Problem z Smoant Cylon 218w

Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1137
Rejestracja: 09 wrz 2018, 09:33:45
Punkty reputacji: 1328
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 75 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Problem z Smoant Cylon 218w

Postautor: Cinmar » 12 wrz 2018, 15:36:32

Kolegę w maju wywiało, tydzień po ostatnim poście, więc się nie dowiemy. Pewnie wróci (jak będzie miał znów problem).
Obrazek
Misiekmx1998
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2018, 22:18:31
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja: Göhren
Płeć: Mężczyzna

Problem z Smoant Cylon 218w

Postautor: Misiekmx1998 » 12 wrz 2018, 12:34:30

I jak z tym Smoantem bo jestem ciekaw? Udało Ci się go naprawić? Masz go jeszcze? *czajniczek* :)
Witor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:11:57
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Problem z Smoant Cylon 218w

Postautor: Witor » 14 maja 2018, 23:37:00

Tommy Black pisze:Wygląda to a nieudaną próbę zainstalowania upgradu. Cos poszło nie tak, albo zalania i niewłaściwego suszenia boxa. Skoro próbowałeś sam robić ponownie upgrade i nie chce Cylon go przyjąć, to faktycznie może informatyk Ci pomoże. W tej sytuacji najlepszy byłby pierwszy firmware jaki do Cylona Smoant wypuścił. O ile oczywiście jest jakiś nowszy...mam Cylona ale nie widzę potrzeby instalowania mu czegoś...
Porozmawiałbym też z tym kolegą, byłym wlaścicielem... ;)
Trudno Ci pomóc w tej sytuacji... :(


No tak możliwe, że masz rację. Mam nadzieję że uda się coś z tym zrobić. Postaram się codziennie coś wrzucać na temat, a jeśli uda mi się naprawić, to dam znać.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22431
Rejestracja: 05 cze 2015, 09:23:07
Punkty reputacji: 30705
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 1025 razy
Otrzymał podzięk.: 2042 razy
Płeć: Mężczyzna

Problem z Smoant Cylon 218w

Postautor: Tommy Black » 14 maja 2018, 20:08:42

Wygląda to na nieudaną próbę zainstalowania upgradu. Cos poszło nie tak, albo zalania i niewłaściwego suszenia boxa. Skoro próbowałeś sam robić ponownie upgrade i nie chce Cylon go przyjąć, to faktycznie może informatyk Ci pomoże. W tej sytuacji najlepszy byłby pierwszy firmware jaki do Cylona Smoant wypuścił. O ile oczywiście jest jakiś nowszy...mam Cylona ale nie widzę potrzeby instalowania mu czegoś...
Porozmawiałbym też z tym kolegą, byłym wlaścicielem... ;)
Trudno Ci pomóc w tej sytuacji... :(
Witor
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2018, 22:11:57
Punkty reputacji: 0
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Problem z Smoant Cylon 218w

Postautor: Witor » 14 maja 2018, 15:45:26

Siemanko jestem tu nowym użytkownikiem i potrzebuję waszej pomocy.
Stronkę polecił mi mój kolega który czasem znajdywał odpowiedzi na swoje pytania bądź problemy ale ok koniec owijania w bawełnę.
Zakupiłem ostatnio używanego Smoanta Cylona 218w i mam z nim duży kłopot.
Mianowicie po wsadzeniu akusów włączył się i wszystko było ładni pięknie lecz po około 3-4 buchach spostrzegłem że waty na liczniku zaczeły same spadać do zera i tak w kółko bez przerwy, zauważyłem że power button może zatrzymać tą watową karuzele śmiech i dało się wziąć kolejnego bucha po czym ponownie sytuacja się powtórzyła.
Po pewnym czasie zauważyłem też że wyświetlacz jest tak jakby od środka zalany. (kupiłem używanego, sprzedający zarzekał się że kupił prosto ze sklepu a sam używał 2 tygodnie).
Po tym wszystkim zaczął się pokazywać komunikat o tym że system się updatuje, ( System is updating now).
Mimo próby aktualizacji systemu nie udało się to a informacja wciąż widnieje na wyświetlaczu.
Jutro czyli w Pon. 14.05.2018r udaję się z nim do znajomego informatyka który zna się i to dość dobrze na elektronice i może mi pomoże w rozwiązaniu tego problemu.
Mimo to proszę jeśli komuś się takie coś zdarzyło to proszę o wypowiedzenie się na temat. Możliwe że moja jutrzejsza wizyta u informatyka nie przyniesie spodziewanych owoców. wtedy to wy będziecie moją ostatnią deską ratunku

Wróć do „Informacje, dyskusje, komentarze, zapytania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pospolity i 35 gości