Byłem w Świecie wapowania!

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: slaviop » śr cze 06, 2018 5:49 pm

Tak na marginesie to Vape Club Poland tez rozwijają listę swoich sklepów. Byłem w jednym z ich sklepów w Poznaniu. Atmosfera ok. Zasilania ok. Płyny ok. Parowników sensownych brak. To ich największy minus. Co do obsługi to człowiek który tam sprzedawał chciał chyba aby traktować go jak Boga a nim nie był. Wciskał mi popelinę jak dzieciakowi pod szkołą. Pokazywał premixy - mówię mu grzecznie że ja nie kupuję płynów w sklepie. Dopiero jak wyjąłem po kolei z kieszeni swoje zasilania z zalanymi parownikami to odpuścił.
Wielu sprzedawców myśli że jak pracują w sklepie to wiedzą wszystko najlepiej a tymczasem nie zawsze tak jest. Klient który wie czego chce i ma już pewne doświadczenie nie da się namówić na coś czego sam nie potrzebuje.
W końcu z tym młodym człowiekiem doszedłem do jakiegoś porozumienia , ale co z tego jak nie mieli tego czego szukałem. szkoda że sprzedawcy nie robią badania zapotrzebowania obecnego rynku ein. Niech słuchają tego co im się mówi. ja rozumiem że ustawa i te inne pierdoły , ale w końcu aromaty drut czy bawełna to nie jest chyba problem,...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Gregory
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: wt mar 06, 2018 11:37 am
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 128 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy
Płeć: Mężczyzna

Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: Gregory » śr cze 06, 2018 12:54 pm

Również byłem w Świecie wapowania akurat w Oświęcimiu niby nie daleko ode mnie ale prawie godzinę w jedną stronę musiałem się tłuc przez wioski, do Krakowa mam jeszcze dalej a sklep świetny, cieszy więc wiadomość, że od poniedziałku 11.06.2018 rusza oddział w Bielsku-Białej przy ul. Matejki 4 *czajniczek* *czajniczek* *czajniczek*
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: Alchemik » sob mar 17, 2018 7:27 am

Serdecznie zapraszamy dziś o godzinie 15.00 do Świat Wapowania ;)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: Alchemik » pt mar 09, 2018 11:39 am

17 marca godzina (plus/minus) 14.00 ;) Serdecznie zapraszamy na spot połączony z prezentacją nowych produktów ;)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
Alchemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1206
Rejestracja: czw cze 11, 2015 10:59 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 1597 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: Alchemik » pt lut 16, 2018 7:30 pm

Myślę, że niedługo też się tam pojawię... Ale teraz o tym ciiiiiiiiiiiii ;)
:crystball: Kto szuka, ten znajdzie... :crystball:
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: robert » pt lut 16, 2018 6:35 pm

Nie mogłeś trafić do tego sklepu wcześniej ?Oczywiście trafić tam i opisać nam.Byłem w Krakowie dwa tygodnie temu i gdybym wiedział o tym sklepie też bym tam trafił, a przynajmniej bym się postarał.Sklep do którego trafiłem rozczarował mnie.
Ale dobrze że o nim napisłeś ,może ktoś skorzysta.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Byłem w Świecie wapowania!

Postautor: Tommy Black » pt lut 16, 2018 4:42 pm

SW03.jpg


To znaczy ja od bardzo dawna jestem w świecie wapowania, może bardziej w moim świecie chmurzenia, ale to przecież to samo. Nie ma się o co spierać. Dziś jednak, pierwszy raz, trafilem do sklepu waperskiego w Krakowie pod tą nazwą.Pojęcia nie miałem o istnieniu takiego sklepu. A szkoda, bo jak się okazuje to niezła konkurencja dla sklepu który przecież znam w Krakowie od samego początku. Mojego chmurzenia i jego istnienia.A konkurencja nikomu jeszcze nie zaszkodzila a zwlaszcza klientom, bo ci akurat mogą startować w wielu konkurencjach. ;)
SW05.jpg

Myślę że zarówno e-dymowi jak i Światu wapowania kolejny fajny sklep w Krakowie na pewno nie zaszkodzi.Kraków to w końcu bardzo duże miasto, na dodatek o każdej porze roku pełne turystów, w większości turystów pełnoletnich.Ci niepełnoletni mają już wystarczająco dużo atrakcji. My waperzy niestety jesteśmy na szarym końcu. :(
SW01.jpg

W Świecie wapowania znalazlem się przypadkowo, poszukując atomizera Blitzen i znalazlem go tam na szczęście a wcześniej sam sklep znalazl nasz salonowy człowiek @
Awatar użytkownika
adamsud
, któremu jeszcze raz bardzo dziękuję.A w sklepie oprócz Blitzena, znalazlem nieznanego mi wcześniej Don Miro, który na szczęście :-P mnie nie znał też. Pewnie dlatego natychmiast popełnił do tego Blitzena super grzałkę, zawikował :) ją od razu, zalał czymś kaktusopodobnym a potem chmurząc sobie uroczyście, pogadaliśmy o...no o czym mogą pogadać waperzy? :P
SW02.jpg

Mirek! Bardzo Ci dziękuję za grzałkę, bawełnę i całą resztę. *wino*
SW04.jpg


A dla porządku dodam że sklep mieści się w Krakowie, ulica Długa 48/22, otwarty jest w godzinach 10:30 - 18:30.
Zdjęcia którymi zilustrowałem post pochodzą z Facebooka sklepu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości