E-liquid z CBD?

Komentarze Medycyna i e-papierosy z Salonu Rozchmurzonych
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD ?

Postautor: Azgar » śr lip 04, 2018 11:17 pm

Skoro ma ci to pomóc to nie widzę potrzeby kasowania/przenoszenia tematu :)
Kto pyta nie błądzi.
Jednak z racji tego że jest to bardziej powiedzmy lek niż zastępstwo nałogu może być ciężko ze znalezieniem osoby która ci pomoże. Najlepiej będzie spróbować.
Powodzenia kolego :ok:

Edit!
Na FT pojawiły się dedykowane do tego typu specyfików sprzęty o małych pojemnościach.
https://m.fasttech.com/p/9657248
To może okazać się pomocne w dawkowaniu.
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

E-liquid z CBD?

Postautor: Bimaczow » śr lip 04, 2018 10:38 pm

Jako że od pewnego czasu zastanawiam się nad uzupełnieniem terapii na depresję/nerwice o CBD a olej nie do końca mi leży zastanawiam się nad zastosowaniem e-liquidu z cbd do tłumienia napadów lęku i innych ataków depresji, na zagranicznych stronach czytałem że ludzie na ataki stosują e-liquid z full spectrum CBD ( co innego jak wyizolowane cbd z kryształu ) i ponoć zwalcza i tłumi ataki, przynosi spokój i ulgę podobnie jak olej, czy ktoś z was wapowal liquidu z CBD większym jak 200-300mg /10ml bądź o taki stężeniu ? Chciałem zapytać czy faktycznie działa ? ( Jeżeli temat jest nie na swoim miejscu bądź forum nie pozwala na tego typu tematy proszę o usunięcie ) przeczytałem sporo artykułów i wiem że może wystąpić problem z dozowaniem ale wydaje mi się że można dojść do ładu :-) metodą prób i błędów :-) dajcie znać i nie zlinczujcie mnie proszę . Na forum nie znalazłem takiego tematu a wydaje mi się to istotne .

Wróć do „Medycyna i e-papierosy - Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości