Ja to tylko zostawię bo nikt nie zauważył...

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Ja to tylko zostawię bo nikt nie zauważył...

Postautor: DamianGR » sob kwie 07, 2018 1:35 pm

Moim skromnym zdaniem to była bardzo zła decyzja w sprawie przyjęcia dotacj od PM i nie wiem czy nie podyktowana świadomie. WHO dostało naboje do walki i ich użyło. Derek Zna WHO i powinien to przewidzieć a mimo to postąpił jak postąpił.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Ja to tylko zostawię bo nikt nie zauważył...

Postautor: basika » sob kwie 07, 2018 11:45 am

Tommy Black pisze:.... o Fundacji Dereka Yacha napiszę niebawem większy materiał.


W takim razie czekam na zapowiedziany materiał, bo to ciekawa inicjatywa, zwłaszcza, że Derek Yach był działaczem antytytoniowym, który odegrał główną rolę w uchwaleniu Ramowej konwencji Światowej Organizacji Zdrowia o ograniczeniu użycia tytoniu ( FCTC ) w 2005 r. Swoją drogą, musiał przejść ciekawą drogę, skoro WHO konsekwentnie przez lata odrzuca całkowicie wszelkie alternatywy dla palenia, twardo stojąc na stanowisku, że wszystko co zawiera nikotynę, trzeba zwalczać, a palacz ma po prostu rzucić palenie i koniec ! *girl_f*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Ja to tylko zostawię bo nikt nie zauważył...

Postautor: Tommy Black » sob kwie 07, 2018 6:47 am

Ja to tylko zostawię bo nikt nie zauważył...

I myślisz że jak coś takiego zostawisz to ktoś zauważy? I od razu zacznie się dyskusja? Tak trudno napisać choć kilka zdań?

FOUNDATION FOR A SMOKE-FREE WORLD - to nazwa nowejfundacji Dereka Yacha która zajmować się będzie wspieraniem badań nad redukcją szkód jakie wywołuje palenie.
Warto tej fundacji i jej działaniom poświęcić osobny większy temat, bowiem już na samym starcie wywołała spore kontrowersje. Podczas niedawnej Global Tobacco & Nicotine Forum w Nowym Jorku gdzie Derek Yach ogłosił powstanie Fundacji powiedział także że slogan - "nie wiemy wystarczająco dużo o vaping", należy odesłać do lamusa. Jest nieaktualny i szkodliwy i służy jako pretekst do niszczenia ein tylko. Jego Fundacja będzie z tym walczyć i na dodatek ma i będzie miała pieniądze. No i tu się zaczęło...bowiem sam Derek oświadczyl że pierwszą znaczącą darowiznę dla Fundacji otrzymał od... Philip Morris International (PMI). :wow:
Większość była w szoku...jak to? Jeden z wiodących na świecie antynikotynowych działaczy akceptuje darowiznę od jednej z wiodących światowych firm produkujących papierosy, która może pomóc zakończyć powszechne używanie papierosów?

Ano, nic nie jest takie proste jak nam się wydaje... :) Nie ma się czym martwić, o Fundacji Dereka Yacha napiszę niebawem większy materiał.
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Ja to tylko zostawię bo nikt nie zauważył...

Postautor: DamianGR » pt kwie 06, 2018 9:15 pm


Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości