Tu stawiamy pierwsze kroki na forum

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum, którego celem jest odkłamanie opinii na temat e-papierosów...
Linc0ln
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2018, 15:12:20
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Linc0ln » 06 maja 2018, 15:34:33

Witam, na forum zaglądam od jakiegoś czasu. Postanowiłem się zarejestrować bo trafiłem z Google do bazarku/giełdy do której nie miałem dostępu, ale już zapomniał po co chciałem tam wejść XD Vapuje od około 2 miesięcy. Posiadam 2 x eleaf invoke 220w i blitza. Jadą do mnie już klony velocity v2 szklane (2szt), velocity v4, jakiś inny dripper oraz reloaded RTA do tego trochę drutu Ss316l, coil jigi, itp. Grzałki od początku kręcę sam (tylko Ss316l i tc) . Pierwsze tygodnie zaczynałem od tytoniówek, teraz tylko owocówki. Narazie kupuje liquidy, ale już zamówiłem 44 różne aromaty owocowe więc w przyszłym tygodni sam coś będę gotował. Dzięki EIN rzuciłem papierosy, których paliłem 2-3 paczki dziennie od 12 lat. Vapuje dziennie 10ml (6mg/ml). No i to chyba wszystko.
Filemon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 06 maja 2018, 12:58:17
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Filemon » 06 maja 2018, 13:00:48

Doberek, na tym forum w sumie świeżak ale 8 lat z epapierosami już na karku
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:54:29
Punkty reputacji: 7
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: adamsud » 05 maja 2018, 22:39:51

Miło przywitać nowych forumowiczów. Bierzcie i jedzcie z forum wszystko co Wam będzie smakowało. Nie pytajcie się co forum może zrobić dla Was, pytajcie co Wy możecie zrobić dla forum (J.F. Kennedy) :smile:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4168
Rejestracja: 21 cze 2015, 19:49:41
Punkty reputacji: 10948
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 1725 razy
Otrzymał podzięk.: 411 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Selene » 05 maja 2018, 21:03:12

Witajcie serdecznie @
Awatar użytkownika
Paweu
, @
Awatar użytkownika
mk1975
oraz @
Awatar użytkownika
Matrix
:smile: czujcie się tutaj jak u siebie w domu :db:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 05 maja 2018, 13:00:49
Punkty reputacji: 247
Lokalizacja: Piaseczno
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Paweu » 05 maja 2018, 13:23:36

Witam was bardzo serdecznie. Trafiłem na to forum przypadkiem i już po kilku stronach lektury wiem, że zostanę tu na dłużej :) może nie będę jakimś szczególnie aktywnym użytkownikiem, ale jeśli pozwolicie będę chłonął wiedzę jaką się tu dzielicie. Tak w duzym skrócie o mnie.. wapuję z małą przerwą juz okolo 4 lat jednak nie uważam sie za szczególnego znawcę tematu. Długo męczyłem się na eGonowatym dlugopisie z powszechnie "szanowanego" ESW. Ale od przeszlo 2 lat po zakupie pierwszego boxa i przejsciu w inny wymiar wapowania zagłebiam temat. Coś tam sobie kręcę coś tam sobie mieszam (w międzyczasie przekonałem żonę do chmurzenia). Nie lubię dużych mocy ani ogromnych przeciągów. A ćwiczę obecnie na Skyline i Merlinie i narazie spelniaja moje oczekiwania bardzo dobrze. Także tego... oto ja. Cześć :)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
trojanowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 08 gru 2017, 14:22:37
Punkty reputacji: 5
Lokalizacja: Słubice
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: trojanowski » 04 maja 2018, 12:36:00

Witaj mk1975 :)
Awatar użytkownika
mk1975
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2018, 23:34:30
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraina ZST
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mk1975 » 30 kwie 2018, 16:39:26

To było tak.... Czesto zaglądałem na owe fora ale po wprowadzeniu dyrektywy tytoniowej coś źle zaczęło się dziać i przestalem tam zaglądać. Z racji zużycia moich wcześniejszych egonów nabyłem w sklepie waperskim smoka v8 baby stick. I byłem/jestem nim zachwycony. Niestety tuż po gwarancji uszkodziłem przycisk fire na baterii i zakupilem boxa wraz z akusami i ładowarką. No i chciałem trochę więcej się o nim dowiedzieć i tak znalazlem Salon.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22425
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30685
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1661 razy
Płeć: Mężczyzna

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: Tommy Black » 30 kwie 2018, 15:13:29

mk1975 pisze:Witam uprzejmie zacne forum.


Bardzo dobrze zacząłeś. Salon jest bowiem rozchmurzony a forum jest zacne. Użytkownicy są bardzo grzeczni i skromni.Od czasu do czasu potrafią nawet błysnąć wiedzą.
Użytkowniczki, czyli salonowe drożdżówki, też potrafią błysnąć.W zasadzie to cały czas błyszczą. Wchodzą i błyszczą.

mk1975 pisze:Więc bardzo się ucieszyłem kiedy, przypadkiem zupełnie, trafiłem na salon i sobie poczytałem. A teraz dołączyłem do Was.


Chyba, mając już 5 letni staż waperski, nie wierzysz w przypadki...
Super że najpierw poczytałeś a później dołączyłeś. Bardzo wiele osób najpierw dołącza, potem czyta a na końcu pyta co wygrali albo ile schudli.

Witamy zatem w Salonie! *wino*
Awatar użytkownika
mk1975
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2018, 23:34:30
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Kraina ZST
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: mk1975 » 30 kwie 2018, 11:07:37

Dziękuję za miłe słowa. Też tak myślę. Jestem użytkownikiem dwóch innych for poświęconych EIN, ale po w prowadzeniu tej chorej ustawy coś złego się tam dzieje i prawie już tam nie zaglądam. Więc bardzo się ucieszyłem kiedy, przypadkiem zupełnie, trafiłem na salon i sobie poczytałem. A teraz dołączyłem do Was.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: 24 cze 2015, 14:18:53
Punkty reputacji: 6
Lokalizacja:
Podziękował: 319 razy
Otrzymał podzięk.: 307 razy
Płeć: Kobieta

Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Postautor: basika » 30 kwie 2018, 10:58:08

mk1975 pisze:Witam uprzejmie zacne forum.
Jestem Marek. Używam EIN jakoś już z 5 lat


Cześć Marku. Masz piękny staż waperski. Myślę że znalazłeś się we właściwym miejscu :P
Witaj w Salonie !
*czajniczek*

Wróć do „Do wszystkich nowych użytkowników!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości