Moje marzenie

Co nowego piszą o e-papierosach?
Awatar użytkownika
Gregory44
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 5:37 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

Moje marzenie

Postautor: Gregory44 » pt cze 15, 2018 9:23 am

Gdybym teraz ujrzał w którejś dzielnicy Rzeszowa (niby dość dużego miasta) taki vape-shop :boje: którego focie wrzucił Nam Tommy Black, to jak bogackiego - uwierzyłbym, że/jednak Matrix jest rzeczywistością... :roll: :kawa1:
0:-) :kawa:
naits
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: pt maja 11, 2018 1:37 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Moje marzenie

Postautor: naits » sob maja 26, 2018 7:27 am

Fajna rzecz, może kiedyś doczekamy tego u nas.
Jeśli nie my to nasze dzieci.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Moje marzenie

Postautor: Tommy Black » pt maja 25, 2018 9:16 am

A ja nie napiszę co sądzę o naszym rządzie, bo to temat o marzeniach a nie o walce z wiatrakami...
Moim marzeniem są takie sklepy:
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Moje marzenie

Postautor: adamsud » pn maja 14, 2018 1:49 pm

Pelikan2 pisze:Obawiam się, że nigdy. U nas rząd wie lepiej co dla Ciebie lepsze. ...

W tym - wydaje się - tkwi sedno problemu. Im bardziej rządy totalitarne, tym mniej w państwie liczy się obywatel. Trudno nasz kraj porównać w kwestii szacunku do wolności obywatelskich do Wielkiej Brytanii.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Moje marzenie

Postautor: basika » ndz maja 13, 2018 6:37 pm

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
nieważne jaki rząd. Wystarczy że Unia zmieni stanowisko i każdy rząd będzie musiał to przełknąć. Taką przynajmniej mam nadzieję ;)
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Moje marzenie

Postautor: Krasnal45 » ndz maja 13, 2018 12:49 pm

basika pisze: Polski rząd prędzej, czy później, będzie zmuszony do zmiany frontu. I my tego doczekamy, jestem o tym przekonana. *czajniczek*

Tylko który rząd? PISowski nie, POwski również nie, najbliżej nam zdaje się do Kukiza tylko to "najbliżej", jednocześnie oznacza "najdalej"......... a może się mylę...
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Awatar użytkownika
PucH2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: pn cze 12, 2017 4:28 pm
Lokalizacja: 432675
Podziękował: 172 razy
Otrzymał podzięk.: 340 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Moje marzenie

Postautor: PucH2 » ndz maja 13, 2018 9:33 am

Patrząc na niepełnosprawnych to pewnie @
Awatar użytkownika
basika
masz rację. Tylko długo trzeba czekać, bo jak nie oni to kto?
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Moje marzenie

Postautor: basika » ndz maja 13, 2018 8:25 am

Pelikan2 pisze:Obawiam się, że nigdy. U nas rząd wie lepiej co dla Ciebie lepsze. Z bólem serca to mówię, ale jestem przekonany, że będzie tylko gorzej

@
Awatar użytkownika
Pelikan2
, pozostanę optymistką. Liczę na PE. Tam coraz częściej pojawiają się głosy ludzi, którzy dostrzegają potencjał e-papierosów i mówią o mniejszej szkodliwości. I to musi być brane pod uwagę. Nie zapomnijmy też o polityce Wielkiej Brytanii, która pierwsza dostrzegła szansę w e-papierosach w walce z paleniem. I ma wyniki w tej dziedzinie. Polski rząd prędzej, czy później, będzie zmuszony do zmiany frontu. I my tego doczekamy, jestem o tym przekonana. *czajniczek*
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Moje marzenie

Postautor: Pelikan2 » sob maja 12, 2018 2:08 pm

Obawiam się, że nigdy. U nas rząd wie lepiej co dla Ciebie lepsze. Z bólem serca to mówię, ale jestem przekonany, że będzie tylko gorzej. Nowe restrykcje i akcyza też przejdzie w kosmicznej kwocie. Póki ktoś obliczył, że z akcyzy będzie 100 milionów, a waperów jest tak mało, że ich ewentualne głosy nie będą mieć znaczenia w wyborach dopóty rząd będzie miał nas głęboko gdzieś.
A o tym jak rząd traktuje obywateli, pokazała ostatnia konferencja zorganizowana w sejmie przez górników BTC, przyszło raptem chyba 3-4 posłów, a ministerstwo totalnie olało temat, tak samo będzie z waperami.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Moje marzenie

Postautor: basika » sob maja 12, 2018 1:29 pm

Tak, o tym marzę, bo chciałabym aby w Polsce też tak otwarcie i opierając się na dowodach naukowych, rozmawiano o wapingu.

Ten film musicie obejrzeć. Wielka Brytania. 9 maj 2018 roku. 5 sesja Science & Technology Committee, na którą zaproszono osoby zajmujące się wapingiem, aby wyraziły swoją opinię na temat regulacji dotyczących e-papierosów i ich reklamy. Zobaczcie jak rozjeżdżają dyrektywę tytoniową, którą oceniono jako błędną, mającą na celu zduszenie wapingu, a zwłaszcza ograniczenia dotyczące wielkości atomizerów z nikotyną, pojemności buteleczek, czy mocy liquidów. Twierdzą, że te ograniczenia nie znajdują uzasadnienia w badaniach naukowych. Zwróćcie uwagę jak mądrze dyskutują o potencjale e-papierosów i szansie jaką stanowią dla palaczy i w tym celu planują prawnie oddzielić je od wyrobów tytoniowych. Rozmawiają również o akcyzie i słusznie zauważają, że aspekt finansowy jest równie ważny w rzucaniu nałogu jak zdrowotny i oceniają że opodatkowanie wapingu akcyzą byłoby nierozsądnym rozwiązaniem. Jest też dyskusja o roli smaków, które pomagają w rzuceniu palenia.

Ciekawe, czy doczekamy się takich dyskusji w Polsce ?


Wróć do „W mediach - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości