Nowa ekonomia

Ogólnie o sprawach związanych z wapowaniem
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa ekonomia

Postautor: robert » śr cze 17, 2015 6:21 pm

Jak na razie nie jest źle.Wyprowadziły nas z oparów śmierdzącego ,papierosowego dymu. :smile: To już jest coś.
Niosą wprawdzie jakieś niebezpieczeństwo,ale chyba bardziej zagrażające początkującym.My już chyba mamy to za sobą.Jak ze wszystkim, potrzebny zdrowy rozsądek. *czajniczek* Dokąd nas zaprowadzą? Dobre pytanie?Niektórzy może odejdą od nałogu.Kiedyś też chciałem,ale teraz to sam już nie wiem.Zawsze lubiłem palić,a robiłem to 25 lat. :x Teraz jest mi dobrze,niestety bardzo lubię chmurzyć.Dlatego dosyć dawno wprowadziłem sobie kilka zasad.Nie wapuję w domu,nie noszę e-fajki przy sobie,i nie gonię za nowościami.Osiągnąłem pewien poziom,pewnie nie za wysoki, ale mnie satysfakcjonujący. :D Trzeba znaleźć własną drogę ,to najważniejsze. *czajniczek*
Mastertext
Płeć: nieokreślona

Nowa ekonomia

Postautor: Mastertext » śr cze 17, 2015 5:33 pm

Pamiętam jak powstawał internet - był drogi, działał byle jak, ale miał kilka zalet i towarzyszyły mu legendy (internautów, hakerów, wolnego oprogramowania, anonimowości, itd.) dzięki którym się coraz lepiej sprzedawał. Tak było do czasu, gdy..... otrzymaliśmy najbardziej rozbudowany system inwigilacji jaki stworzyła ludzkość.

Dokąd nas zawiodą e-papierosy, posiadające wszelkie cechy wytworu takiej ekonomii?

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości