkoda trochę że Geeki nie zrobiły RBA. Ale dziś kupiłem grzałki 0,25 TFV8 Baby Beast. Mam nadzieję że nie będzie gorzej a może i doczekam się RBA?

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kanek82, Makzie i 34 gości